אני אוהב אותן בלונדיניות עם עיניים כחולות. לפעמים אני דואג שהטעם שלי בנאלי, אבל אז אני אומר לעצמי שהטעם שלי הוא לא בנאלי, הוא קלאסי,

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ואז אני לא דואג יותר.

מה דעתם של החברים? הטעם שלי בנאלי ומשעמם, או קלאסי ונצחי? 🤷‍♂️

אשמח לחוות דעת נוספות שיוכלו להבהיר לי האם אני צודק או לא, יעזרו לי לסגור את הפינה הזאת סופית (בין אם אקבל את התשובה שהייתי רוצה ובין אם לא), רק כדי שאדע איפה אני עומד ומהי הדרך הנכונה להגדיר את הטעם שלי, מה שיאפשר לי להגיע לתשובה סופית ומוחלטת ולהשלמה, ולהניח את הנושא מאחוריי אחת ולתמיד 🤷‍♂️

4365193728eb7beb587e7b79df4f7950.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ואז אני לא דואג יותר.

אשמח לחוות דעת נוספות שיוכלו להבהיר לי האם אני צודק או לא, יעזרו לי לסגור את הפינה הזאת סופית (בין אם אקבל את התשובה שהייתי רוצה ובין אם לא), רק כדי שאדע איפה אני עומד ומהי הדרך הנכונה להגדיר את הטעם שלי, מה שיאפשר לי להגיע לתשובה סופית ומוחלטת ולהשלמה, ולהניח את הנושא מאחוריי אחת ולתמיד 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 114212
צר לי צ'רלי.
אני לא מאמין לך.
כי עד כה במשך כמה שנים רצופות ראיתי רק בנים צעירים ובלונדיניים מככבים מעל גבי הפוסטים שלך.
עכשיו נשאלת השאלה: היהפוך זאב עורו? או נמר חברברויותיו?
ממש לא.
מה שעשית כאן לדעתי זה שדחפת את עצמך יותר עמוק לתוך הארון בנסיון להטעות את החברים כאן.
אני לא אכלתי את זה. :-/

סבא שלי עליו השלום תמיד היה אומר לי: "אל תנסה להיות מישהו אחר,
תהיה אתה, מי שיאהב יאהב ומי שלא... שילך לשתות את המים של מאראקש". :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
צר לי צ'רלי.
אני לא מאמין לך.
עוד פעם צ'ארלי?

then-and-now-freddie-highmore-charlie-and-the-chocolate-factory-1437469783-view-1.jpg

אבל כבר אמרתי לך שהדמות המועדפת עליי היא מייק.

blob (1).jpg
intro-1616012247.jpg

אהבתי גם את הילד הגרמני השמן. הוא מצחיק אותי.

9sejr52f.png
כי עד כה במשך כמה שנים רצופות ראיתי רק בנים צעירים ובלונדיניים מככבים מעל גבי הפוסטים שלך.
זה בגלל הראייה הסלקטיבית שלך כי היו מספיק תמונות של בנות. בנוגע לתמונות של הבנים, או שהם קשורים לנושא השרשור או התגובה, או שאני שם אותם כייצוג של עצמי. שזה דבר שהוסבר מספיק פעמים, דרך אגב. הבעיה היא שאנשים טיפשים לא לומדים. לפחות במחשבים אתה טוב. אם כך אולי תוכל להסביר לי למה בשנה שעברה התחילו וממשיכים לקפוץ לי עד היום הודעות על שימוש גבוה בזיכרון ו-cpu (מה ש-cpu לא יהיה בדיוק)?

