אני האישה האחרת

EdisonGirl

New member
יש לי שאלה.. ../images/Emo13.gif

אני יכולה להבין את הנוחות שבחיים ללא נישואין וללא התחייבות כלשהי לאדם אחד. אני אפילו מסוגלת להזדהות בקלות עם ההרגשה הנעימה שב"לבד" הזה.. אבל הייתי רוצה לנסות להבין- למה דווקא אדם נשוי?

enigomontoya

New member
פשוט מאוד

זאת הגנה מפני מיסוד הקשר ישנם אנשים שמחפשות בוונה את הקשר הלא אפשרי כדי שחס וחלילה לא יצטרכו להתחייב

EdisonGirl

New member
ממ.. נשמע הגיוני.. ../images/Emo13.gif

בכל זאת מעניין אותי לשמוע גם מה "האישה האחרת" תענה...

אנטוני2

New member
לא כול כך פשוט

צהריים טובים אכן ביצירת קשר עם נשוי, יש משום הצהרת כוונות שלא למסד קשר לטווח ארוך,המסגרת והתכנים של קשר מסוג זה ברורים וידועים לשני הצדדים , ויתרון נוסף , שהיא אינה כבולה ובמקביל יכולה היא לפתח קשרים נוספים, עד כאן זה נשמע אידליה מארץ החלומות , וזה רק צד אחד של המטבע, קשר בין בני אדם מכול סוג שהוא בכלל וזוגיות מכול סוג שהיא בפרט, הוא מעצם טיבעו תהליך דינמי, היכול להתפתח לכיוונים שונים,בקשרים ממוסדים וקשר מסוג זה הוא אכן ממוסד, שהרי אין מדובר בסטוץ חד פעמי אלה בפגישות חוזרות ונישנות , מתפתחים רגשות , הרגלים , תלות הדדית ועוד זה יכול להתפתח ברמות שונות עד לאיבוד שליטה , סערת רגשות , אהבה , קנאה ועוד שלל אמוציות, ובשלב הזה אופי הקשר מקבל מימד אחר , שונה בתכלית ממה שהתכוונו לו שני בני הזוג בתחילת הקשר, הוא אוהב אותה , והיא אוהבת אותו , הוא פתאום מגלה שהיא , היא, האישה של חיו, והוא בכלל לא מבין מה הוא עושה עם אישתו החוקית , ואז מתחילה מערכת לחצים שיעזוב את אישתו ומשפחתו , הוא אינו רוצה לעזוב את אישתו החוקית מכול מיני סיבות כלכליות וחברתיות וכו .. ובמקביל הוא אינו רוצה לוותר על הקשר עם החברה ואז הוא מבטיח לה שבעוד זמן קצר הוא יעזוב את אישתו והזמן הקצר מתארך לשנים , ואז החברה לוחצת ורוצה ילד תוך הבטחה שהיא לא תתבע אותו לאבהות , ובקיצור מתחיל כאן סרט תורכי משובח , אני מניח שחלקכם מכיר סיפורים דומים, על קשר שהתחיל לכאורה ללא התחייבויות ונגמר רע לפחות לגבי חלק מהמשתתפים בסרט הזה ,

enigomontoya

New member
על פניו פשוט אבל יכול להסתבך

אנחנו משנים את דעתינו ואכן גם אם התכוונו לסטוץ חד פעמי זה תמיד יכול להתפתח. הסרט שתיארת אפשרי אבל כמו כל דבר בחיים, לא יזיק לחשוב לפני מעשה ולדעת שיש כאן סיכון לא כאן

במידה מסוימת זה נכון

אני מעדיפה קשרים לא מחייבים, לא מסובכים, לא אמוציונלים. יש לי חברים ואני אוהבת אותם ומשקיעה בהם אנרגיות רגשיות, אני משקיעה בעצמי ובחיי, ואין אצלי מקום לבן זוג. גברים תפוסים ממלאים אצלי צורך מסוים, ואז הם הולכים הביתה, לאישה. שהיא תתמודד איתם, עם השריטות שלהם וכו'.

EdisonGirl

New member
טוב, אפשר להבין את'זה..

אם כי בכל זאת זה נושא לוויכוח..

johnyshoaly

New member
אפשר להגיד במילים עדינות

דופקת וזורקת. מה הבעיה עם זה אני לא מבין??? כשגבר עושה את זה זה מקובל לחלוטין, אבל אישה חס ושלום, ישמור השם, טפו טפו

למעלה