אני בן 29 חולהההההה רדיוהד..

AD890

New member
אני בן 29 חולהההההה רדיוהד..

היא באמת הלהקה הכי טובה כיום בעולם שפעילה עדיין- בעקרון אני חובב רוק קלאסי- אבל רדיוהד דיברה אליי בייחוד אחרי שרואים אותם בהופעה- שזה דבר שמי שלא היה לא יבין- מי שאוהב אותם יהנה מאוד אם יוריד את האלבום THE COURT OF THE CRIMSON KING של KING CRIMSON - השיר EPITAPH הוא מקור ההשראה שלהם- שתשמעו אותו תבינו- ובכלל יש לי מאות דיסקים בבית כולם מוסיקה דומה אם תרצו המלצות לשירים להוריד אשמח לתת ואף לקבל- ביי בינתיים

Her Circulation

New member
יפה מאוד!

מתי ראית את רדיוהד בהופעה חיה ? אם יותר מפעם אחת בבקשה תן פירוט מלא. נשמח לקבל המלצות על שירים להורדה ובכלל על להקות. אם תרצה אני גם אמליץ לך על להקות אחרות ושירים מסויימים שאני אוהב :)

AD890

New member
אני מבין שאתה המנהל פה- נעים מאוד

אני רואה שמגיבים פה מהר- את רדיוהד ראיתי לפני שנה ומשהו בהופעה בקסריה וזה לא היה דומה לשום הופעה שראיתי בעבר-והמלצות לשירים יש לי מלא גם להקות- להקה נהדרת PORCUPINE TREE קצת פסידכדילית ולא כל השירים שלהם הם יצירות אבל יש להם דברים יפים- תורידו את השיר WAITING PHASE ONE הוא קצת יותר קל לעיכול ונהדר לנסיעה ברכב-ותאמרו לי אם אהבתם..אני אתן לכם עוד

Her Circulation

New member
קיסריה...

אני מנסה להגיב מהר כשאני באיזור. אני מכיר את PORCUPINE TREE אבל מאוד לא לעומק. שמעתי מספר שירים ומאוד אהבתי. קיסריה - ישב לידי בחור בין 29 אני חושב ( או 27) ? איפה ישבת ? יש לך כתובת אי מייל ?

AD890

New member
איפה ישבתי

ישבתי שורה שנייה ביציע שאחרי הכסאות למטה טיפה שמאלה אבל לא נראה לי שזה הייתי אני כי ישבו לידי שתי בנות- האי מייל שלי [email protected] עכשיו נראה אותך נותן לי שם של שיר שאני אוריד אשמע ואומר " ואלללה אחי שיחקת אותה" לא משנה של איזה להקה אבל בסיגנון שלנו..

Her Circulation

New member
ננסה כמה דברים חדשים

yo la tengo - saturday A minor forest - WEll Swayed From AudioGalaxy אני עוד לא ממש מכיר את הלהקות, שמעתי אותן בפעם הראשונה רק אתמול ומאוד אהבתי. אתה מכיר\אוהב את ניק דרייק ? - HAZEY JANE "IS A GREAT SONG" וכמובן שאם אתה לא מכיר את כל שירי רדיוהד (כולל בי סיידס וכאלו שרק בוצעו בהופעות חיות), המשך בהכנת שיעורי הבית :)

Lull

New member
פשששש

תומי שומע Yo La Tengo !!! יפה מאוד!

AD890

New member
מכיר את דרייק-הוא טוב אבל הוא

מתאים לי רק במצבי רוח ספציפיים אני לא יכול לשמוע אותו כל הזמן- יש לי את כל השירים של רדיו הד לא צריך המלצות עליהם - מכיר את MARCORY RAVE? גם להקה טובה הדיסק האחרון שלהם פשוט מעולה.-שאלה?- בן כמה אתה? ולידיעה כללית הלהקה שמשכה אותי לסגנון מוסיקה הזה- היא פינק פלויד- שהם באמת אבן דרך במוסיקה בכלל- כנראה שכך ידברו על רדיוהד אנשים בני שלושים פלוס בעוד 10 -20 שנה...-לגבי שני השירים אני מוריד אותם עכשיו תגובה תבוא בהמשך.הרגע הכי מרגש בהופעה שלהם לדעתי היה בשיר EXIT MUSIC) FOR A FILM( שם הגיע יורק בקטע השיא לתוך הורידים של כל הנוכחים שם - היה מדהים!! AND NOW WE ARE ONE....