אתה קונה מחשב ב-10,000 שקל כי אתה יודע מה הצרכים שלך ושאתה צריך מחשב עם ביצועים ויכולות גבוהים, וכי אתה גם קשור לטכנולוגיה שלך ורוצה לא להצטרך להחליף מחשב במשך איזה עשר שנים ככה, וכבר אחרי חמש שנים המחשב מתחיל לעשות בעיות, לך תבין 🤷‍♂️:rolleyes:

לא מובן לי למה כבר אחרי חמש שנים המחשב עושה בעיות. חשבתי שזיכרון RAM של 16 ג'יגה בייט ושטח אחסון של 256 ג'יגה בייט זה הרבה. או אולי זה היה הרבה כשקניתי את המחשב ב-2018 כשהייתי בן 20. גם המחשב הקודם ואחרי כמה שנים היה עושה בעיות וזה למה היה צריך להחליף אותו. אבל אני לא רוצה להחליף את המחשב כשהוא מתחיל לעשות בעיות. אני רוצה להחליף את המחשב כשאני מחליט שנמאס לי ממנו.

טוב, די, זהו, אין לי כוח, במחשב הבא אני מפסיק לשחק משחקים. על המחשב הבא אני משלם 20,000 שקל. אני אקח גם מחשב עם זיכרון RAM של 32 ג'יגה בייט, ואחסון של חצי טרה בייט. הכפלת היכולות. או שאולי בתור מאור פז אני אמור שלא להתפשר על שום דבר מלבד הטוב ביותר? היכולות הכי טובות היום הן זיכרון RAM של 128 ג'יגה בייט ואחסון של 8 טרה בייט. מצד שני, אני לא באמת צריך "מחשב מפלצת". אני לא איזה האקר או אני לא יודע מה.

מצד שני, גם אם לא האקר, אני לא בן-אדם רגיל והצרכים שלי מהמחשב לא רגילים, אם 16 ג'יגה בייט RAM ו-256 ג'יגה בייט אחסון לא מספיקים וקופצות לי הודעות על תצרוכת גבוהה. אז אני אחד מאנשי הביניים. מישהו שיש לו צרכים גבוהים מהמחשב, מבלי להיות האקר או מה שלא יהיה. אז מה המחשב הנכון בשבילי? המחשב עם היכולות הכי גבוהות שהוא לא מחשב "מפלצתי". המחשב עם היכולות הכי גבוהות שהוא לא מחשב מפלצתי הוא...נגיד ארבע טרה בייט, וזיכרון RAM של 64 ג'יגה בייט. אבל צריך גם מהירות מעבד טובה. 4 ג'יגה הרץ לפחות.

הנה, הסתכלתי עכשיו באתר זאפ. בערך מה שאמרתי. עולה 21,555 שקל. יאללה לקחתי :)

למרות שבעצם, מישהו כמוני לא צריך להיות עם מחשב מאובטח? כאילו...ברמה של הכי מאובטח שיש?

עכשיו בדקתי. המחשב הכי מאובטח בעולם הוא הליבריום 14.

אפשר לבחור מבין כמה, אבל בעיקרון כן, הזיכרון RAM עולה עד לכדי 64 ג'יגה בייט ושטח האחסון בגרסה עם הכי הרבה, זה ארבע טרה בייט. איכשהו, לא ברור לי איך, עולה עוד פחות, למרות שזה אותן יכולות של הקודם שהסתכלתי עליו פלוס המחשב הכי מאובטח בעולם. 3,165 דולר. כלומר 11,800 שקל. יאללה. עכשיו באמת לקחתי :)

אבל קודם אמשיך עם המחשב הזה כמה שיהיה אפשר או עד שאהיה איתו עשר שנים. מאוד קשור לטכנולוגיה שלי. ממעט להחליף מחשבים/טלפונים/טלוויזיות/טאבלטים.

אם יש עוד מאפיינים שחשוב להסתכל עליהם בבחירת המחשב ולא הזכרתי אותם אז תעדכן אותי.
עכשיו נשאלת השאלה: היהפוך זאב עורו? או נמר חברברויותיו?
ממש לא.
מה שעשית כאן לדעתי זה שדחפת את עצמך יותר עמוק לתוך הארון בנסיון להטעות את החברים כאן.
אני לא אכלתי את זה. :-/

סבא שלי עליו השלום תמיד היה אומר לי: "אל תנסה להיות מישהו אחר,
תהיה אתה, מי שיאהב יאהב ומי שלא... שילך לשתות את המים של מאראקש". :)
העיקר אחר-כך אתה טוען שאני מכסח אותך בלי סיבה ואתה הקורבן החף מפשע שלי.

