אני חושבת שאתמול בכיתי הכי הרבה בחי

פטו17

New member
אני חושבת שאתמול בכיתי הכי הרבה בחי

אתמול ירדו לי כ"כ הרבה דמעות, עד שחשבתי שכבר לא נשארו לי יותר. אני חושבת שאני לסבית. אני שונאת את המילה הזו. אף אחד לא יודע, ואני מנסה להתכחש כל הזמן, אבל זה כבר הפך להיות בלתי נסבל! הלוואי ה´ שהייתי נורמלית, כמו כל אחד אחר! למה ה´ עשה לי את זה אני כל הזמן שואלת??? למה הוא לא עוזר לי??? כבר נמאס לי מהמצב הזה!!! אני רוצה למות!!! אני מתה מבושה, בגלל זה אף אחד לא יודע. רק אני, ליבי, וה´. אני כל הזמן אומרת, שהחיים בנויים מאהבה, ואם אין לי יכולת לממש את האהבה אז למה לי לחיות? כי אני בחיים לא אוכל להיות בקשר זוגי עם אישה- מפאת הבושה. אז אם אין לי אהבה אין לי חיים. אתה מבינים אותי?

לפטו

את לא יכולה להגיד "אני חושבת שאני לסבית" כי את עדין לא התנסת, או שכן אני לא יודעת. אבל אם את לא התנסת על סמך מה את אומרת את זה? אני למשל מאוד אוהבת בנות ואותי בכלל לא מגעיל לראות בת עם בת זה דווקא יפה מאוד, ואני מאוד מכבדת את הנושא, ואני תמיד אמרתי שאני לא אפחד לנסות, וגם אני יכולה להגיד אני חושבת שאני לסבית, אבל לא אני לא עד שאני לא אנסה ויראה אם זה באמת נכון. את לא צריכה למות, וגם לא מבושה, זאת לא בושה... ועד שלא תנסי את לא תדעי...

בושה???../images/Emo34.gif

את לא יכולה באמת לומר שאת חושבת שאת לסבית... איך אפשר לדעת אם את לסבית אפשר לדעת בדרך אחת... לא אם אומרים לך את זה... לא אם את מזדיינת עם בנות מהנאה... אלא רק אם את נמשכת אל הבנות, ואם כן, זה לא כל כך נורא, אחרי הכל זה אולי רק שלב בחיים... יש כאלה שבסוף מגלים שהם לא באמת נמשכו וזה סתם ריתק אותם או שהם סתם שגאו... ואת לא צריכה להתבייש מול אף אחד כי זאת את ואלה החיים שלך ואם יש למישהו אחר בעיה עם זה... זה אומר שהוא לא מספיק אוהב אותך וקרוב אליך והוא לא באמת אדם טוב או חבר טוב ויקר... זאת זכותך... ותגידי תודה!!! זה קשה, אבל אלפים עוברים את זה בידיוק כמוך... יום יום... בהצלחה... אלעד.

תומריק

New member
מילות עידוד

היי פטו 17 אני כותב לך תשובה בגובה העייניים , גם אני "כולה" בן 23 , ולמרות שיש לי 6 שנים פור עלייך, עדיין אני זוכר כמה הגילוי הזה הוא קשה וכואב. אני לא יודע איפה את גרה ואיך הסביבה מרגישה לגבי העניין הזה אבל בכל מקרה זה קשה. זה קשה כי גם אנחנו גדלנו על אותם ערכים ורעיונות שזה דבר אסור וסוטה שיש להתבייש בו. רגע לפני שאת שוקלת התאבדות או אפילו נכנסת למרה שחורה שווה לך להתחיל לחשוב אחרת: זה פשוט שונה, לא שונה רע ולא שונה טוב, פשוט שונה. אם אהבה בעינייך היא משמעות החיים אז ללא ספק תמצאי אותה גם בחיק אישה עוד תגלי שאין לך שום דבר להתבייש בו ואת היופי של השוני הזה. את לא צריכה להתמוד עם זה לבדך , אני בזמני ועדיין לפעמים נעזר בקו התמיכה בטלפון7325560-03 , אני מקווה שתהיי חזקה ואמיצה יהיה בסדר, באמת! תומריק

גואנו

New member
פטו...

