אנטישמיות נגד נגן האיפוד!!!

אנטישמיות נגד נגן האיפוד!!! ../images/Emo107.gif

טוב די יש אנשים שאוהבים תאיפוד ומוציאים אותו פשוט ומעולה יש אנשים שפחוט מחבבים אותו זה לא אומר שצריך לפתוח הודעות עם כותרות כמו: איפוד חרא איפוד זה זבל אפל חבורה של חובבנים די יש אנשים שאוהבים תאיפוד וכל ההודעות האלה במילא לא עוזרות להם וככה אתם מסיטים אנשים נגד נגן שיכול להיות מעולה בשבילהם אז די בשם כל חובבי האיפוד

bitonano

New member
זה לא שהאייפוד חרא של נגן...

פשוט יש יותר טובים ממנו וזה עובדה! אפל הצליחו לסובב את כל החברה הישראלית שתחשוב האייפוד זה הטופ ואין יותר טוב ממנה.

weird dust

New member
אני באמת לא תומך בשפה כזאת

אני לא חושב שצריך להגיד שנגן הוא זבל, זה רק גורם לעוגמת נפש למי שקנה. (גם אם זה פלאש ואתה יודע שזה לא השיא!). יש נגנים טובים יותר אבל השאלה טובים יותר למה ולמי? מאוד יכול להיות שמה שאותו אחד מחפש זה נגן פשוט בלי הרבה פיצ'רים ושיהיה יפה. לאותו אחד הנגן מעולה וצריך לעודד אותו שזאת קניה טובה מה שהוא עשה.

Aviad1987

New member
בסופו של דבר

שומעים איתו? אז הוא בסדר גמור
וזה מה שאני מחפש תאכלס. נגן שאפשר יהיה לשמוע איתו ולאכסן בו מספיק שירים בלי כל מיני שטויות מסביב.

bitonano

New member
אבל גם לשימושים אלו ניתן למצוא

נגנים טובים יותר. איכות שמיעה - יש יותר טובים לדוגמא : קריאטיב שגם אינם יקרים.

weird dust

New member
IPOD ואיכות קול

לאי פוד דור רביעי (ובעצם לכל מה שמשווק היום) דרך האוזניות קול לעומת רעש (S/N) יש 86db דרך הדוק 90db. לקריאייטיב יש 96db בערך. לאי ריבר 90db. (ככל שזה יותר גבוהה זה יותר טוב זה מה אני יודע).

נו אז מה?

זה העבודה שלה! זה המטרה שלה! והיא מצליחה בזה טוב,עובדה ש70 % מהנגנים הם איי פודים! אני ממש לא מבין למה צריך להכפיש את זה כל כך... היא אשמה שזה מצליח?

bitonano

New member
ההצלחה לא נובעת מזה שהנגן כל כך

טוב יחסית למתחריו, אלא בגלל שיווק מעולה. וגם מקוריות.

אייפוד הוא הנגן שהתחיל במהפכה...

ולכן הוא אחד הנמכרים ביותר בעולם (או שאני טועה?) כמו בגדים, כך גם נגני ה-mp3. לכל איש מתאים נגן אחר. ולכן יש אנשים שהולכים על האייפוד ויש שהולכים על נגן אחר.

"במהפכה"....

התכוונתי כמובן לעובדה שאייפוד הוא אחד הנגנים הראשונים שהצליח לשטוף את העולם ב'מהומת' נגני ה-mp3 הקטנים והיפים.

למעלה