אם כבר העליתי את הנושא, אז שוב פעם רב תודות לדגנרט החדש על שהראה לך מה כתבתי עליך לכוכבית המצויה. לא היה לי מושג שלא קראת את הדברים קודם לכן כאשר אמרתי אותם ישר בפרצוף שלך מספר שבועות קודם לכן כחלק מהכיסוחים שלי אותך על כל היחס המזעזע שלך אליי.

בא לקלל ובכלל יצא מברך (רמת טיפשות מאוד נדירה שלא נתקלים בה לעיתים קרובות).

בא להזיק ובכלל נורא הועיל לי.

אני חייב לו בענק. אם הוא צריך ממני משהו אז שיפנה אליי.

"אני חייב לו אחת" מה שנקרא.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עוד פעם צ'ארלי?

צפה בקובץ המצורף 115673

אבל כבר אמרתי לך שהדמות המועדפת עליי היא מייק.

צפה בקובץ המצורף 115674
צפה בקובץ המצורף 115675

אהבתי גם את הילד הגרמני השמן. הוא מצחיק אותי.

צפה בקובץ המצורף 115677

זה בגלל הראייה הסלקטיבית שלך כי היו מספיק תמונות של בנות. בנוגע לתמונות של הבנים, או שהם קשורים לנושא השרשור או התגובה, או שאני שם אותם כייצוג של עצמי. שזה דבר שהוסבר מספיק פעמים, דרך אגב. הבעיה היא שאנשים טיפשים לא לומדים. לפחות במחשבים אתה טוב. אם כך אולי תוכל להסביר לי למה בשנה שעברה התחילו וממשיכים לקפוץ לי עד היום הודעות על שימוש גבוה בזיכרון ו-cpu (מה ש-cpu לא יהיה בדיוק)?

אתה קונה מחשב ב-10,000 שקל כי אתה יודע מה הצרכים שלך ושאתה צריך מחשב עם ביצועים ויכולות גבוהים, וכי אתה גם קשור לטכנולוגיה שלך ורוצה לא להצטרך להחליף מחשב במשך איזה עשר שנים ככה, וכבר אחרי חמש שנים המחשב מתחיל לעשות בעיות, לך תבין 🤷‍♂️:rolleyes:

לא מובן לי למה כבר אחרי חמש שנים המחשב עושה בעיות. חשבתי שזיכרון RAM של 16 ג'יגה בייט ושטח אחסון של 256 ג'יגה בייט זה הרבה. או אולי זה היה הרבה כשקניתי את המחשב ב-2018 כשהייתי בן 20. גם המחשב הקודם ואחרי כמה שנים היה עושה בעיות וזה למה היה צריך להחליף אותו. אבל אני לא רוצה להחליף את המחשב כשהוא מתחיל לעשות בעיות. אני רוצה להחליף את המחשב כשאני מחליט שנמאס לי ממנו.

טוב, די, זהו, אין לי כוח, במחשב הבא אני מפסיק לשחק משחקים. על המחשב הבא אני משלם 20,000 שקל. אני אקח גם מחשב עם זיכרון RAM של 32 ג'יגה בייט, ואחסון של חצי טרה בייט. הכפלת היכולות. או שאולי בתור מאור פז אני אמור שלא להתפשר על שום דבר מלבד הטוב ביותר? היכולות הכי טובות היום הן זיכרון RAM של 128 ג'יגה בייט ואחסון של 8 טרה בייט. מצד שני, אני לא באמת צריך "מחשב מפלצת". אני לא איזה האקר או אני לא יודע מה.

