אני במתח.. מה יהיה עם שרון וניק?

nimix

New member
אולי.. ../images/Emo58.gif ../images/Emo58.gif ../images/Emo58.gif

בעוד איזה 4 שנים נראה לי כשהיתי בחו"ל ראיתי פרקים מתקדמים מאוד מעניינים שרון בכלל ברחה , אך אחד לא יודע איפה היא אשלי עדיין חיה כמובן, ג'יל מתחילה לגלות שהיא מאומצת.. די נחמד אה וקאסי במצב של צמח - היא פשוט שוכבת על הספה ובוהה בתקרה כל היום, וניק ממש כועס על ויקטור - כנראה בגלל שויקטור קנה איזה חברה לויקטוריה , וניק לא אהב את זה (זה היה בצרפתית... אז זה מה שהבנתי ....) ועוד כל מיני נו .. איפה מיקי שצריך אותה..

python 4

New member
מה זאת אומרת..../images/Emo58.gif

אשלי עדיין חיה? מתי היה חשש קל שאשלי לא תחיה ותמרר את חייו של ג'ק בשנים הקרובות?
מה שמעניין לדעת זה האם מרי עדיין חיה - ואם כן, למה.

pumiki25

New member
מיקי עסוקה ב...

- לקנות אוטו (ראו ה - 100ממת בתמונה המצורפת העונה לשם איגי. אני מ-או-ה-בת!
) - לטפל בפסוריאזיס, יימח-שמו - לסיים את הלימודים (מישהו זקוק לניתוח כתב-יד?
) - להפוך את החדר המטר-וחצי-על-מטר-וחצי למקום ראוי מחייה, ולבסוף - - לחזר אחר סלבריטאי שאת שמו נותיר בצללים

The Abbott Girl

New member
שרון וניק ../images/Emo58.gif../images/Emo72.gif

לא יודעת מתי זה יקרה אבל תהיה נשיקה בין שרון ל...
רציני ויקטור!!!! וניק ישתגע, ויהיה לו סכסוך עם אבא שלו, אבל הם יחזרו להיות ביחד שוב. מתישהו גם יהיה לה קטע עם דייגו אאל"ט, וזה יסתיים רע, לא? וכמו שכבר אמרו בפרקים של ארה"ב, ניק ופיליס ביחד [למה לא עם ג'ק אוף
, אגב אדר תזכיר לי עם מי ג'ק בפרקים בארה"ב?]

nimix

New member
נכון ../images/Emo58.gif

זה מה שראיתי , עכשיו הזכרת לי שרון התנשקה עם ויקטור.. או שמא ויקטור נישק אותה..בכל אופן הייתה נשיקה :) ולכן ניק כועס על ויקטור קשישא, ובצדק הייתי אומר איזה מוזר זה שאבא שלך מנשק את אשתך !?!

kanerk

New member
וויקטור ושרון??

מה הקשר?! די, אני לא מאמינה... לא ראיתי בארץ 8 חודשים את הסדרה ועכשיו פה בארה"ב אני מגלה הסטריה. למה לעזעזל וויקטור ושרון התנשקו? באיזה הקשר?? מה קרה מאז? מה קרה עד אז? אני חייבת מידע, דחוף.בבקשה.

../images/Emo210.gif ../images/Emo58.gif את לא תאהבי את זה

אבל ג'ק עם... שרון. יש מצב שזה קצת פייבאק אבל בכל זאת... תקשיבי, הסיפור איתו ועם פיליס מזמן מת. הם יותר קרובים לשונאים מאשר אוהבים (למרות שאומרים שהגבול בין השניים דק) בשנה האחרונה ג'ק עשה הרבה דברים מגעילים לפיליס (היא עשתה דבר אחד... אבל גדול
) ואגב...
דמות מסויימת הולכת למות (לא נמצאת אצלנו) ויש מצב שג'ק יהיה אחד החשודים מאחר שהוא רוצה להיפטר ממנה בכל מחיר. אבל כל זאת ועוד - בעוד 5 שנים בישראל

python 4

New member
זה הזוי לגמרי../images/Emo58.gif

מישהו בכלל נשאר נשוי בפרקים של ארה"ב?

