"אני ישן ששב"

RakiSensei

New member
"אני ישן ששב"

זה מה שנאמר לי לכתוב כאן בכל אופן. קריס דסו O: הייתי פה, לפני.. המממ... שנתיים או משהו כזה, או יותר... ואז הייתה תקופה שאבא היה חזיר מכונף ולא היה לי אינטרנט, בערך 3 חודשים.. ואז שגיליתי מחדש את חברי האינטרנט, לא זכרתי את הסיסמא או המייל שנרשמתי איתם בכינוי Raki או Chris/Raki או מה שזה לא היה D: ANYWAY כאן עכשיו~ YO EVERYBODY דירו שליטה, גאקט שליטה, לונה סי שליטה, מיב חמודע, גם הייד חמודע, מאליס חמודע לשעבר... etc...

oracle

New member
כריס!!! ברוכה הבאה!! ../images/Emo24.gif

איזה כיף שחזרת סוף סוף! מקווה שהפעם תשארי יותר ונוכל להנות ממך~ ^_^ ואולי אפילו אור יחזור... וגם חן... O.O;;

את הקריס שדיברתי איתה בפיסט?D:

(או שאת קירס מאנימנגה?@_@) אני זוכרת מישהי שקוראים לה קריס שהיא בעצם האדם הראשון שדיברתי איתו כשהגעתי לתחנת רכבת של האנימה פיסט~ זאת את?^^''' אהכן, וברוכה הבאה^__^

יאייDD:

נממ...שאלתי את נטע משהו עלייך ונראה לי שהיא אמרה שלא היית בפיסט@_@ בטח היא התבלבלה או משהוXD (או שאני זאתי שהתבלבלהXD)

RakiSensei

New member
רגע רגע @@

באמת לא הייתי בפיסט... אני התכוונתי לרכבת באנימהוליקון :X

sonaku

New member
ברוכה השבה!

... אוף,אני היחידיה שלא זוכרת אותה כאילו? או שאני כן ואני לא מקשרת לשם. או..שהזיכרון שלי ממש ממש ממש גרוע ><

nadav1232

New member
ברוכה השבה D:

השם שלך ממש מוכר לי.. אני לא זוכר מאיפה XD

RakiSensei

New member
@_@

לצפות שמישהו כאן יזכור אותי חוץ מסמאדי (~בורחת~) היה כזה wishful thinking אבל לצפות שאני אזכור מישהו חוץ ממנה.... you better give up @@

למעלה