אני בשוק האם לאון גילה הרגע לשפרה את המשמה???

בהלםם

New member
אני בשוק האם לאון גילה הרגע לשפרה את המשמה???

והאם שפרה הלכה וספרה את זה לצבר ללא המקרופון כי שמעו את זה כנראה מהמקרופונים של המיטות!

בהלםם

New member
לא אמרתי שהיא טיפשה אבל לאון פשוט גילה לה הכל

ושפרה הבינה את זה זתומרת הם דיברו בסוג של שיחה פסכולוגית כזו ושפרה באמת לא טיפשה והיא הבינה את המטרה של השיחה אני אומרת לכם לאון גילה לה שזה הוא! היא סיפרה את זה גם לצבר שמעו את זה במקרופון של המיטות היא אמרה לו ואני מנסה לצטט את זה כמו שזה קרה שפרה הורידה מעליה את המקרופון מתיישבת ליד צבר ואומרת לו : "הוא אמר לי עכשיו שהוא לקח את זה ושם את זה אצל האח הגדול " משהו כזה

בהלםם

New member
ועוד משהו מאוד מאוד חשוב

לפני שהיא הלכה לצבר(כששלושתם בחדר והיא אמרה את זה ליד צבר) היא אמרה ללאון אני יכולה לספר לו נכון ולאון אמר כן נראה לי ואז היא סיפרה לו שהוא שם אאת זה אצל האח הגדול..

Tapudy

New member
היא גילתה חלקית

היא לא יודעת על הדיירים החדשים ואני חושב שזה מה שחשוב. לא ברור אם זה משנה שהיא גילתה מי גנב. גם לאון לא נשבר והודה אז אני לא חושב שזה נחשב לכישלון.

rpys

New member
לאון הנחש החליף חדר??

ןמה עינב אמרה על זה? עדיין לא קולטת את הבוגד הצבוע הזה? לפחות עכשיו הוא לא ילכלכך עליה ואח"כ יבכה לה על הציצים ויחבק אותה פשוט אדם דוחה

שפרה דג ותו לא

ליאון ניסה לדוג אותה, השתמש במספר פתיונות ובסוף תפס. צבר קלט שקורה משהו וניסה להרגיע את קליאופטרה אך ללא הצלחה

rpys

New member
מה גאונה? ממש קשה להבחין שלאון האידיוט רומז

"אולי זה בשביל לעלות את התקציב" הרי לאון לעולם לא עומד על שלו והוא אמר לה בפירוש "שפרה אני לא מסכים איתך" לא קשה לעשות 1+1 ולהבין שדווקא עינב ולאון (ששפרה יודעת שכבר לא חברים)מצאו את הדברים שלהם באותו מקום.. ממש לא גאונה

dodido10

New member
נשאר רק עוד שבוע לסבול את שפרע...

בשבוע הבא לגריל והביתה,אם היא לא מושתלת של ההפקה.....

מה שמעניין באמת,

האם ליאון ועינב יעמדו להדחה מה שלא יהיה הוגן או רק ליאון

Tapudy

New member
לדעתי הם לא יועמדו להדחה בכל אופן

אני חושב שזה לא העונש על הפסד במשימה אלא עונש אם הם יספרו על הדיירים החדשים

למעלה