אני בסדר
היתה לי תאונת דרכים

dafgol

New member
אני בסדר ../images/Emo57.gif היתה לי תאונת דרכים

בדרך מהעבודה לכיוון הגן של ברי , שיפשפה אותי משאית , חתכה את כל הצד השמאלי של האוטו\נהג (שלי) והעיפה את הפגוש. אין לי מושג מי , אבל מישהו שומר עלי למעלה, חוץ מלהיות בהלם אני בסדר. אני לא מסוגלת בכלל לספר מה עבר עלי, פתאום הרגשתי רעידת אדמה והתחלתי כנראה לצעוק קצת.... הספקתי לצלצל לאמא של ילד מהגן שתוציא את ברי כי אין מצב שאגיע תוך 5 דקות , צלצלתי לגולן שיבוא מהעבודה ,החלפתי פרטים עם הנהג משאית , הכל בגשם זלעפות וכולי סחוטה , כל הצד השמאלי "פתוח" וכולי רטובה..... אין לי מושג איך לא התעלפתי \ התמוטטתי \ איך אני בכלל בחיים בלי פגע ...רק כשגולן הגיע הרשתי לעצמי לבכות ולהתפרק....מזל שגולן כבר בארץ. הוא הביא גם את רזי מהגן כי אין לי איך להוציא אותו ב 15:30 בגשם הזה בלי אוטו, אני מאמינה שגם אין לי כל כך כח ללכת בגשם עכשיו.... וחזר לעבודה ( אין ברירה חייב לחזור , אתמול לא עבד בגלל הבנים ומחר כנראה ישאר איתי - רופא \ מוסך וכאלה...) אני צריכה איכשהו להחזיק מעמד עד הערב עם הבנים ועם עצמי ...עם רגלים וידים רועדות....גוף תפוס וגם הצטננות מאתמול..... אחרי זה אתפרק לי בשקט... אוקצור ....בתור מישהי שלא ממש מאמינה גדולה....דפנטלי מישהו שומר עלי למעלה.....

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifאויש שרק תהי בריאה!!

נשמע מפחיד נורא! , כל הכבוד על האיפוק והכח! לא יכולה אפילו לדמיין עד כמה זה מפחיד
מאחלת לך שמי שזה לא יהיה ששומר עלייך מלמעלה שימשיך כך!
וואו וואו וואו קבלי המוווווווווווווווון
שיהיה רק טוב מותק

frige

New member
../images/Emo24.gifדפנה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif

באמת תודה לאל שהכל בסדר ושזה רק הרכב. מבינה אותך ובאיזו סיטואציה היית כי גם אני הייתי שם כמה פעמים. מקווה שקצת נרגעת ואת בסדר. תרגישי טוב, את וכל משפחתך היקרה.
שרית

shinon28

New member
נס

הרבה בריאות ,כנראה באמת שומרים עלייך מלמעלה יש לך כנראה איזה סבא או סבא רבה צדיק שמשפיע בשמיים בכל מקרה תני כמה מטבעות לצדקה

dafgol

New member
מדהים שכתבת את זה

אכן יש לי סבתא ז"ל שתמיד אני מרגישה ויודעת, בעצם בטוחה שהיא שומרת עלי. תודה שמעון , אכן נתתי ( האמת שתמיד אני נותנת ) .

S r 35

New member
אוי דפנה

רק עכשיו ראיתי - גם המחשב שלי חטף וירוס
ולכן לא הייתי כאן כמה ימים. המשאיות האלה כל-כך מפחידות! לא מזמן נסענו להורי ובבכיש העולה לכיוון טבעון, עם העליות והפיתולים שלו, הגיחה פתאום משאית ופשוט חתכה אותנו בלי שום סימן אזהרה, איתות או משהו ... אח"כ היא המשיכה לדהור בכביש המפותל הזה במהירות האור (לפחות 80 קמ"ש - כי זו המהירות שבה אנחנו נסענו). היינו עם הילדים באוטו ומה אני יכולה להגיד מעבר לזה שזה היה מ פ ח י ד טוב שאת בסדר
תשמרי על עצמך.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על הדאגה

אני לא במיטבי עדיין, עם משכחי כאבים, המומה מהכל ומזה שיצאתי יחסית בסדר. רוצה להודות לך עדן על כל העזרה העידוד התמיכה והכל, תודה מראש על העזרה מחר
אוהבת ומאושרת שיש לי מחותנת כמוך
וברצינות - את חברה טובה
תהיו טובים, דפנה

למעלה