אנחנו עכשיו

frige

New member
אנחנו עכשיו

בים. בחוף הבונים. נוכחנו לדעת שכאן עדיין מתחשבים בתושבי הצפון. קיבלנו חמישים אחוזים הנחה. ממש נחמד פה עם הילדים. המבצע הוא לעוד יומיים. בואו בהמוניכם. ניפגש כשאחזור.

frige

New member
חזרנו והיה ממש כיף

הילדים נהנו וגם אנחנו. חזרנו עייפים, מרוצים ורצוצים וכמובן עקוצים (לפחות אני). כל הזמן היתושים עוקצים אותי אפשר להשתגע ופה במושב זה בכלל קטסטרופה
ים למה המציאו אותם. שיהיה לכולם ערב נעים ולילה טוב.

dafgol

New member
נשמע שהיה לכם באמת כייף ../images/Emo24.gif

אנחנו נפגשנו היום עם עדן ויובלי , אלה ושירז. בר לימד את יובלי לרכב על האופניים שלו והסביר לה שהיא חייבת לשים
על הראש , הוא כזה נשמה הילד הזה
עליו. חבל שלא צילמתי אותם
צמד חמד שכמותם. טוב אולי מחר ניפגש ונצלם אותם

דפנה - אבל זה היה קטע גדול....

איך בר עשה ליובל עם האצבע, את חייבת לנהוג בזהירות ולחבוש קסדה, איזה נשמה... מה שלומך היום? נפגשים כן? לא להבריז...עדין לא קיבלתי
אז אולי זה סימן טוב?

dafgol

New member
בטח סימן טוב ../images/Emo3.gif

רזי לא נתן לי לישון הלילה < זה היה התור שלי להישאר ערה > אני מרגישה כמו זומבי.... קיבלנו הזמנה ליום רביעי אחה"צ לגן....אני מתרגשת.... מקווה שאצליח לצאת איתם לפנות ערב , אם לא ארדם בהליכה

איזה כיף

ואני לא יודעת עדין באיזו שעה אנחנו אמורים להיות בגן (גם ביום רביעי) שמעת שביום רביעי יהיו מתנפחים לילדים באמפיתיאטרון? השאלה זה רק מתי יסיימו בגנים? רז עדין עם השיניים?

dafgol

New member
הבנים הטריפו אותי היום ../images/Emo67.gif../images/Emo122.gif

צטערת על ההברZה היום , לא נורא , ניפגש מחר בגן
< אל תשכחי את המצלמה >

מתי את יוצאת מחר? את באה עם הרכב?

כי אם לא, אפשר לצעוד יחדיו עם כל העוללים והזאטוטים בצוותא למעון

dafgol

New member
יש לנו ב 16:00 בגן של רזי

גולן ישאיר לי את האוטו מחר תוכלו לחזור איתנו אחרי המסיבה של הגדולים

אז את נשארת שם?

טוב, בעצם זה לא משנה, כי עד שיתחילו עם הקטנים, כבר יצטרכו להתחיל עם הגדולים, אני מחר צריכה בצהריים (שזה כידוע בחופש שלי שעת השינה שלי) צריכה לנסוע לבית המשפט להשתלמות מעצבנת, אבל אני אחזור ב - 17:00 ואצעד לי עם יובל למעון.

dafgol

New member
../images/Emo201.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gif ../images/Emo140.gif

אל תדאגי יש עוד 11 מזלות , כל עכבה לטובה
תזכירי לי מחר לספר לך משהו.
תראי שהכל יסתדר בזמן הנכון

האמת, אני בהתחלה חשבתי על

להתחיל באוקטובר, כדי שיהיה לי סרטנון בבית, וגם מכל מיני סיבות כמו לחזור לעבודה רק אחרי החגים (אולי בסוף באמת זה יהיה ככה) וגם ללדת בקיץ כי זה נראה לי יותר כיף, למרות שגם יובל נולדה כבר באמצע האביב. פניתי לנומרולוג ושאלתי אותו אם באוקטובר זה זמן טוב להיכנס להריון והוא אמר לי שיש לי אינטואיציה טובה כי זה מה שרשום לי בגורל, אז יכול להיות. בכל אופן, הכל יהיה בסדר, זה רק נסיון אחד ואת צודקת, יש עוד 11 מזלות....
וחוץ מזה יובל תהיה ממש ממש ממש גדולה כדי לעזור לי (ולצעוק חזק, "נו. נו.נו...אני רוצה, אני רוצה, אני רוצה" וכן הלאה והלאה.

למעלה