אני בדילמה

הייזל

New member
אני בדילמה

ואני פורסת אותה בפניכם, חמשת הגולשים שבפורום, בתקווה שתעזרו לי להכריע. בפאנפיק שלי "הדר חלומותינו" ליגת הצדק עומדת להתקיף את סכר ריבס כדי לעצור את פרויקט ארס [כל הקטע של הסופר חיילים של סוף עונה 6, זוכרים?] ואני תקועה שם בחוסר החלטיות כבר הרבה מאוד זמן. אני גרועה בכתיבה סצינות אקשן מרובות משתתפים או אפילו בין אנשים בודדים ודבר שכזה, קרב שכזה דורש הכנה רצינית. אני בהחלט יכולה להשתמש באקווהמן, אחרי הכל מדובר כאן בסכר ויש לידו מאגר מים אבל הבעיה שאם הוא נכנס למאגר אין מצב שהוא לא יוצא משם עם קארה. הבעיה העיקרית שלי עם קארה ב"סמולוויל" היתה שהיא הגיעה מוקדם מדי. בקומיקס סופרמן כבר בן 30 כשקארה צצה וקארה נשארה בגיל 16 בעוד שבסמולוויל קארה נראית יותר בת 20 וקלארק צריך להיות בן 21-22 בעונה 7. ובכלל בעונה העשירית יש לנו סופרגירל וסופרבוי לפני שיש לנו סופרמן. אז נכון, ב"הדר חלומותינו" קלארק מופיע מחדש כבר בן 26 ובזמן ההתקפה הוא בן 28 וקצת ושיניתי דמויות אחרות כמו פריי וייט וג'יימי אולסון ואולי הבעיה שלי היא שאני לא רוצה להכניס עכשיו את קארה למשוואה. אבל אשמח לתת לאקווהמן תפקיד כלשהו במתקפה הזאת שאין לי מושג עדיין איך היא תעבוד. מצטערת על הברברת אבל זאת השתקפות די נאמנה למה שקורה בראש שלי ולמה אני לא מסוגלת להתקדם קדימה. אתם זוכרים מה קורה בסוף עונה 6 בסמולוויל, נכון? אז זה די מדויק לגבי מה שעומד לקרות עכשיו יחד עם 33.1 באקסטרים אבל בלי כל הזונרים או ביזארו. ואני פשוט תקועה כרגע ולא יודעת איך להמשיך. יש לי תוכניות לגבי מה יקרה אחר כך ובאיזו נקודה הסיפור יסתיים אני פשוט צריכה להתגבר על המשוכה הזאת. יש לי זמן, 20 שבועות, אבל אני רוצה להתגבר על המכשול הזה. מישהו מכיר איזה סיפור דומה של הJLA שיכול להוות השראה? התקפה שהם תכננו על מתקן של לקס? או כל מדען מטורף אחר? help, please?

byron

New member
קשה להזכר

מצד אחד זה מחייב שקלארק יהיה חלק מהקבוצה (מאבק מול לקס בלעדיו זה קצת ריק) מצד שני אם היה סיפור שכזה סביר שהוא התרחש באחד הגילגולים הקטנים יותר, עם כוכבי שורה שניה... אולי מאוחר יותר אזכר, אבל השאלה היא, האם לורי כבר ביקרה, למה לא לנצל את דמותה מול ארתור, אולי כגורם מפריע (בטעות) וזה יסיט את הסיפור מהכיוון שמפריע לך?

הייזל

New member
אם אני זוכרת נכון

בין לורי וארתור אין ממש קשר. היא יותר סביב קלארק כשלויס עוזבת אותו. אני מתחילה לחשוב שהבעיה היא יותר בגלל שב622 זאת לא היתה קבוצה מאורגנת שיצאה לסכר. היחידה שהגיעה לשם כדי לעצור את הסופר חיילים היתה לויס. כך שמבחינה מסוימת אין מקום להשוואה בין הסיפור שלי ל622. בכל מקרה, אני תקועה. יש לי 20 שבועות למצוא חולץ פקקים לפני שאאלץ להודות בתבוסה.

DDN

New member
וואו, אני ממש לא זוכר מה היה בעונה 6 בסמולווי

-ל אין דרך להשתמש באקוואמן בלי קשר לסופרגירל?

למעלה