אני יודעת שיש עוד שעתיים..

Piece of Wood

New member
אני יודעת שיש עוד שעתיים..../images/Emo11.gif../images/Emo182.gif

אבל לא יכולתי להתאפק
[וגם-העובדה-שאני-חייבת-לטוס-לישון-כי-אני-צריכה-לקום-עוד-איזה-שעה-אבל-זה-כבר-לא-מעניין...] למישהו יש יומולדת....
למי?!?!?
:|
למרים!!!
[איזהפאדיחותאםטעיתיבתאריך..:X
] המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב! =] כמה כייף! הגעת לגיל המיוחל!
תמשיכי להחיות את פורמנו הקט ולהיות חלק ענק ממנו... בהצלחה במה שתבחרי לעשות, ושהשנה הזו תהיה מוצלחת
והכי חשוב - שתהיה עוגה טעימה!
המון המון מזלטי"ם.....
עכשיו תורכם - שרשור מזל טובים
!!!!

../images/Emo65.gifלמרים! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב! את כבר לא קטינה! ברכה מסורתית, שתזכי לאושר ועושר המון בריאות וכושר, המון הצלחה, ושכל משאלותייך יתגשמו. מקווה שלעולם לא תשתני כי את בהחלט נהדרת! מזל טוב!!!
סלחי לי על איכות התמונה, הכנתי אותה אתמול ולא היה יותר מדי זמן. מזל טוב

../images/Emo10.gif מונימונימיק

סליחה על השירשור, בעע חיכיתי לו! קוויז מי
וזה מה שרציתי להעלות מקודם

moe7

New member
תודה !!!

לא יודעת אם תהיה עוגה, אבל המון תודה רבה!

butterfly211

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo23.gif../images/Emo28.gif

מריייייייייייייייםםםםםםםםם
הילדה והשיער הכחול |ראש-כ| ל**ק e*!א! Nר*ם ק!0*ת eל* [Neה <yyyy79ל**ך e!N* מ!eלNת~!!!!!!11
גנה ([Neה <79!ת yל*!) מאחל לך שתמשיכי להיות ק$#&!@ו^$@ס&$&@י*%$@ת$#$&# ומאאאאדאימה ומאאאגניבה ו100ממת ופ33ה ושאאאאווה וגותית ואפלה וקשוחה ומיסתורית וגיזעית!
ובזאת אני מכירה רשמית -
(כי יש לך יומולדת וגם כי מצאת תמונה מאאאגניבה של האלילים גנה וצ'יבורשקה וגם כי את בכת הפות השולטת אז-) ש- מרים שםמשפחהלאידוע (הקוסית) מועלה 6 דרגות מדרגת "סמול פות" לדרגת סופר פות על תרומתה לכת הפות!! יופייי הייי
^^ עכשיו את פותפולארית!
ממנו באא2ה
- גנה וניקי הNאאאג[*2*ם!!!!!11

moe7

New member
שיואו!

טודע.
שמעתם, נפתח פורום טארוט (!) בואו נארגן פלישה המונית! מה דעתכן על פורום לגנה? הקרוקודיל, הבובה, האליל?

butterfly211

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo28.gif

"תורת כת הפות - פורום לרוסיים בלבד" כה קשוח!

ShiRooSh4

New member
מזל טוב!!../images/Emo24.gif

עד 120 שנים של אושר ואהבה ושמחה!! אני עדיין סוגדת לך על צביעת השיער!!

ALiCiA SpInNeT

New member
../images/Emo103.gif מה

גמאני רוצה לעשות הודעה מלאה אייקונים וקשקושים כאלה! סבבה!!!!!!!!11111 יו מרים
מזל טוב כפרע. 18 זה לא סתם גיל. עכשיו מותר לך לשתות!
להתפרע לפי החוק!
לבלות בכל מסיבה גיזעית!
ל.. להרכיב עוד נוסע מאחורייך באופניים!
ווהו. כאילו אממ היי. קחי מתנה
קפסולה תרופתית היא המתנה האידיאלית. היא תשמש אותך בעת חולי. היא תשמש אותך בעת בריאות, להגיע לעת חולי ומשם לבריאות. היא תערוב לחיכך, במיוחד מפני שהיא וורודה וכחולה, ומפני שעובדה זו לא משנה ככלום וכאפס לחיכך, אלא לעינייך, שלוקחות 80%(?) בתהליך השובע. היא תהווה תכשיט יפה. קישוט על הקיר. בעזרתה תוכלי לבקר בבתי החולים המשובחים ביותר, אם רק תספרי לעולם על סגולותייה המיוחדות שעוזרות לך לראות צללים וצורות מדהימים ביופיים. כולם יקנאו בך עלייה. בכל פעם שתביטי בה תיזכרי בי. כשהיא תתרוקן תוכלי לנפח אותה באוויר ולהתראב(?)(ראוותן נו) לכולם שלך יש ולהם אין. תוכלי גם למלא אותה מים ולשפוך על מישהום. כמו כן תוכלי לשים אותה מתחת למזרונה של אחותך הקטנה ולהפריע את שנתה. וואוו. זה היה בזבוז מוחלט של 10 דקות מחיי. בכל אופן קחי
. הוא הרבה פחות שימושי ויותר פשוט. את כוסית. תישארי כמו שאת, אל תשתני. וואוו, אני שולחת לך אממ בלונים
X23904 טאדאה. יופי. מה עוד לכתוב מה עוד לכתוב............ אה!
מזל טוב
עוד! לא. אני אפרוש בשיא.
תיהני. זה גיל טוב.

moe7

New member
../images/Emo8.gif

טודע רבע. אלך להרכיב נוסע על האופניים...

g a g a

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif מרים! ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo28.gif

עד 120 וכל מה שאת מאלחת לעצמך
את ללא ספק המעוררת הרשמית של הפורום =] יומולדת שמייח

למעלה