מצד שני, גם אם לא האקר, אני לא בן-אדם רגיל והצרכים שלי מהמחשב לא רגילים, אם 16 ג'יגה בייט RAM ו-256 ג'יגה בייט אחסון לא מספיקים וקופצות לי הודעות על תצרוכת גבוהה. אז אני אחד מאנשי הביניים. מישהו שיש לו צרכים גבוהים מהמחשב, מבלי להיות האקר או מה שלא יהיה. אז מה המחשב הנכון בשבילי? המחשב עם היכולות הכי גבוהות שהוא לא מחשב "מפלצתי". המחשב עם היכולות הכי גבוהות שהוא לא מחשב מפלצתי הוא...נגיד ארבע טרה בייט, וזיכרון RAM של 64 ג'יגה בייט. אבל צריך גם מהירות מעבד טובה. 4 ג'יגה הרץ לפחות.

הנה, הסתכלתי עכשיו באתר זאפ. בערך מה שאמרתי. עולה 21,555 שקל. יאללה לקחתי :)

למרות שבעצם, מישהו כמוני לא צריך להיות עם מחשב מאובטח? כאילו...ברמה של הכי מאובטח שיש?

עכשיו בדקתי. המחשב הכי מאובטח בעולם הוא הליבריום 14.

אפשר לבחור מבין כמה, אבל בעיקרון כן, הזיכרון RAM עולה עד לכדי 64 ג'יגה בייט ושטח האחסון בגרסה עם הכי הרבה, זה ארבע טרה בייט. איכשהו, לא ברור לי איך, עולה עוד פחות, למרות שזה אותן יכולות של הקודם שהסתכלתי עליו פלוס המחשב הכי מאובטח בעולם. 3,165 דולר. כלומר 11,800 שקל. יאללה. עכשיו באמת לקחתי :)

אבל קודם אמשיך עם המחשב הזה כמה שיהיה אפשר או עד שאהיה איתו עשר שנים. מאוד קשור לטכנולוגיה שלי. ממעט להחליף מחשבים/טלפונים/טלוויזיות/טאבלטים.

אם יש עוד מאפיינים שחשוב להסתכל עליהם בבחירת המחשב ולא הזכרתי אותם אז תעדכן אותי.

העיקר אחר-כך אתה טוען שאני מכסח אותך בלי סיבה ואתה הקורבן החף מפשע שלי.

אם כבר העליתי את הנושא, אז שוב פעם רב תודות לדגנרט החדש על שהראה לך מה כתבתי עליך לכוכבית המצויה. לא היה לי מושג שלא קראת את הדברים קודם לכן כאשר אמרתי אותם ישר בפרצוף שלך מספר שבועות קודם לכן כחלק מהכיסוחים שלי אותך על כל היחס המזעזע שלך אליי.

בא לקלל ובכלל יצא מברך (רמת טיפשות מאוד נדירה שלא נתקלים בה לעיתים קרובות).

בא להזיק ובכלל נורא הועיל לי.

אני חייב לו בענק. אם הוא צריך ממני משהו אז שיפנה אליי.

"אני חייב לו אחת" מה שנקרא.
תראה, אין לי ספק שאתה איש טוב.
עובדה, אתה אוהב ילדים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תראה, אין לי ספק שאתה איש טוב.
עובדה, אתה אוהב ילדים.
לאחר מחשבה נוספת, הבנתי שאני אוהב גם את ורוקה. היא מזכירה לי את עצמי. ההבדלים בינינו זה שההורים שלה הרבה יותר עשירים משלי, ושהיא הרבה יותר מפונקת. היא בעיקרון אני על סטרואידים.

