אני בא בא באבילון
הידי ליברמן

Lagzieli

New member
אני בא בא באבילון../images/Emo70.gif הידי ליברמן

המלצה למי שעוד לא שמע או הספיק להכיר את אומן הידי ליברמן. שלפני קצת יותר מחצי שנה יצא לו קליפ בערוץ 24 עם השיר "מחכים לך". אתמול התקיימה הופעה שלו בת"א ואני חייב לומר שזה פשוט תענוג מה שהיה שם. אומנם זה היה נראה יותר כמו אירוע פרטי לחברים ומשפחה אבל שמקבלים הזמנה אז זה לא ממש משנה. הוא נע בין ראגיי-דאב-ראגע ודאנסהול והוא עושה את זה ממש טוב. זאת הייתה הופעה של 45 דקות בערך וכל שיר פשוט יותר כיף מהשני. למי שיוצא לשמוע על הופעה שלו ממש כדאי לו ללכת לבדוק. בנתיים מי שרוצה יש לו מייספייס שיכול להציץ בכמה שירים שיש שלו. תחיו טוב

Carcass

New member
אולי זה רק אני..

והדעות הקדומות שלי לגבי רגאי בעברית ולצורך הענין בכל שפה אחרת שהיא לא אנגלית מג'וברשת(ע"ע פטואה),אבל זה נשמע לי כמו פרסומת למסטיק אורביט. זה אומר שמצבו די טוב,התקווה6 נשמעים לי כמו פרסומת למגן תחתון אולדייז. :) קיצר,נוט מיי קאפ אוף קאריביאן רום.

RASTA LION

New member
בקרוב בפיצוציות המובחרות הקרובות לביתכם!!!|מס

מיקXטייפ חדש מבית היוצר :RASTA LION SOUND ISRAELI FASHION" האוסף החדש יכלול ביצועים מרגשים של אומנים ישראלים מהשורה הראשונה [כיסא 24 חחחח...] קיץ חם מחכה לכם ועוד הפתעות בדרך......... לבנתיים טעימה קטנה בכתובת הבאה: http://www.myspace.com/rastalionsound

ראיתי אותו פעם ראשונה בשנטיפי

והתרשמתי לטובה. ממש בסדר. לא PURE רגאיי בעיניי, ואולי זה מה שעושה את זה ליותר מיוחד, רואים שזה בא ממנו ויש מאחוריו הרבה סיפורים... הרבה השפעות מכל העולם. יש כוח סה"כ.

למעלה