אנימציית היום

אנימציית היום

זה כה עצוב לראות ששום דבר לא התחדש מאז אתמול. טוב, אז מישהי רוצה לנדבר נושאי שיחה?

moe7

New member
יאפ. ../images/Emo10.gif +../images/Emo32.gif

זוהי אחת האנימציות ההזויות והמצחיקות ביותר שיש. והרי נושא OFF TOPICי שעליי להעלות (ואשמח אם יש למישהו הצעות): קבעתי פגישה להערב עם בחור מהסצינה המקומית. אם מקורותיי נכונים, מדובר באחד משחקני רמת אףיף ג' (*עיקום אפים קולקטיבי*) לשעבר. הוא בטוח בעצמו כקריקטורה, מאמין בתורת הכוסיות וקובע להפגש בגיי בר. שאלתי היא זו: כיצד ניתן לבלות ערב עם מישהו כ"כ נאיבי מבלי: א. להביך אותו ב. לגרום לו לתעב אותך -? הפתרונות עליהם חשבתי עד כה: לשתוק. הרבה (מעניין כמה זה יחזיק מעמד). לצאת לעשן. אני מעשנת בשביל הפוזה (קרי: לעתים נדירות). לשתות (כמו בסעיף א', למלא פי מים\בירה או משהו). הבהרה: הוא קבע איתי כביכול מסיבה מוסיקלית, אבל כנראה מתעקש להאמין שאני כוסית (ואיזזזו אכזבה מצפה לו), אני בטוחה שהוא לא מתעניין במוסיקה בגרוש ("סמשינג פאמפקינס מאאאן"; אמא'לה, הניינטיז קמו לתחייה, אפילו מצאתי טי שרטים שמקומם בבוידעם, או באשפה (הם עדיין נמכרים בשוק!) עם הכיתוב: "WELCOME TO THE 90S", ?!).

g a g a

New member
אני בעד לשתות ../images/Emo6.gif ../images/Emo72.gif

לעשן זה פויה
לשתוק - לא יחזיק מעמד זמן רב. לשתות - לא ממש מזיק (תלוי כמה תשתי
) + ישנה האופציה ללכת לשירותים ולא לחזור =]

ALiCiA SpInNeT

New member
עידית לינו,ביץ'../images/Emo2.gif

פשוט תהיי מרים, והכל יהיה בסדר(A) אם הוא אכן השתתף בסדרה הזו כנראה יש בו מן הטיפשות אחרי הכל שחקן אופרות סבון ישראלי(ע"ע- יהודה לוי בינקותו, יהודה לוי בילדותו, יהודה לוי בבריכה, יהודה לוי יוצא למסיבה, יהודה לוי ויעל בר זוהר, יהודה לוי נשבר, יהודה לוי אירובי, ולהשלמת האוסף, יהודה לוי בבקיני ובבגרות מלאה). ובכן אם כך מובן שיש לך ייתרון בולט עליו, שכל תנצלי אותו את יותר חכמה ממנו:) יש לך כוח עליו:) מלבד העובדה שאת אישה
והוא גבר
אל תעשני, אל תעשני!! עלולה להיקלע לסבך העשן שלך ילדה בסביבות גיל ה-16.7, בצעירותה(כאילו מה היא עכשיו) סבלה מהתקפי אסטמה חוזרים ונשנים כאלה, והיא תתבייש לבקש שתפסיקי. עישון פאסיבי לסל וחסל): חוץמזה הוא עלול לתפוס מזה מעשה חכם, שכן כל מעשייך, קוויןמרים, נבדקים בקפידה ע"י תחום החוכמה שתופס נחלה נכבדה ממוחך(לקלקלק) ואינך רוצה שייתפס להרגלייך המגונים! את ליידי, בשנות ה-50 של אמריקה עישון ע"י נשים נחשב זנות!
אל לך לעשות זאת אלא אם הינך רוצה להיתפס ע"י אפור שיער חשוב שחי בשנים אלה, נלחם ראש בראש עם מנהיגת זכויות הנשים מהשמה והגיח לביקור פתע בארץ! חישבי על כך, |חננלהשלז'וז'ו|(Talk about 90's) בכל אופן עיזבי את ערימת השטויות שם למעלה
אני בטוחה שתקסימי אותו בעזרת אמ קסמייך האישיים(?) |מתפגר| אנחנו איתך אוקיי. מחזיקים לך אצבעות(המ) תעדכני אותנו וכאלה. גוד לאק, קחי רגל של ארנב |משהושנראהכמורגלשלארנב|. השתמשי בזה בחוכמה!;-;

P:

קודם בהצלחה, ולמען האמת, אני לא בטוחה שאני יכולה לעזור בהרבה
נמנמ.. אבל אני מבטיחה שאחזור אלייך עם תשובות

moe7

New member
../images/Emo8.gif

תודה תודה! הפגישה הייתה סבירה מאוד. אני בספק אם מדובר בבחור ההוא, אבל הוא טען שהוא מופיע באXזיט, די הסתלבטתי עליו אחרי שטען ששירים שכתב מופיעים במגזין ספרות עצמאי ומתוחכם, באחד הברים התגלה עותק, הסתבר שזו הייתה האמת. לא עישנתי ואפילו לא שתיתי וגיליתי שישנה טעות בשמו של ה"בלוּם בר" שבין שנקין למלך ג'ורג' (כתוב על הוילונות "BLOM" ורק מתוך התבוננות בפליירים מסתבר כי מקור השם הוא "IN BLOOM" של נירוונה) היה נחמד משחששתי. הבחור התגלה כמאוד נאיבי, הנתפס כשקרן פתולוגי ויהיר, אבל אין זה אלא ביטוי של חוסר בטחון. אני מרגישה איום ונורא עבורו ועבור כל בודדי העיר שחלפנו על פניהם, על הגרפיטי וההומלסים ודברי ההספד על דודו גבע שהודבקו לקירות. כמה שחורים וגלמודים הם הרחובות ודייריהם.

../images/Emo13.gif

אז היה נחמד? -תמיד תוכלי לבדוק אם הוא מופיע באXזיט
. ואיך יכולים לטעות כזאת טעות? זה כה טיפשי.

למעלה