ורוקה:

veruca-salt-casting-choices-fan-casting-poster-23111-medium.jpg

ועכשיו נציג את הסיפור על איך ורוקה מצאה את כרטיס הזהב כדי שהיא תוכל לבקר במפעל השוקולד (זה שהיא אני על סטרואידים כבר אמרנו? :D תתכונן להקיא את נשמתך :D):

פתאום אני לא נראה כזה גרוע, נכון סבא? ;)

אז לסיכומו של דבר, ולבסוף, היחידה שלא מצאה חן בעיניי היא ויולט, ומכיוון שאני לא אוהב אותה והיא לא מעניינת, איני מוצא לנכון להעלות תמונה 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לאחר מחשבה נוספת, הבנתי שאני אוהב גם את ורוקה. היא מזכירה לי את עצמי. ההבדלים בינינו זה שההורים שלה הרבה יותר עשירים משלי, ושהיא הרבה יותר מפונקת. היא בעיקרון אני על סטרואידים.

ורוקה:

צפה בקובץ המצורף 117054

ועכשיו נציג את הסיפור על איך ורוקה מצאה את כרטיס הזהב כדי שהיא תוכל לבקר במפעל השוקולד (זה שהיא אני על סטרואידים כבר אמרנו? :D תתכונן להקיא את נשמתך :D):

פתאום אני לא נראה כזה גרוע, נכון סבא? ;)

אז לסיכומו של דבר, ולבסוף, היחידה שלא מצאה חן בעיניי היא ויולט, ומכיוון שאני לא אוהב אותה והיא לא מעניינת, איני מוצא לנכון להעלות תמונה 🤷‍♂️
גם מייקל ג'קסון חשבתי לתומי שהוא לא היה כזה גרוע
כשהוא בנה את פארק השעשועים בחוות נוורלנד, פארק שכביכול נועד כדי לעזור לילדים במצוקה..|יעני|
כבר אז עלה בי החשד שהפארק הזה הוא בסך הכל "מלכודת דבש"..|דבורה|
לא, הוא לא היה כזה גרוע, הוא היה איום ונורא. :-/

jackie111

Well-known member
ואז אני לא דואג יותר.

הן יודעות את זה. וכדי לפתות אותך הן מוציאות הון כדי להפוך
משחורות שיער לבלונדיניות. וידביקו צפורנים ארוכות כי הן
יודעות טוב ממך מה מפתה אותך. ועם עקבים גבוהים יהיו יותר
גבוהות בשבילך. ויעשו דיאטה מכל סוג כדי לרדת במשקל.

הכל בשבילך. הגבר האנונימי שזה מה שהוא מחפש. שיש
כמוך מיליונים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הן יודעות את זה. וכדי לפתות אותך הן מוציאות הון כדי להפוך
משחורות שיער לבלונדיניות. וידביקו צפורנים ארוכות כי הן
יודעות טוב ממך מה מפתה אותך. ועם עקבים גבוהים יהיו יותר
גבוהות בשבילך. ויעשו דיאטה מכל סוג כדי לרדת במשקל.

הכל בשבילך. הגבר האנונימי שזה מה שהוא מחפש. שיש
כמוך מיליונים.
התחמקת מהשאלה. אתה חושב שהטעם שלי בנאלי ומשעמם ואתה לא רוצה להעליב אותי |נחמה|

jackie111

Well-known member
התחמקת מהשאלה. אתה חושב שהטעם שלי בנאלי ומשעמם ואתה לא רוצה להעליב אותי |נחמה|
הההגדרה שלך ליופי של בחורות מתאים כמעט לכל הגברים.
וזה לא משנה מה הגיל של הגבר. כולנו ניתן אותה רשימה.

אם תיקח פרח יפה ותשים אותו באגרטל. הפרח יהיה יפה כמה
ימים ואז יתחיל לנבול. זה קורה גם אצל בחורות. אבל אצלן זה
לוקח כמה עשרות שנים.

במידה ותהיו נשואים ותעברו את משבר שנות החמישים, זה
כמו זכיה בטוטו. כי גבר שלא נשוי חי פחות 5 שנים מגבר נשוי.
אשתו בגלאים המבוגרים דואגת לספק לו תרופות בזמן ובדיקות
רפואיות מתאימות.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
ואז אני לא דואג יותר.

ת'אמת. לדעתי הטעם שלך גנרי למדי.

למעלה