להיות לסבית זה לא סוף העולם. ואת לא חייבת להתנסות כדי לדעת שאת כזאת והיום החברה כבר יותר מקבלת וזה לא בושה להיות עם אישה. זה לגיטימי שאת מחפשת את מי להאשים אבל אין את מי.. חבל שאת מבזבזת אנרגיות על זה, תתחילי להבין את זה, לעבור תהליך כלשהו של הבנה, כי כמו שאמרת - את חושבת שאת כזו... גם אני לסבית ואני דיי בסדר (בערך..
) בכל אופן, תנסי להרגע... יש הרבה לסביות שמקבלות את עצמן ומקבלים אותן וחיות עם אהבה גדולה והכל טוב ויפה. ד"א, היי, אני חדשה, ואני גואנו בת 17 מנהלת פורום זהות מינית באתר אחר מאיזור הצפון

היי היי היי היי ../images/Emo46.gif

את רומזת שלסבית/דו מינית/הומו/דו מיני זה לא נורמלי??? נכון שהטבע הוא גבר ואישה אבל מי אמר שחייב להיות כמו כולם?? שחייבים לחיות לפי הטבע??? מי זה בכלל הטבע הזה שכולם הולכים לפי החוקים שלו????? עצתי אלייך גברתי הנכבדה.. לכי אחרי הלב שלך!!!!! אל תלכי לפי הטבע, לפי חוקים שרק אלוהים יודע מי הקריץ אותם.. אה, אולי אלוהים המציא אותם כשברא את אדם וחוה שיהיו יחד??????? בכל אופן.. אני מקווה שתדעי בשלב כלשהו לקבל את עצמך... אל תחפשי אשמים.. ה
שלנו הוא ה"אשם" היחידי.. אז את שונה...אז מה?????? את צריכה להיות מי שאת ולא מי שאחרים רוצים שתהיי!!!!! תהיי חופשייה!!! תהיי שונה!!!!! תהיי מיוחדת!!! תהיי צבעונית!!!!!
החברה לא שווה את כל הייסורים שלך!!!! בהצלחה.. אני פה בשבילך ובשביל כולם.... 126582741 האייסיקיו שלי או המייל שמופיע בכרטיס האישי...
שירלי

דרור22

New member
אני חושב שאתמול בכיתי הרבה...

וגם שלשום וגם לפני זה, ובעצם אני בוכה כשאני קורא את המילים שאת כותבת, כי אני באמת מבין מה עובר עליך, אני מבין את השאלה למה? ואני מבין בדיוק איך ההרגשה להיות הומו (או במקרה שלך לסבית)- כן אני מכיר את ההרגשה שמלווה אותך לכל אורך חייך אני מבין שאפילו בלי להתנסות את יודעת וחושבת שאת לסבית... אלוהים? למה הוא עשה לך את זה? נסתרות לי דרכי האל- אבל אם הוא ברא אותך כפי שאת ובצלמו- אז ודאי היתה לו סיבה... אני חייב להזהיר אותך הדרך להשלמה העצמית עוד ארוכה והדרך להשלמה העצמית של הסביבה שלך עוד ארוכה יותר... אך תעשי לי טובה אל תבכי כי גם אני בוכה, וגם הבכי שלי וגם הבכי שלך לא יעזרו כי את תישארי מי שאת וגם אם בכל הכוח תנסי לשנות את עצמך- זה לא יעזור כי את היא מי שאת - מיוחדת מקסימה ומדהימה- ואת רק בת 17 כל העולם עוד פתוח לפנייך - ואז מה אם את נמשכת לבנות? ואני אם אני נמשך לבנים? זה רע? במקום להיות עצוב מהעובדה הזו אני שמח אני גאה כי אחרי הכל זה מי שאני ואלוהים? אלוהים יצר אותי בצלמו הוא.... אז קצת חיוך ותאמיני לי לא הכל כל כך שחור... ותזכרי כשאת מחייכת גם אני מחייך וכשאת בוכה ("את לא יפה...(שיר)") אז גם אני בוכה.... שלך בידידות והזדהות דרור (יכולהה לפנות אלי בכל זמן - אימייל, חפוז וכאן..)

