אני ומקומי בחברה..

gaia20

New member
כוכי- שאלה.

לפני כמה חודשים התפרסמה ב"מעריב" כתבה שבה רואיין רופא שחלה בלופוס. הוא מספר שהוא הגיע לרמיסיה בעזרת תזונה מתאימה וצמחי מרפא. האם ידוע לך משהו על אותו ד"ר? אולי את שיטת הטיפול שלו? האם את יכולה להמליץ לחולים על איזה מאכלים כן לאכול ואיזה לא? היתי מביאה לכאן את הכתבה אך לצערי יש תקלה בארכיון של מעריב מה שלא מאפשר לי להביא אותה... תודה, גאיה.

נועה בת

New member
הרופא החולה

קראתי את הכתבה. הרופא הוא חולה שפתח קליניקה לטיפול בנושא. הוא טוען שיש השפעה של תזונה על המחלה . לידיעתם - תזונה נכונה חשובה לא רק במיקרה של מחלה אלא באופן כללי לחיים. אני יודעת שהטענה הרווחת היא לא לאכול מוצרי גבינה , ירקוצת בעלי חמיצות וכו´ אני חושבת שאפשר לאכול הכול. רק בטעם . ומה שיותר מסוכן אז להשתדל לוותר ואם נורא בא .. אז לא נורא . מה שמצחיק הוא שכול שומרי הדיאט והבריאות שאני מכירה , מצבם ממש רע ואילו אילו כמוני, שמים לב אבל לא מכורים לעניין , מצבם יציב . בל נשכח שכול הטבעונות מחסירה מהגוף פרטים חשובים.....

שלום גאיה

אני חושבת שלא כדאי להביא את הראיון איתו, מפני שאנחנו עושים לו פרסום לעסק. הראיון היה לקידום עסקיו בעיקר. אחת הטענות המרכזיות שיש לי לדברים שלו, היא שהוא לא דיבר על רמיסיה, אלא דיבר על ריפוי מוחלט. כמו כן, לפי הדברים שלו, הוא מבסס את השיטה שלו, על פי הצלחה אחת, ההצלחה שלו. הייתי ממליצה לאנשים חולים להיות מאוד זהירים מהבטחות שכאלו... כן, חשוב לבדוק כל מיני דרכים להעזר בהם בהתמודדות עם המחלה ועם הסימפטומים שלה, אבל לוודא שהמטפלים אכן מוסמכים ומבססים את הטיפול שלהם על מחקר אמיתי. יש לי עוד הרבה מה להגיד בעניין, אבל אסתפק בכך לפי שעה. כוכי

gaia20

New member
באמת צריך להזהר אבל-

אפשר להיות גם קצת פתוחים, תלוי לאן אנשים בוחרים ללכת. אני יכולה להגיד לך שהיתה לי מטפלת נפלאה, ומרוב שהיא היתה לוחצת במקומות הנכונים (נראה לי שזה היה הילינג או משהו כזה...), היתי נרדמת לה בכיף על מיטת הטיפולים וקמה חדשה לגמרי... הכל תלוי לאן בוחרים ללכת, כי באמת יש כאלה שסתם ממציאים שיטות ונותנים למטופלים חומרים שאולי יכולים להזיק ולכן כמו שכבר אמרתי- לדעתי צריך קודם כל להתחיל טיפול תרופתי ואולי לשלב בשמנים ארומטיים (שגם עם זה יש לי נסיון מוצלח), אבל הטיפול התרופתי הוא חובה, לדעתי. אחר כך, אחרי התייצבות, אפשר לנסות טיפולים אלטרנטיביים ולהיות בקשר צמוד עם הרופא משפחה. לדעתי, לא צריך לשלול כבר מההתחלה את האלטרנטיבי. אבל גם לא לפתח ציפיות , אין זו תרופת פלא!! ערב טוב לכולם ושבוע נעים!! גאיה.

