אני כאן.

S r 35

New member
אני כאן.

את משלחות חיפוש הנעדרים תשאירו לבני סלע
אני בינתיים כאן, גם אם קצת פחות ... האמת שדי איכסה לי. אתמול היינו באירוע בצהרים באחד האולמות בעיר - חגיגת ברית מאוחרת לאלירן הקטן, שנולד לחברה שלי (זוכרים אותה, מההודעות הקודמות?). ניר החכם שלי אכל רק לחמניות ולא נגע בשום דבר אחר. הזוגי, רונקי-תינוקי ואני (שהגענו מורעבים) זללנו מכל טוב (?) והתוצאה = שלושת הזללנים בילו את השבת בקלקול קיבה, ריצות לשירותים והקאות תכופות וניר שמח וטוב לב, צוחק על כולנו בריא ומאושר. בקיצור הסופ"ש היה זוועה
הכי ריחמתי על רון. הוא היה ממש מסכן. עכשיו הוא נרדם סוף סוף. חוץ מזה, די איכסה לי בעבודה. זה נהיה גרוע מיום ליום. אני מרגישה שאני חוטפת שם "סטירות לחי" שלא מגיעות לי. זה שוחק אותי, מוריד לי את המוטיבציה וגורם לי להיות ראש קטן קטן ואני שונאת את עצמי על זה כי זה לא מתאים לי. אני לא כזאת! כל האווירה שם הורידה לי את מצב הרוח בכללי. אני בולעת שם צפרדעים וחורקת שיניים רק בגלל שאני צריכה את הכסף. יש לנו עכשיו ים הוצאות בגלל איזשהו טיפול שאנחנו מתחילים עם ניר ואני לא יכולה להרשות לעצמי לוותר על המשכורת גם אם היא באמת לא גבוהה. בעלי, מצידו, לוחץ שנעבור למרכז הארץ ולמרות שאני מסכימה איתו ששם יהיו לשנינו אפשרויות תעסוקה רבות יותר. ולמרות שהוא צודק כשהוא אומר שהמחיה בחיפה פשוט שוחטת (יקר פחד!!!) קשה לי לעזוב את ההורים (שלי ושלו) הם לא נעשים צעירים ובריאים יותר ואני גם פוחדת מהמחשבה מה זה יעשה לניר. עד שהגענו ליציבות רגשית איתו - אחרי המשבר של לידת האח והמלחמה אח"כ, מעבר דירה לא נראה לי הצעד הנבון ביותר בעולם כשזה נוגע אליו. דווקא בגלל אופי מקום העבודה שלי, אני יודעת שכל הדברים האלה הם שטויות ושאני צריכה להודות לאל שאנחנו כולנו בריאים
כי יש, באמת, צרות הרבה יותר גדולות אבל תבינו שמצב הרוח שלי די ירוד בזמן האחרון ולא תמיד יש לי חשק להיכנס לפורומים ולמחשב. אז זהו! פרקתי. תודה שהקשבתם. איש חכם אמר לי לפני כמה ימים שאסור להגיד שהכל בסדר, תמיד צריך להיות משהו אחד לא כל כך בסדר כדי שיהיה לנו אתגר לקום בשבילו בבוקר ... נראה שיש לי די הרבה אתגרים כאלה עכשיו ... שבוע נפלא לכולכם

S r 35

New member
דפנה - אגב, עניתי לך על שאלה ששאלת

בפורום "להיות הורים" מקווה שעזרתי. באמת תחשבי טוב טוב לפני שאת עושה צעד כזה. נשיקות לנסיכ
ים המקסימים

dafgol

New member
../images/Emo51.gif אחות שלי

הגבתי לך שם מקודם. איך אתם מרגישים

S r 35

New member
ומצב הרוח המחורבן שלי נמשך

לפני כמה דקות סיימתי שיחת טלפון עם חברה טובה. היא סיפרה לי שהיא לקתה בסרטן. בחורה צעירה, אמא לשלושה ילדים קטנים - שהגדל שבהם חבר טוב של נירי שלי. איך חיים עם ידיעה כזו? מה אומרים? זה כל כך לא הוגן! אני כולי
עכשיו. צריכה את החזקת האצבעות של כולכם עבורה. שרק יהיה טוב ושהיא תצא מזה

שרה, איזה צמרמורת עשית לי

עכשיו, ועוד במצבי, כשאני ביום שלישי צריכה להיות בתל השומר לבדיקה חשובה. הלוואי שהחברה שלך תבריא ושתצא מזה מהר מהר

dafgol

New member
שרהל'ה אני מצטערת לשמוע ../images/Emo7.gif

אני יודעת שזה קשה נורא להתמודד עם דבר כזה < מנסיון> וזו מלחמה ארורה , אבל את חייבת להיות חזקה בשביל החברה שלך , הבנים, היא צריכה עכשיו עידוד , תמיכה והרבה כוחות נפשיים , גם פיזיים אבל את זה לצערי אי אפשר לתת. ( איזה סרטן זה ? ) מתפללת ושולחת מחשבות חיוביות להחלמתה והבראתה של חברתך
אנחנו פה
ואני זמינה ב
שולחת לך
גדול מכל ה
אוהבת
אJי