../images/Emo210.gif זוג אחד ../images/Emo58.gif

ניקי וויקטור (שאפשר להחשיב אותם כי אצלנו הם קרובים לחופה)

kanerk

New member
ספויילר ענק - בנוגע לניק ושרון וג'ק

אני חיה בארה"ב ורק עכשיו הצלחתי לראות פעם ראשונה את הסדרה אחרי הרבה זמן שחיפשתי.אני חיבת להבין איך כל זה קרה, בבקשה מי שיכול שיעזור לי ולא משנה לי אם זה ספויילר. אז באמת פיליס וניק נשואים והם בכלל בהריון מתקדם יחד!! איך זה קרה?? שרון וג'ק גם יחד ... איך?? דרוסילה וניל חזרו לחיות ביחד עם הבת שלה והילד שלו והבת שלה כבר מאורסת, אבל זה לא משנה. אני רק רוצה להבין מה נסגר עם הארבעה הראשונים!!! בבבקשה תענו לי במהרה. קרן

../images/Emo47.gif צאי מההיסטריה דבר ראשון

לא קרה כלום
ניק ופיליס התאהבו והם ביחד. שרון וג'ק לא ממש מאוהבים חזק כמו ניק ופיליס אבל ביחד. איך הכל קרה זה סיפור ארוך. אפשר לומר שהכל התגלגל מהנקודה שקאסי מתה (אני מקווה שאת עוד נושמת
) ודבון הוא הבן המאומץ של דרו וניל. לילי אגב לא מאורסת אלא נשואה לדניאל (ובקרוב לילי הראשונה חוזרת למסך. דווקא אהבתי את לילי השנייה שפוטרה המסכנה). (אני כבר שנתיים רואה את הפרקים האמריקאיים אגב)

kanerk

New member
please..

הי, האמת ממש קיוויתי שתעני לי. אני אשמח לקבל ממך תשובה

The Abbott Girl

New member
נראה לי שידעתי את זה ../images/Emo58.gif../images/Emo72.gif

וסתם הדחקתי ואני לא מעודכנת מידי בקרבות ג'ק-פיליס, לא נורא, הוא לא רוצח את פיליס, כן? ודי טיפשי כאילו מה איך הוא יתחמק מרצח? ג'ק לא יכול ללכת לכלא! והאממ מה נסגר בסוף עם התינוק של פיליס? היא ילדה? התינוק אכן של ניק? יאללה זמן טוב להתעדכן, טוב שאתה פה

../images/Emo210.gif ../images/Emo58.gif עדיין לא

היא בחודש השמיני.. אוטוטו יולדת. היא וניק ברחו להתחתן כי בג'נואה יש חוק המתנה של חצי שנה עד שהגירושים מסתיימים ולא יכלו להתחתן שם... אבל לורן ילדה את התינוק של מייקל. קוראים לו פנמור (פיין) ואני לא חושב שג'ק יהיה הרוצח... רק חשוד. כל משפחת ווינטרס (דרוסילה, ניל, דבון) יהיו החשודים העיקריים אבל לפי דעתי הרוצח האמיתי יהיה ה"בעלים" החדש של ז'בו (במרכאות, כי זה רק כיסוי - ג'ק הוא הבעלים... אבל עזבי, סיפור ארוך
)

python 4

New member
נזכרתי למה אני שונא..../images/Emo58.gif

ספויילרים! לורן ומייקל!? הכצעקתה??!? עזוב לא חשוב - אני מפסיק לקרוא את השרשור הזה!

python 4

New member
../images/Emo58.gif

מצד אחד אני אוהב את מייקל, ואני אוהב את לורן (בגלגולה הקודם בצח"מ.. עכשיו היא כבר לא מרשימה אותי במיוחד) - אבל אני לא רואה אותם ביחד. כשהתחלתי לראות צח"מ לורן היתה אחת הדמויות האהובות עלי, אני מדבר על התקופה של סקוט/שילה וכו'.

למעלה