אני חדש בז'אנר
...

Ncoder

New member
אני חדש בז'אנר ../images/Emo13.gif ...

הקשבתי לכמה אמני רגיי ודאנסהול ואהבתי במיוחד את: Maxi Priest Shaggy Chaka Demus & Pliers (רק 2 שירים עד כה: She Dont Let Nobody ו- MurderSheWrote) mr Vegas לדוגמה מככב בכמה מצעדים בראש אבל ממה ששמעתי ממנו ממש לא אהבתי . יש עוד אמנים בעלי סגנון דומה ל-3 אמנים שציינתי?

Carcass

New member
עם כל הכבוד להתקווה6..

לא קשור בעליל למה שהוא שאל ואם עוד פעם תדחוף פה פרסום כזה להופעות שלהם או של כל מישו אחר ההודעות ימחקו אוטומטית,מבחינתי זה נחשב ספאם.

xXx Shiraz xXx

New member
היי היי!!! אלעד בלי להתלהם

מותר לפרומוט (המצאתי פועל סבבה) להקות רגאיי ישראליות פה. אין לי מושג מי זה ביקורת מוזיקה 1, הוא לא מטעמי, אבל תגיד תודה שהוא לא פתח שרשור במיוחד

Carcass

New member
אמרתי לך משו?

וכל ההודעה שלו נועדה לקדם את האתר שלו.

תתחדש חביבי!

קודם כל אם ספרתי נכון המלצת על חמישה אמנים
עכשיו, באופן מאוד כללי הייתי ממליץ לך על האמנים הבאים: Shabba Ranks Ninja Man Pinchers Buju Banton Sanchez Tiger Super Cat Half Pint תתחיל מזה, אם תרצה עוד, הרשימה עוד רחבה. אתה מוזמן לעבור גם על הארכיון והטאגליינס בפורום - תסמוך עליי שלא חסר...

Ncoder

New member
תודה, הקשבתי לחבר'ה האלה ..

ולא אהבתי את הסיגנון שלהם. בשבילי זה יותר כמו ראפ מתמשך ובלי סדר וארגון. חיפשתי משהו עם לחן טוב ומקורי, משהו קליט... יותר כמו שאגי שנראה לי שהוא פחות או יותר לקח את זה לכיוון של הפופ .

Carcass

New member
חח

פיטר אנדרה-מיסטריוס גירל,כל להיט שלub40‎ ‎,להיטים של דיאנה קינג.

Ncoder

New member
אני חייב לומר - קלטת אותי ../images/Emo45.gif

פיטר אנדרה ולמבדה של קאומה
.. מעלה זיכרונות מפעם ... שירים של ריקודים ומסיבות.. UB40 נראה לי ממש לא קשור (זה רגיי בכלל?), דיאנה קינג?? תמשיך להביא אותם אחי
. תודה רבה.

Carcass

New member
קיצר

ub40 קשורים חושרמוטה לרגאי,יותר ממיסטר פרזידנט זה בטוח. נסה את red red wine ואת girl i wanna make you sweat. diana king : shy guy lie lie lies im still in love say a little prayer

למעלה