אני כבר לא אגלוש באתר הישן

SupermanZW

Well-known member
אין דרך לגלוש בו מחוץ לישראל ללא VPN עם כתובת IP ישראלית וזה מכוון. אני לא מתכוון להתפשר על מהירות גלישה נמוכה משמעותית עקב שימוש בVPN במדינה מרוחקת מזו שאני נמצא בה. זו תשובתו של גיל מהנהלת תפוז על התקלה שקיבלתי כשניסיתי להתחבר לאתר תפוז הישן:
"
הי,
במסגרת שינויים שנערכו במנגנוני האבטחה של האתר, מתאפשרת הגישה מישראל בלבד, כך שע"מ לגלוש באתר מחו"ל ניתן להשתמש ב- VPN

בברכה,
"
תפוז עשו זאת בכוונה. זו דרכם להראות שהגולשים ממדינות אחרות אינם מעניינים אותם. בנו לנו פורומים של ישראלים בחו"ל ואפשרו לנו ליצור בלוגים הקשורים לנושא כדי שלא נוכל לגלוש בהם עוד? בושה

שמלת תחרה1

Well-known member
אין דרך לגלוש בו מחוץ לישראל ללא VPN עם כתובת IP ישראלית וזה מכוון. אני לא מתכוון להתפשר על מהירות גלישה נמוכה משמעותית עקב שימוש בVPN במדינה מרוחקת מזו שאני נמצא בה. זו תשובתו של גיל מהנהלת תפוז על התקלה שקיבלתי כשניסיתי להתחבר לאתר תפוז הישן:
"
הי,
במסגרת שינויים שנערכו במנגנוני האבטחה של האתר, מתאפשרת הגישה מישראל בלבד, כך שע"מ לגלוש באתר מחו"ל ניתן להשתמש ב- VPN

בברכה,
"
תפוז עשו זאת בכוונה. זו דרכם להראות שהגולשים ממדינות אחרות אינם מעניינים אותם. בנו לנו פורומים של ישראלים בחו"ל ואפשרו לנו ליצור בלוגים הקשורים לנושא כדי שלא נוכל לגלוש בהם עוד? בושה
כול במנגנוני האבטחה של האתר, רק פוגעים באתר

arseny92

Well-known member
מנהל
"
הי,

בברכה,
"
לא רק את תפוז לא מעניינים גולשים מחו"ל

SupermanZW

Well-known member
חחחחח אהבתי
זו לא הייתה בדיחה, אך אני שמח ששיעשעתי אותך. זה דווקא יכול להיות חשוב לתיירים לראות את לוחות הזמנים של הרכבת מראש כדי לתכנן כיצד לתזמן טיולים אם אין ברצונם לשכור רכב ולנהוג בכבישי ישראל הפקוקים ולאחר מכן גם למצוא מרומות חניה בתשלום מופקע. אני זוכר שלי היה מאוד חשוב לראות את לוחות הזמנים של הרכבות בפראג לפני שטסתי. לשכור רכב בשביל לטייל בפראג וסביבותיה זה די טפשי, במיוחד לאור העובדה שלעיר העתיקה אסור להיכנס עם רכב פרטי או שכור כלל, הגישה בתח"צ וברגל בלבד.

לא רק תושבים זקוקים למידע מאתר הרכבת, גם תיירים זקוקים למידע הזה עוד לפני שהם מגיעים ואני לא מבין מדוע מזלזלים בכך.

שמלת תחרה1

Well-known member
"
הי,

בברכה,
"
ממליצה לנסות מידי פעם לגלוש באתר הישן

SupermanZW

Well-known member
ממליצה לנסות מידי פעם לגלוש באתר הישן
הצלחתי להיכנס גם לאתר הישן באמצעות VPN Israel מהסלולרי, אבל אני לא רואה הודעות בקומונה כלל. מוזר ביותר. גם הגלישה שלי מאוד איטית בגלל הVPN המרוחק, אז אני מתחבר בעבור הפורום הזה ולאחר מכן מתנתק עד שברצוני לגלוש בו שוב ולראות האם יש הודעות חדשות. אני מעדיף שזה לא יציף לי את הדואר האלקטרוני.

דיברגנט חדש

Well-known member
הצלחתי להיכנס גם לאתר הישן באמצעות VPN Israel מהסלולרי, אבל אני לא רואה הודעות בקומונה כלל. מוזר ביותר. גם הגלישה שלי מאוד איטית בגלל הVPN המרוחק, אז אני מתחבר בעבור הפורום הזה ולאחר מכן מתנתק עד שברצוני לגלוש בו שוב ולראות האם יש הודעות חדשות. אני מעדיף שזה לא יציף לי את הדואר האלקטרוני.
דווקא יש לך מס' תגובות להודעות שלך והרבה נושאים שאתה מתעניין בהם.

שמלת תחרה1

Well-known member
אין סיבה להצפה, מקסימום תקבל הודעה במסרים על תגובות שתקבל, ואם אין ברצונך לקבל במסרים הודעות בטל את האופציה קבלת מסר...

פנינה10כחולה

Well-known member
"
הי,

בברכה,
"
עם כול הנסיונות שיפור שלהם, הם מרווחים רק הרחקת גולשים מהפורומים

שמלת תחרה1

Well-known member
לדעתי זו התחלת הדרך לפורום החדש, התחילו עם הגולשים מחו"ל, ולא יקח הרבה זמן ונקבל בישראל גם חסימה לאתר הישן.

SupermanZW

Well-known member
לדעתי זו התחלת הדרך לפורום החדש, התחילו עם הגולשים מחו"ל, ולא יקח הרבה זמן ונקבל בישראל גם חסימה לאתר הישן.
הפורומים באתר הישן כבר לא פעילים, רק באתר החדש ניתן לגלוש בפורומים. את הקומונות, הבלוגים וFlix עוד לא העבירו לאתר החדש, לכן צריכים לאפשר גישה לאתר הישן כדי להיכנס לקומונות, לבלוגים ולFlix. כשיעבירו את כל התכנים אפשר יהיה להשבית את האתר הישן ולהשתמש בשרת הישן למטרות אחרות. נכון לעכשיו אנחנו עוד לא שם ועדיין יש לנו צורך להתחבר לאתר הישן מדי פעם. יש לי שם בלוג, יש לי שם קומונות שאני מנהל ולא יכול להיכנס אליהן, יש לי שם מסרים שאני לא יכול לקרוא. תפוז הגזימו לגמרי. אני מאוד כועס.

Harrington

Well-known member
מנהל
הפורומים באתר הישן כבר לא פעילים, רק באתר החדש ניתן לגלוש בפורומים. את הקומונות, הבלוגים וFlix עוד לא העבירו לאתר החדש, לכן צריכים לאפשר גישה לאתר הישן כדי להיכנס לקומונות, לבלוגים ולFlix. כשיעבירו את כל התכנים אפשר יהיה להשבית את האתר הישן ולהשתמש בשרת הישן למטרות אחרות. נכון לעכשיו אנחנו עוד לא שם ועדיין יש לנו צורך להתחבר לאתר הישן מדי פעם. יש לי שם בלוג, יש לי שם קומונות שאני מנהל ולא יכול להיכנס אליהן, יש לי שם מסרים שאני לא יכול לקרוא. תפוז הגזימו לגמרי. אני מאוד כועס.
מבלי לחלוק על מה שכתבת, לפי הדיווחים האתר התריע על הצעד הצפוי זמן רב מראש ויותר מפעם אחת. לכאורה בשלב הזה (בו התקבלו ההתרעות) היה על בעלי הבלוגים וכו' לפעול להעתקת החומרים שלהם.

למעלה