אני חדש

Henzel

New member
אני חדש

שלום אני אלון, אני חדש, משום מה, אני רוצה שכולם יראו ש: "תראו אני חדש!" ולכן תראו אני חדש... או בקיצור-שלום, אני בן 15, לשעבר תלמיד חטיבת אלון, בהווה תלמיד תלמה ילין- מי שלא מכיר... יכיר. ויהיה נחמד אם אנשים יתחילו לזרום כאן לכיוון של לצרך אנשים, כי לא ידעתי בדיוק על מה להגיב כשכולם מספרים על-חחחחחחחחחחחחחחחחח.... ו"כל מי שב*** שיבוא לקניון, ועכשיו לסיפור הכירות מעניין. השנה-2004, הכיתה ז', בית הספר-אלון, בכפ"ס, המורה-כנראה מפגרת, אך רוסיה גם כן, הכיתה מתאפקת ליהיות שקטה, ובסוף השיעור המורה מברכת: "אתם ה*** הכי טוב שאי פעם היה לי!"... אכן סיפור עצוב..... ושלום גם לכם...

Super Chuly

New member
ברוך הבא!

תלמה ילין זה חביב... שקלתי ללכת ללמוד שם- אבל לבסוף וויתרתי... מגמת הקולנוע שלכם עשירה ומפונקת מדי (מי אמר "גריפים" ולא קיבל)... אז אחרי החשיפה הזאת- שתהיה לך אחלה השתלבות בפורום- מהירה, נעימה, ומאאאגניבה! ליהי :)

nofar17

New member
הו.. D:

ברוך הבא איש. אם כבר מדברים על אלון, מי המורות שלימדו אותך? ויש מצב שנראה אותך בספר מחזור?
סיפור מזוויע.

Henzel

New member
כן

אני מתכנן על להגיע למסיבת סיום, וכבר סידרתי מקום בספר המחזור... אני גם אבוא לבקר ביום שישי הבא, סתם לראות איך מסתדרים שם אצלכם(הכונה לחטיבת אלון נכון?) למדתי אצל אראלה בח'6-סיוט! אבל היו גם מורות נחמדות, כמו אסתר(למדעים), ואתי, עם להתעלם מכל המגרעות הנוראות שלה, היא אפילו בסדר
.

nofar17

New member
הבנתי ..

איפההההההה? אני כבר בתיכון. שנה שעברה סיימתי ב"אלוני- צבי"
[בן צבי -אלון] אז אתה בכיתה ט'? לפי חישוביי הביוטכנולוגים
היו לי אחלה מורות, רק חבל שלא הכינו אותי לתיכון כמו שצריך וקיבלתי הכל בבום הפתעתי במיוחד.

טעות בהקלדה ביום בהיר אחד><;

כתבתי ברכה הבאה במקום ברוכה הבאה, וזה היה נחמד אז המשכתי
"נחום וברכה" פשוט נשמע טוב ביחד

Double U

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

אוי ואבוי!!!!!!!!!!!!!!!!!! לסלק את המורה!!!!!!!!!!!!!

ba r2 0 1 0

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

תהנה אצלנו בפורום
לאחרונה מאוד מעניין פה...
(אתה מוזמן לדפדף כמה דפים אחורה
)

למעלה