אני חדש!!!

אני חדש!!!

שלום לכם אוהבי מטאל רוק פאנק מטאל הארד קור וכמובן אוהבי ה בלאק מטאל ו ה דאז מטאל! שמי קירלי אני בן 16 אני לא הולך להפגיז בהודעות דפוקות כמו שכבר קראתי פה! אם יש לכם איזה שהם שאלות לגבי פשוט תשאלו חופשי אני אענה על כל שאלה!

קיריל זה השם שלי!!!

we can`t stand those fucken nigers we can`t stand those god damn jeus we can`t stand those fucken gay dudes shown on the fucken evening news we are skins yes we are german skins we are skins and we will kick your butt come on here you litell niger i will piss you in the face come on here you fucken gay dude i`ll piss over your fucken face we are skins yes we are german skins we are skins and we will kick your butt come on here you juish bustard get over here your juish ass i will kick you i will beat you or should i shoot in you instead? we are skins yes we are german skins we are skins and we will kick you in the butt you can call me fucken skin head you can call me morone too but i don`t give a fuck because i am a skin yes i am a german skin and i will kick you in the ass or should i in the face??? שיר חמוד נכון אני המצאתי את הפיזמון יש ליקרוא פעמיים!

למה שהיא תמחק???

מה הקטע אי אפשר להיות יצירתים בימינו??? למה שהיא תמחק?????? הא ץגיד לי חכם גדול למה??? מה בגלל שאתה יהודי ואני ירדתי על יהודים!?!?! הא בגלל זה??? אז בו ואני אגיד לך משהוא אני חצי יהודי וזה לא אומר שאני שונא יהודים זה פשוט שיר שכתבתי על האידאולוגיה ש מגולחי הראש איך הם חושבים ומה הם חושבים לעצמם ואת קו המחשבה שלהם וזה לא היה אמור להעליב אף אחד!!! ואם כן אני מבקש ממנו סליחה!!! ככה זה יותר מתאים לך??????

z.StarDust

New member
סקיני חומץ,

תקשיב: או שחזרת ממשלחת לפולין או משהו דומה- או ששאפת יותר מדי חומר של סאות`-פארק, זה לא חשוב. מצויין שאתה מוצא דרך להשתעשע-אבל זה לא כ``כ מתאים לכולם, כל העסק הזה,אז-שקול מילים\שירים danke.

the real flea

New member
אמרת..

שאתה לא הולך להפגיז בהודעות דפקות, מה הקטע שלך את חושב שהשואה זה משהו מצחיק או משהו כזה? תה חושב שהנאצים הם סתם דמויות בדיוניות? אתה נשמע לי שרוט לגמרה

למעלה