אני יודעת מי זאת הרכלנית

פייטי

New member
אני יודעת מי זאת הרכלנית

סתם זה לא באמת מעניין מישהו אבל אריקה מארש\ס מקריינת את זאת שעושה בהתחלה " יו נואו יו לאב מי אק או אקס או" וכל הקישקוש הזה

SShaii

New member
באמת? כי אני דווקא שמעתי שקריסטן בל היא זו

שמקריינת את גוסיפ גירל

פייטי

New member
קריסטיאן בל זאת אריקה מארש

קריסטיאן בל משחקת את אריקה מארש

SShaii

New member
אה

הייתי בטוחה שזו שחקנית או משהו
אגב.. אריקה מארש זו לא דמות מOne Tree Hill? :O

R i s a

New member
כן.

הייתה פה טעות. הקריינית של "Gossip Girl" היא קירסטן בל (שבעיקר ידועה בתפקיד שלה ב'ורוניקה מארס' ועכשיו גם ב'גיבורים'), אריקה מארש היא באמת דמות ממגרש ביתי ואין לה שום קשר לסדרה.

SShaii

New member
אז לא הבנתי את מה שפייטי כתבה ../images/Emo122.gif

קריסטן בל תשתתף בסדרה ויקראו לה אריקה מארש או שפייטי (זו שכתבה את ההודעה הראשונה P:) טעתה?

kushikush

New member
אני היחידה שראתה בE את כל הקטעים נחדשים??

אין לי מושג אם זה ספויילר או משהו כזה :/ חחחח לא מבינה ממש בזה... כל פעם בחדשות שם, מראים קטע אחר!! אחד שניית' היה ערום וסרינה כמעט דרסהה אותו !! (היה לה תסרוקת נחמדה כזאת :) חחחח) ושני שבלייר שואלת אותה כזה מה עשית בחופש? אז פתאום מראים כאלה קטע שסרינה מתנשקת דן בתוך רכבת נראלי או משהו כזה... ואח"כ קטע שהיא מתנשקת עם ניית'... חחח ואז היא אומרת לבלייר שלא קרה שומדבר מיוחד !!!#!%@# אני היחידה?!

kushikush

New member
אני היחידה שראתה בE את כל הקטעים נחדשים??

אין לי מושג אם זה ספויילר או משהו כזה :/ חחחח לא מבינה ממש בזה... כל פעם בחדשות שם, מראים קטע אחר!! אחד שניית' היה ערום וסרינה כמעט דרסהה אותו !! (היה לה תסרוקת נחמדה כזאת :) חחחח) ושני שבלייר שואלת אותה כזה מה עשית בחופש? אז פתאום מראים כאלה קטע שסרינה מתנשקת דן בתוך רכבת נראלי או משהו כזה... ואח"כ קטע שהיא מתנשקת עם ניית'... חחח ואז היא אומרת לבלייר שלא קרה שומדבר מיוחד !!!#!%@# אני היחידה?!

PrincesSnoWhite

New member
זה הפרומואים לעונה החדשה..

אני למשל ראיתי אותם בCW..
בכל מקרה הם הכי מצחיקים בעולם חחחח
וכן זה ספויילר.

PrincesSnoWhite

New member
אין לי אותם..

אבל תריצי חיפוש בגוגל ואני בטוחה שתמצאי, או אולי באתר של CW יהיה אותם.

למעלה