Her Circulation

New member
כן אני מכיר אותם

אולם גם לא לעומק. יש כל כך הרבה להקות לחקור וטוב שכך. אני בן 21. ואכן פינק פלויד מעולים ואני מסכים עם הרעיון שעוד 20 שנה ידברו על רדיוהד כך ובני נוער חסרי חשיבה עצמאית משינקין יתחילו להתלהב מהם מחדש ויהיה טרנד.אך לא רק :) קיסריה...היתה הופעה מעולה, אכן..סיומו של הטור הראשון. שלא לדבר על זה שהם נגנו את ...ALLIGATORS,שיר חדש לחלוטין באותה העת.

Connie M

New member
../images/Emo98.gif Me is being NAIVE

Porcupine Tree ROCKS!!! Really... For those who never heard abut them, I am sorry for you... They are really good. They have crazy things (as much as Radiohead can be crazy...) Butthey are really good. They came a year ago to Israel and gave 3 (I think) Concerts. They were awesome. No doubt about it. I love steven Wilson. I want his babies... =) By the way - Aviv Gefen listens to PT... Actually, he was the one to bring them here... I am thankful! (No, I don´t want his babies..) =) Connie M

AD890

New member
CONNIE- I AGREE WITH EVERY WORD

MAYBE YOU CAN RECOMMAND FOR US ABOUT PT SONGS THAT WE DONT KNOW BUT THEY ARE PSYCADELIC AND BEUTIFULL THANKS

Her Circulation

New member
התבוללות בלעז בפורום רדיוהד

שלום שלום קוני אולי באמת תמליצי על אלבום שלהם למי שלא ממש מכיר אותם ? אלבום שאיתו קל יחסית להכיר אותם ?

Connie M

New member
Kids.. Kids... ../images/Emo98.gif

There is no need to write me in English. I can read Hebrew. Since I am using Win98 without Hebrew support I don´t have Hebrew fonts and my only way out is to write in English... If some has a solution for this pathetic problem... Please help me... Anyway - as I wrote before the F*CKING Tapuz site deleted my message... I don´t think there are music that are "hard to analyze"... I have a friend, that I want to smash his face everytime he is saying to someone: You can´t hear it, you won´t understand it". Ha?!!? |בוקס| All we need is listen. Things may sound crazy or weird, but it doesn´t mean we are not ready to hear it... Anyway - as far as it goes to Porcupine Tree... Those are MY favorites: Signify - Signify Sleep of no Dreamings Waiting (phase one and two) Lightbulb Sun - Shemovedon Feel so low Stupid Dream - Even Less Piano lessons Pure Narcotic Don´t hate me And if you want to face something REALLY weird... Voyage 34... I can go on and on.. I never shut up...
But if you want some more names of nice stuff I know... You know what to do. I will stop now, hoping that this time my message will be sent (I will be smart and copy it, tho´) I am going to try to clean my messy room... Later, Connie M |חתול|

Connie M

New member
תיקוני מערכת ../images/Emo68.gif

* Music is... * imagine the sings instead of wheat is writtem... Oops...
Connie M

AD890

New member
תודה קוני אבל את השירים האלה אני.

כבר מכיר- לאלה שלא אני ממליץ להוריד דחוף-תאמיני או לא בפעם הראשונה ששמעתי את האלבום SIGNIFY לא התלהבתי משהו- אז עוד הייתי מחובר חזק לפינק פלויד ושום דבר לא נראה לי דומה אבל יותר מאוחר בייחוד בעזרת השיר WAITING PHASE ONE התחלתי להתחבר אליהם- שאלה למה לא המלצת מהאלבום UP THE DOWNSTAIR יש שם גם שירים יפים ואסיים בציטוט WE INVITE U WHERE EVER YOU ARE TO CICK YOUR SHOES OFF AND RELAX AND JOING US FOR ROMANTIC AND RELAX MUSIC FOR A COUPLE OF HOURS(PORCUPINE-TREE)

Connie M

New member
../images/Emo4.gif why???

נראה לי שזה בגלל שידיד שלי פילח לי את הדיסק ולא שמעתי אותו כבר שלושה חודשים. סליחה וילסון...
Connie M

למעלה