אני בעד שבן חמו יארגן לנו משהו..

אני בעד שבן חמו יארגן לנו משהו..

לכל המובטלים הצעירים. שיתן לנו לשפץ איזה בית ספר,לסייד קירות,משהו. כמו היוזמה המבורכת שפורסמה ויושמה אם איני טועה בהוד השרון (או שמא רמת השרון?).
חבל שהוא לא נכנס לכאן.

badboy3919

New member
אממ,עומרי,ליאור, קוראים לכם!!!

תנסו להביא אותו לכאן או לפחות לבדוק עם העירייה אם אפשר להביא נציג שלהם. אני יודע שיש אחד שקוראים לו שי בן גל והוא עוסק בתחום של הנוער בכפר סבא ובנסוף בתחום של נכים וזכויותיהם,הוא אדם צעיר וכבר העביר כמה הרצאות בבית ספר ובעירייה שאני הייתי נוכח בהם,אולי הוא הבן אדם הכי אפקטיבי שאנחנו יכולים להביא.

Adidason326655

New member
אתה בטח מתכוון

לגיא בן-גל. הוא חבר מועצת העיר מטעם שינוי. יו"ר הועדה לקידום מעמד הנוער והילד שישיבה שלה התקיימה אתמול. הוא אדם פתוח, הוא ישמח להכנס לדעתי.

מצוין נכון! גיא בן גל, יש תמונות

שלו בעיתון כל הזמן. עדי, נראה לך שיש אפשרות לעלות כאן נושאים שעלו ביששיבות של הועדה לקידום מעמד הילד ובני נוער?

Adidason326655

New member
אני מאמין שכן

תכנסי לאתר העירייה לפרוטוקולים ובטוח שם יש משהו.

badboy3919

New member
צודק! מצטער על הטעות...וכמו שאמרת

הוא בן אדפ ממש נחמד לפי מה שראיתי אולי כדאי לנסות להביא אותו לפורום.

אני מאוד רוצה להביא מספר אנשים לכאן

1. את ניר שריג- מנהל מחלקת הנוער. 2. דוב רקוביץ- מהל אגף חינוך. 3. ראש העיר. אם יש לכם עוד רעיונות אשמח מאוד. שי בן גל עוסק בתחום הנוער- אז גם אותו נזמן. הבעיה כרגע היא שהעירייה בפגרה ואין שם אף אחד- כולם בחופש עד ספטמבר.

ba r2 0 1 0

New member
יכול להיות מצויין שנציג מהעירייה

יבקר פה מדי פעם! תמיד אנחנו מעלים פה נושאים חשובים... ובאמת אפשר לפנות לעירייה עם ההצעה של להעסיק צעירים לשפץ בתי ספר....

למעלה