S r 35

New member
תודה על העידוד ../images/Emo24.gif

אני עדיין תחת השפעה חזקה מאוד של המקרה הזה. אתמול בלילה כמעט לא ישנתי ואני לא מפסיקה לחשוב עליה.זו באמת מחלה ארורה! גילו לה סרטן ברחם - למרבה המזל זה בשלב התחלתי כך שיש סיכויי החלמה טובים, אבל היא מאוד פוחדת מהטיפולים. בשלב הראשון יכרתו לה את הרחם זה ברור. נורא מוזר לי לתאר את זה כאן באופן כל כך טכני וקר. היא חברה טובה שלי. הילדים חברים טובים והלב שלי נכמר
כמובן שאנחנו נתמוך ונעזור ככל האפשר. הם לא חיפאיים אבל אמרתי לה שאת הילד הגדול אני מוכנה לארח בכל עת ומתי שצריך. אין לי בעיה שהוא יבלה אצלנו סופ"שים שלמים. הוא מסתדר מצוין עם ניר ואם זה יקל גם על הילד ובטח שעליה אז זו העזרה הקטנה שלי. עם התאומים הקטנים שלה זו בעיה, הם פיצקים ודורשים הרבה טיפול - לילדה (התאומה) יש בעיות משלה - גם היא חולה במחלה לא מסוכנת אבל מאוד לא נעימה ובקיצור בלאגנים לא חסרים שם. ליבי באמת איתם. אני מאוד מקווה ומתפללת שהעניינים יסתדרו שם לטובה
גם בעבודה שלי לא מזהיר. אני קצת בתקופת DOWN עכשיו, אבל אני שואבת המון כוחות מהמשפחה ובעיקר מהבנים - כשנתקלים במקרה כזה לומדים להעריך את מה שיש ובאמת יש לי הרבה
שוב תודה לכל מי שהגיב כאן על ההקשבה ועל העידוד
אני מאוד מעריכה את זה.

S r 35

New member
ולעדן בהצלחה בבדיקה יקירתי ../images/Emo57.gif

מחזיקה לך אצבעות. יהיה בסדר

frige

New member
ואני תמיד אומרת

שלא צריך להגיד יהיה טוב אלא יהיה יותר טוב. כי באמת ברוך השם אנחנו באמת בסדר, רק שלא יהיה יותר גרוע. אז... שיהיה יותר טוב. שרה
ענקי. יהיה יותר טוב. שרית

S r 35

New member
דיברתי עכשיו עם החברה שלי

החמודה הזו מצאה זמן בכל הבלאגנים שלה להתקשר לשאול איך רונקי מרגיש (המסכנון עדיין משלשל, מחר אנחנו אצל ה
). אני פשוט מעריצה את הבחורה הזו ואת כוחות הנפש שלה. היא מאוד אופטימית. היא אמרה לי שהיא נמצאת עכשיו בתוך קומדיה של טעויות והיא כל כך חזקה שאני ממש מתפעלת ממנה. מקווה כל כך כל כך שיהיה לה טוב. ביום חמישי הקרוב יש לה בדיקה לקראת המשך טיפול - אז בואו נגייס את כל האנרגיות שלנו לבדיקה של עדן מחר - להבדיל אלף אלפי הבדלות
ולבדיקה של החברה שלי ביום חמישי. שנהיה כולנו בריאים

שרה ../images/Emo24.gif

חיבוק גדול שולחת לך ןלחברה שלך. שתהיה חזרה ותנצח את הדבר הזה שנפל עליה. ואת תהיה שם חזקה בשבילה. ואני פה מחזיקה לה אצבעות שיעבור לה מהר ותחזור למשפחה שלה בריאה. אין איזה סיכוי של כניסה להריון שיכול להציל אותה מכריתת רחם? לפעמים אני יודעת שזה פותר את המחלה.. בני כמה ילדים שלה? מה שלום רון? אולי מה שתפס אותכם זה וירוס ולא קילקול קיבה מהמסעדה? ולגבי עבודה שלך מבינה אותך מאוד. מאחלת לך למצוא משהו טוב לנפש שלך שתהני ממה שאת עושה ושיאריכו אותך. אני בערך במצבך עכשיו. שלא יודעת איך להתקדם הלאה. צריך לחפש עבודה וקשה לעזוב את הקטנצ'יק וגם סידור לשירז אחרי הגן צריך לחפש. לא פשוט.

למעלה