dj soul

New member
לפטו

היי, אני מבינה אותך, כמו כל אחד אחר כאן, גם לי היה אותו הדבר בגיל היותר צעיר, עכשיו אני אוטוטו בת 21 ואני סטרייטית, אבל גם לי קרה שאני הייתי בטוחה במאה אחוז שאני לסבית, אבל זה היה בגלל סיבה מסויימת, וכל פעם שהייתי חושבת על זה (והייתי שקועה במחשבות הנ"ל המון, וחבל), ככה יותר הייתי מכניסה לי לראש שאני לסבית. נכון שאין שום דבר רע בזה, אבל גם נכון שזה קשה, קשה לקבל את זה, קשה לספר על זה, וכל פעם כשניגשים אליך, או שואלים אותך משהו על אהבה, את מרגישה מחוץ לעניינים, מרגישה עצובה וכד´ אני עד עכשיו לפעמים מרגישה שאני נמשכת לבנות, אבל כמו שאמרתי יש לזה סיבה, ולקח לי הרבה זמן להבין את זה. יצא לי כבר לעזור לשתי בחורות צעירות שהיו באותו מצב, התכתבתי איתן המון, והצלחתי לשפר את ההרגשה, ועכשיו הן בסדר גמור, אז אם את רוצה את יכולה לפנות גם אלי... והכי חשוב , לחשוב על זה כמה שפחות, כי ברגע שאת חושבת על זה כל הזמן, את מתחילה להאמין בזה יותר ויותר, אבל יכול להיות שזה לא. כמובן אם היית קצת מפרטת, למה את חושבת ככה, על סמך מה הגעת למסקנה הזאת, ובכלל אם עברת טראומה כלשהי במערכת יחסים וכו´... מקווה שנוכל לעזור לך....

i love u

New member
אהלן פטו יקירתי...

מה שלומך בובה? אני מקווה שקצת יותר טוב... תראי איזה יחס חם ואוהב נותנים לך כאן ואת יודעת שרובנו כאן עוברים את מה שאת עוברת אז כן גם לי יש חלק וגם אני עוברת את זה ויודעת שזה לא קל ופשוט אבל זה מה שעושה לי טוב ולמה לי להאשים את עצמי אני ממש לא מאשימה את עצמי זה מי שאני וזה מה יש...! ובושה? אני ממש לא מתביישת במי שאני מה שכן אני מבואסת כי אני יודעת שהמשפחה שלי עלולה להתבייש בי ולהיפגע ממני אבל מה לעשות זה מה שאני היום אני בת 17 ובעיקרון אני יודעת על עצמי תמיד מרגישים בובה בכיתה ז´ זה כבר ממש התחיל להתברר לי אבל אני כמובן חייתי בהכחשה עצמית היום זה כבר שונה... עברתי תהליך לא פשוט שאני מתארת לעצמי שגם את עברת אבל הגעתי למסקנה שאם כל הרע שבדבר יש גם צד טוב אם נחשוב שיהיה בסדר אז יהיה ואם לא אז לא... תראי זה לא משהו שאני לא רוצה שיהיה כי זה מה שגורם לי אושר וכיף אז למה לי לא לעשות את זה? ת´כלס אנחנו אנשים רגילים הדבר היחידי שבו אנו שונים זה הצלע השותפה שלנו במיטה... ולמה זה אמור לעניין מישהו עם מי ומה אני עושה במיטה שלי??? זה לא שאני איזו מצורעת שצריך לנדות אותה מהחברה ממש לא אני ילדה רגילה שלפעמים שמחה ולפעמים בוכה אבל משתדלת לחיך תמיד ומחכה כבר ליום שבו אני אוכל להיות מאושרת וגאה ושכולם ידעו כי אין לי במה להתבייש... זה לא כזה פשוט אבל אני שואפת שזה יקרה מתישהו... חמודה שלי אני מאחלת לך שתבחרי במה שטוב לך ועושה לך טוב תחייכי תמיד ותתגאי במי שאת כי כולנו שונים ומיוחדים וזה מה שיפה בנו אז שמרי על עצמך ועל היפה והמיוחד שבך אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שלך אוהבת אותך ואני פה תמיד בשבילך, יפעת

למעלה