אני, היא, והאזיקים

il ragazzo

New member
אני, היא, והאזיקים

נכנסנו לחדר, היא הייתה לפני, כל כך רציתי אותה, זה הייה ברור עוד בתחילת אותו ערב. בעודה מניחה את התיק בצד, נצמדתי אל אחוריי גופה, היקפתי אותו בידיי, ונשקתי בצוורה. ניחוח שיערה הזהוב, עורה העדין למגע שפתיים, יצר בי יצר בלתי ניתן לכיבוש. דחפתי אותה למיטה! בקשתי כי לא תזוז. כיביתי את האור. מיששתי לעבר המצית, בעזרתה הדלקתי נר חלוש להבה. הוצאתי מהמגירה את האזיקים. אני הולך לעשות בה כרצוני הליילה. ניגשתי אלייה, נושק לשפתייה בלהט! מרגיש את גופה הקט והשביר מתפתל למגע ידיי, מנשק מטה לצוורה כשאצבעותיה עוברות בשערותי, ידי מלטפות את פניה, הנשימה קשה, הדופק גבוה, הרצון עצום. יורד לבטנה בנשיקות רכות, ועולה עלייה יחד עם חולצתה שירדה, וכך הייתה חשופה לפניי, בעוד אני תופס את ידה וקושר אל קצה המיטה, גם את ידה השנייה. היא מסתקלת לעניי כחסרת ישע, ואני לענייה כרק תשוקה בי וכח. ליקקתי את חזיה הרך ומשם רק יורדים. עד בטנה למטה הגעתי, ורגליה הסגורות כספקות הן היו לי מפרע. הורדתי את מכנסיה ורק בתחרה שחורה נותרה. פיסקתי את רגליה הספקות ונשקתי לתחרתה, מלטף את רגליה עד מפסעתה. מזיז מעט את הבד בכדיי לטעום את עורה האינטימי, וכן, הבד צריך לרדת. משכתי את תחתוניה את מעל גופה, עכשיו חשופה היא לי כולה, חסרת אונים, נתונה לחסדיי עונגי. הורדתי מעלי את בגדיי שלי, וחזרתי בנשיקות את פנים ירכייה מעלה. בנשיקות על מפסעתה מעלה ומטה, בימין ובשמאל, ועם לשוני - מעלה ומטה. מתקרב אני כשלשוני לגופה אל מרכז רגליה, אל אלו שפתיה, וידיי הם באגנה הרועד מעונג ותהיה גם יחד. בשניי אגודליי פסקתי את שפתותיה הרכות, ובלשוני נעתי מעלה מטה במרכז איברה החמים. אצבעותיי בחלציה, אגודלי בשפתותיה, קול גנחותיה, תנועות גופה... והנה הגיעה עונגה לסופו. אך לא פה נגמר בשל עונגי הרב עוד דורש. פיסקתי את רגליה עד כי לא הייה אפשר יותר, התקרבתי על ברכיי לעברה, המגע באיברה הלך והחם, הרמתי את אגנה בידיי, ונכנסתי לתוכה. נכנסתי... עמוק... נשכב על בטני והקצת עולה, שניינו מתנשפים, מבטי עיניינו מצתלבים, היא כנהנת בסבלה, אני כנהנה בסבלה. תפסתי את פניה, אני כמעט שם. היא צעקה! אני המשכתי. עוד. עוד. עוד!!!!! זהו.. פה זה נגמר. התמוטתתי עלייה ולדקות הקרובות, לא תהה תזוזה. רק מגע גוף, ונשימות רווחה.

The first Rain

New member
צריך לחוקק חוק

נגד אנשים שכותבים עם שגיאות! אבל סבבה לך,אולי אתה מוכשר בדברים אחרים.

Lאחד

New member
חחחח הצדק איתך - וגם...

נגד אנשים שמערבבים ומערפלים מושגים כמו "אירוטיקה" "פורנו" ו"פנטזיות מיניות"... בחייכם... אני מסתובב פה נואשות כבר למעלה מחצי שעה כדי לנסות למצוא משהו שמתחבר למילה "אירוטיקה" וחוץ מהכותרת... נאדא...
הכל סטיות ופורנוגראפיה...

למעלה