אני אוהב אותך

איש שטח

New member
אני אוהב אותך

מוקדש באהבה לך אני יודע שאמרו זה לפני אני זה נשמע נדוש כל כך אך איך לומר לך שאני אוהב אותך בלי לומר פשוט אני אוהב אותך כן, אולי זה קצת בנאלי ואולי גם מסובך אך אני פשוט אוהב אוהב אוהב אוהב... אוהב אותך אני יודע זה נשמע קצת מליצי כמו מתוך סרט הוליוודי מנופח אך כשאני רוצה לומר אוהב אותך אז אני אומר אני אוהב אותך כן יכולתי להמציא אולי משפט יותר מוצלח אך אני פשוט אוהב אוהב אוהב אוהב... אוהב אותך אני יודע באנגלית זה מצלצל וגם בצרפתית הצליל רך ונעים אך בעברית זה מצלצל כמו תותח כשאומרים לבת אני אוהב אותך מול JTAIME ו I LOVE YOU זה נשמע תמיד כמו פח אך אני פשוט אוהב אוהב אוהב אוהב אותך. © זכויות היוצרים שמורות למחברים ולאקו"ם ביצוע: יהורם גאון מילים: דן אלמגור לחן: נורית הירש

מיקי41

New member
מה את קופצת

בשבילך יש לי ביזונה שחורה נתלה לך אותה עם סרט אדום או שאולי את רוצה סרט פסים כמו הפיג'מה? מיקי

N D R

New member
וגם אני אוהב אותך חמוד .... ../images/Emo8.gif

לא תגלה למי הקדשת?????? שילוב של צרפתית..... הממממממממממ הספקולציות.........

dganit33

New member
אני אוהב אותך..

כלכך פשוט כלכך יפה כלכך נקי.. כלכך צלול כלכך מעמיק כלכך כלכך..כלכך... אני אוהב אותך.. כלכך חלומי.. מתי זה יהיה שלי?

magic38

New member
גם אני אוהבת אותה,,,,,,,,,,,

את זאת עם החיבוק הכי נעים

נשים נשים....

איך אנו נמסות בעקבות מלים אלו.... איך פרח אחד עושה לנו את זה (במקום הנכון...עם האיש הנכון...) איך חיבוק מפתיע כזה שבא פתאום בלי שהיינו מוכנות... אתן יכולות להוסיף משלכן... נקרא לזה תרמילון נשי...ודביק

blonda3

New member
במקרה הספציפי הזה../images/Emo99.gif../images/Emo8.gif

נדמה לי שיש פה רק
אחת שאיש שטח היקר היה מכוון אליה
מילים כה יקרות אילו של....
ותקנו אותי אם אני טועה

blonda3

New member
../images/Emo9.gifנקרא לנער

ונשאל את פיו......
מקווה בשבילך שאני טועה