אני חושב שאנשים לא דיברו על מספיק ע

MASHNEK69

New member
אני חושב שאנשים לא דיברו על מספיק ע

סקא! חברס איך אתם יכולים לקפח את הסגנון שבזכותו קיים הסגנון שבגללו נפתח פורום זה?! איך? אז מה זה סקא בכלל? סקא (SKA) הוא סגנון מוזיקלי קצבי שהתפתח בג'מייקה בסוף שנות ה-50 ומשלב בתוכו יסודות מהמנטו והקליפסו יחד עם צליל של ריתם אנד בלוז אמריקאי. נהוג להתייחס לשלוש תקופות שונות של הסקא. הגל הראשון בסוף שנות ה-50 ובשנות ה-60. הגל השני בתחילת שנות ה-80 והגל השלישי והאחרון היה בשנות ה-90. הסקא הקדים בג'מייקה את סגנון הרוקסטדי שהיה איטי ממנו ואת הרגאיי שהיה בעל מקצב איטי עוד יותר אז בוא אני ישים לחברה פה...כמה להקות מעניינות בסקא. אז קודם כל הלהקה הראשונה שממנה הכל התחיל :the skatalites עם הלהיט המשוגע שלהם guns of navarone כל אחד שיצא לו לשמוע סקא חייב לפחות להתקל באלו.. ועוד כמה אומנים\להקות שחייבים לשמוע של הסקא : גל ראשון : Millie desmond dekker גל 2: The Specials Madness Bad Manners גל 3? כדאי שאני ישים? זה מתאים לפורום סקא פאנק?...לא חושב אבל בכל זאת Reel Big Fish Operation Ivy Less Than Jake Catch 22 Do The SKA.

סקא זה לפאנים!!!

משום מה הפך לז'אנר שונה לגמרי מהמקור, היום אני פחות מתחבר לגל 3. אבל סקא של פעם... זה פשוט כיף!

למעלה