אניטה - איזה מרוקאית את?

לולי72

New member
אניטה - איזה מרוקאית את?

על מימונה שמעת? בערב אנחנו באים להתנחל אצלך.....

איזה קטע!!../images/Emo3.gif

בדיוק גם חשבתי על אניטה.. כמו כל שנה אנחנו חושבים מי יזמין אותנו ואף פעם עוד לא היינו במימונה..טוב זה לא השורשים שלנו:) אז גם נזכרתי באניטה. אז יאללה עדן באה להתנחל אצלה?דווקא מתאים לי איזה מופלטה.. איזה פורום אשכנזי אנחנו..

dafgol

New member
חחחחחחח

אולי ניזום מימונה אשכנזית לשנה הבאה ? נורא בא לי מופלטה וכל הדברים הטעימים האלה......... תרבחו ותסעדו

../images/Emo24.gif|../images/Emo21.gifאם שנה הבאה אהיה כאן,

אשמח ליזום ולהכין יחד,או שכל אחת תביא לבד,אלא שהבית שלי קטן,,לא חשוב נמצא פתרון,, אני גם אשכנזיה ושמחה מחר ללכת לראות,,למרות שאני אשכנזיה עם דם מרוקאי,,חחחח אילנה אימא של ניתאי וליאם שאני גאה להיות אימא שלהם, ושהוציאו ממני את מה שלא ידעתי,,,,שחבוי,,

frige

New member
מה? יש אשכנזים במגדל העמק?../images/Emo6.gif

בטוחה שכל אשכנזי שמע את המשפט הזה לפחות פעם אחת במהלך חייו מאנשים שלא גרים במגדל העמק. או: "את ממש לא נראית ממגדל העמק". אבל מי שמדבר איתי בטלפון למשל בחיים לא ינחש שאני אשכנזיה. אני אמנם מאיפשהוא אשכנזיה, אבל אחרי 33 שנה במגדל העמק, אף אחד לא יצליח כבר להוציא ממני את המרוקאיות שבי. שינון? מה איתך? מדוע אתה לא מזמין אותנו למימונה, אה? לא יפה ועוד אישה בהריון. הסימן של המפולטה עם דבש וחמאה עלייך. (ניתוח לייזר בעתיד על חשבונך). יש פה, בטח שיש פה, כמה מרוקאים, אם סמויים ואם גלויים. פתאום כולם מתחבאים להם. נו, נו, נו. רוצה מופלטה עכשיו
. כבר מותר, לא??? חסל מצות. אוף....................................... כמה שאני אוהבת מצות, אבל כבר מוגזם. כמות הקלוריות שאני צברתי השבוע.... יאללה חינגה.

dafgol

New member
נו וגולן נראה ונשמע אשכנזי?

הוא אשכנזי מכל הכיוונים ואפילו לא יליד הארץ...מאז שעלה ארצה (בגיל 7 ) חי בשדרות...מי שלא יודע בטוח שהוא מרוקאי

LANIT1

New member
האמת רק עכשיו נכנסתי הכנתי מפלטות

והתארחתי בכמה בתים... בשנה הבאה או בכלל באיזה ערב בכייף אכין לכם מפלטות הינה אני כאן...

dafgol

New member
אנחנו הכנו בסוף מופלטות נוסח

אשכנז והבלקן .....בלינצ'ס עם רוטב שוקולד......גולן אכל בלינצ'ס עם גבינה..... איזה ערב נתארגן על משהו ...בקרוב....

LANIT1

New member
מתוק מצדכם בלינצס ... יאמי../images/Emo67.gif

נשאר משהו בשבילי?

frige

New member
בסוף, נסעתי עם הראל לחברים של

ההורים שלי, ההורים שלי היו שם גם. אכלנו מופלטות והיו שולחנות עמוסי כל טוב. אני אמנם לא נוגעת במתוקים כי אני לא אוהבת, אבל מופלטות אכלתי, גם אכלתי. הראל היה מבסוט מאוד לשחק שם עם חברים, היה כיף.

לא כדאי לכם מופלטות ../images/Emo5.gif

מי שלא יודע גם אני מרוקאי מכל הכיוונים אתמול הינו אצל דודים שלי ודפקתי 4 מופלטות ומה זה כאבה לי הבטן!!!!!! לא היה בא לי לראות יותר בחיים מופלטות אבל ככה זה כל שנה

S r 35

New member
מתביישת להודות ש ....

בכל 37 וחצי שנות חיי מעולם אבל מעולם לא אכלתי מופלטה. פעם אחת, מזמן מזמן, כשאחותי ואני היינו ילדות הוזמנו לחגיגת מימונה. אני זוכרת שהלכנו לשם עם אמי ומישהי מהאורחות גרשה אותנו כי "אתם לא משלנו" ... ככה היא אמרה
אמנם זו סתם הערה של אישה טיפשה ואני יודעת שזו לא התנהגות אופיינית, אבל החוויה הזו הספיקה להוציא לי את החשק מחגיגות מימונה לכל החיים. בשכונת מגורי הנוכחית, במרומי הכרמל הסנובי והאשכנזי לא מרגישים בכלל שיש מימונה (מה זה בכלל?
)... לכל אלו שכן חגגו - אני מקווה שהיה לכם חג שמח ונעים. אם יתארגן בפורום משהו במימונה בשנה הבאה, אשמח להצטרף.

למעלה