אני בולמית שחוויתי ריפוי

אני בולמית שחוויתי ריפוי

בעזרת איזון רוחני קשה לי להכנס לפרטים איך זה קרה כי זה מצירוף של כמה אנשים מאד חשובים לי(דרך אגב לא הלכתי לשום מטפל זה קרה לבד) הריפוי.שברגע שמאזנים את הקיצוניות החולנית הכל נעלם ואז האוכל כבר לא מעניין לא חושבים עליו. בגלל שזה קרה באופן פתאומי האיזון אני הייתי מאוזנת במשך שנה שלמה ואיך אני יודעת?? היה לי חופש מאוכל אכלתי הכל מהכל בכמויות של אדם נורמלי האוכל לא עניין אותי או העסיק אותי-הגעתי למידה 34 ואני 1.73 וכל זה בלי הרעבה אכלתי מהכל פשוט הפסקתי לייחס חשיבות לאוכל הוא לא עניין אותי הוא להישרדות!!! התקפים?.?.רק המחשבה על התקפי בליסה היו מעוררים בי גועל -איך יכולתי להתעלל ככה בעצמי. למשך שנה פתאום המחלה נעלמה לגמרי ואני הייתי חולה קיצונית מאנורקסיה לבולמיה מהרעבה לאכילה לא נורמלית הבנתי שבולמיה והפרעות אכילה קיצוניות הם לא הבעיה זה רק תגובה לחשיבה קיצונית או מצב נפשי בגלל זה צריך לטפל בשורש ולא בסימפטום. ואני לא אשקר לכם היום מצבי רע יש לי התקפים שנמשכים המון זמן אני עליתי המון במשקל האמת אני אפילו חשבתי על התאבדות כן ככה זה בחשיבה קיצונית או שהכל טוב ויפה או שלא רוצה להתמודד.והחיים מלאים בהתנגדויות ככה שהגעתי למצב שאני שוב כמו במחלה לפני שלוש שנים שהייתי מסתגרת בבית ומפחדת להתמודד עם העולם ועם עצמי. אבל אז גיליתי כמה דרכים לאזן את עצמי יוגה הומאופטיה וכח המחשבה אבל עדיין לא הולך לי כי ני מנסה לבד ואני לא מאמינה במטפלים הלכתי לטיפול סתם 4000שקל על כלום ככה שאין סיכוי ללכת לטיפול עכשיו אני בתחתית הבור שאני אצא משם אני אספר לכם איך זה קרה...

מה שאני רוצה לבקש ממך

זה שאם את מרגישה ממש בתחתית הבור כמו שהגדרת את זה, תדאגי לקבל עזרה, ואפשר לקבל עזרה גם בתשלום קטן וגם ללא תשלום, אם פונים לבריאות הנפש למשל. העיקר לא להיות במצב שיכול להביא אותך למצבים קשים מאד. אם את זקוקה לסיוע בלאן לפנות, את מוזמנת לכתוב לי למייל האישי ואפנה אותך למקומות בהם תוכלי לקבל עזרה בתשלום נמוך או ללא תשלום. [email protected] מודה על ששתפת את כולנו , ומאחלת לך כל טוב,

כן אני מתארת לעצמי שיש כל מיני

מקומות שאני אוכל לדבר אבל העניין הוא שמה שללא תשלום זה רק פסיכולוגיה ופסיכיאטריה ואני נגד הגישה והטיפול שלהם בתכלית.... הם לא מבינים כלום באבחנות שלהם והם תמיד מציעים כדורים שאני עוד יותר נגד כימיכלים שהורסים את המוח והבריאות אני חיפשתי דרך אלטרנטיבית אני הבראתי בדרך אלטרנטיבית אני מאמינה בשיטה ההוליסטית וחוץ מזה שקשה לחדש לי בתחום הדיבור אני כבר יודעת הכל אבל קשה לי לעשות בכל מקרה תודה על התגובה

למעלה