לא שוללת רפואה משלימה

הי אני האדם האחרון שישלול התנסויות נוספות, מעבר לטיפול הקונבנציונאלי. ניתן לומר שניסיתי את מירב השיטות, כולל נסיעה לאישפוז וטיפול בבית חולים הומאופטי פרטי במינכן גרמניה (אישפוז וטיפול שנמשך קרוב לחודש ועלה לי הון תועפות). אני רק מתריעה מאנשים שמבטיחים ריפוי פלא. אין ספק שלרפואה האלטרנטיבית, או המשלימה, או איך שתקראי לה, יש מה להציע לחולים כרוניים. רק היזהרו! כוכי

לגופך היכולת לחסל כול מחלה חשוכה

לכוכי שלום ובוקר טוב לגוף האדם יש את המנגנונים והריפוי העצמי היעיל ביותר לחסל כול מחלה כולל את מחלת הלופוס (מחלת התמנון= הפוגעת בכול האברים בגוף האדם ) לצערנו הרב אין שום תרופה ברפואה הקונבנציונלית וכן ברפואה המשלימה כי רק לגוף האדם יש יכולת הריפוי העצמי תורת הבריאות הטבעית תעניק לכול המעוניין את הדרך להזרים דלק נכון למנגנונים בגוף כדי שיוכלו להיתגבר על מחלה זו דליה ודוד מהבריאות הטבעית שולחים לכול חברי הפורם ולבני ביתים ולכול בית ישראל חג פסח כשר ושמח חג בריאות טבעית אכות ואריכות חיים באושר

gaia20

New member
היכן כל הנרפאים??

דליה ודוד, בוקר טוב. אני רק רוצה להגיד שאני לא נגד אלטרנטיבי, בכלל לא. זה באמת מנקה את הגוף ונותן הרגשה נפלאה (אצל מי שהטיפול מצליח...) לי היתה הצלחה חלקית בכל התחום הזה ונהנתי מאוד מהרגעים שלאחר טיפול ואולי גם כמה ימים אחרי זה, אבל... היום קימיים עשרות אלפי חולי סוכרת רק בארץ, אלפי חולי לופוס ועוד המון חולי מחלות כרוניות (לא נדע יותר צרות...) היכן כל ה"נרפאים" ממחלות אלו? יתכן שמישהו נרפא מלופוס בלי שהציבור, ובמיוחד החולים, ידע על כך? לא קיים בן אדם אחד שנרפא מזה (אני מתכוונת נרפא ממש, ולא הגיע לרמיסיה) היכן כל הנרפאים מסוכרת? פרקינסון? היכן הם? האלטרנטיבי בהחלט עושה טוב לגוף אבל- לא מרפא!! אני לא חושבת שזה בסדר להביא אנשים חולים להרגשה (אחרי כל התרופות שהכניסו לגופם, כל הטיפולים, כל הסבל שעברו,) כוזבת שיש טיפול שיעזור להם להחלים, כשבעצם מדובר רק בחיזוק הגוף ולא ריפוי באמת... חבל לתת לאנשים תקוות שווא.... חג שמח לכולנו, גאיה.

לגאיה אנו לא עוסקים ברפואה אלטרנטיב

ושוב אני חוזר ואומר וכותב שדליה ודוד לא עוסקים ברפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית אלה בבריאות טבעית בלבד הוא המפתח לריפוי מוחלט מכול המחלות הכרוניות וחשוכות המרפאה לגופך היכולת היחידה להיתגבר על כול המחלות הכרוניות הקשות רק תני לא את הדלק הנכון שהוא המפתח לריפוי להחלמה חג פסח כשר ושמח נשמח לייעץ לך באופן אישי לדוד 498146-052

gaia20

New member
זה לא משנה איך תקראו לזה

אלטרנטיבית\בריאות טבעית- זה לא משנה. הנקודה היא שאין חולה לופוס שנרפא (שוב- אני לא מדברת על רמיסיה). אם אני לא טועה- בקשתי לא לפרסם את עצמכם יותר. אם אתם רוצים לפרסם מס טלפון של אחד מכם, פנו אלי במסר אישי. חג שמח- גאיה.

זה השוני שחולים כרונים החלימו ../images/Emo91.gif

לגיא ולכול חברי הפורם זכרו 1. ששום בעל חיים לא נשכח בתוכנית הגדולה של הבריאה . 2. מה שמחלה ומרפאה את האדם הוא הטבע עצמו. 3. כשמתערבים בסדרי הטבע אי אפשר לדעת לאן יגיעו התוצאות . 4. תהיינה ההיתפתחויות המדעייות אשר תהיינה הטבע תמיד יהיהי חזק יותר מכול התחליפים שהאדם מציע. הבריאות הטבעית היא לא רפואה קונבנציונלית ,אלטרנטיבית ,משלמה ועוד היא עוסקת בריפוי עצמי והחלמה ממכלות כרוניות חשוכות מרפא חומר למחשבה חג פסח כשר ושמח לכול חברי הפורם ובריאות טבעית אכות ואריכות חיים באושר

למעלה