אני כזאת מפגרת!!!

סופי1

New member
אני כזאת מפגרת!!!

הייתי היום בחדר כושר, לא עבדתי משהו אבל עבדתי, חזרתי הביתה, הבטחתי לעצמי שאני לא אוכל הרבה אבל...... אכלתי שני טוסטים על יום ושתי פרוסות לחם עם גבינה צהובה מותכת מעל, טוויס, זפיר 1.5, מסטיק. אני כזאת פרה. בקצב הזה אני רק משמינה ואני לא מרזה אפילו גרם!!! דיאטות אני פוחדת לנסות-אני רק בת 14, בקיץ הלכתי לדיאטנית אבל היא רק צחקה עלי, וירדתי חצי קילו בחודש- אני יודעת שלא הרבה, אבל היא התחילה לרדת עלי שזה לא שווה ושזה כמעט כלום, ואני עבדתי קשה מאוד בשביל זה...!!! אבל עכשיו אני מאבדת כול תקווה, ואני חושבת ללכת לדיאטנית שוב, אבל .... 1. אני רוצה להצליח! 2. היא רק גורמת לי להרגיש זבל ולא שווה, וכול מה שאני עובדת בשבילו-היא זורקת מהחלון!!! מה לעשות???

shiraz2

New member
סופי!!!

מתוקה..... אל תדאגי!!! זה לא נורא כמו שאת חושבת!! תראי בגלל שאת בחדר כושר ואת מתאמנת ומוציאה הרבה אנרגיות אח"כ את רעבה ואת צריכה להכניס את כל האנרגיות האלה בחזרה!! מסקנה.... (חחחחח כמו שהמורה שלי אומרת
) את צריכה לאכול משהו כמו שעה לפני שאת הולכת לחדר כושר וככה את לא תיהיה ממש רעבה וגם אם כן תאכלי המון ירקות עד שאת מגיעה לארוחת ערב!! או שתשתי משקאות ממלאים כמו דיאט קולה שתמיד משביע אותי
אז תקחי הכל בפרופרציות- את בסה"כ לא השמנת!! פשוט העלית קצת ממה שהורדת בחדר כושר!!
בקשר לתזונאית שלך- תסלחי לי אבל תחליפי אותה מיד!! למה היא צוחקת עלייך? חצי קילו זה גם מאוד יפה!!! וזה לא מעט!!! אני מציעה לך לעבור לתזונאית מקוצעית באמת שתוכל לעזור לך!! בגלל שאת בגיל ההתבגרות את צריכה שתיהיה לך דיאטה שלא תפגע לך בגדילה אז היא תוכל לעזור לך הכי הרבה!!!!!
לעידוד!! ובאמת שזה לא נורא!!!! אל תרגישי עכשיו רע!!! אוהבת אותך, שירז

סופי1

New member
זה כן נורא!!!

אני לא אמורה להכניס את האנרגיות בחזרה, אני לא ארזה.... זהו, שהעלתי יותר מהורדתי - זה הכי מבאס, אני מכפר סבא, וכאן יש רק דיאטנית אחת לקופה שלי, ונסוע לעיר אחרת זה בעיה. אני אמרתי לה מתוך שאפתנות שלקראת הקיף הבא אני אקנה בגד ים משולשים (תמיד רציתי כזה), אז היא התחילה לומר לי שבקצב הזה הביקיני יחכה כמה שנים, ולפי התפיסה שלי היא אמורה לעודד אותי ולא לבאס, אחרי שהיא אמרה לי את זה ויתרתי ולא חזרתי אליה יותר. אין לי יורת למי לפנות, כאילו, אני מתה על הפורום הוא ממש מעודד והכול אבל הוא לא דיאטנית, ועכשיו אני מבולבלת. אני רואה איך אמא שלי נאבקת על המשקל ורק נכשלת, ואני לא רוצה להיות ככה כשיהיו לי ילדים.

פורומית

New member
היי סופי!

תקשיבי, לדיאטנית כזאת, אני במקומך לא הייתי חוזרת! אני חושבת שההתיחסות שלה ממש לא יפה, וגם ממש לא ברורה! לגבי הבעיה שסיפרת עליה, אז נכון מה שאמרו לך קודם, את מוציאה הרבה אנרגיה בחדר כושר והגוף אחר כך דורש את שלו, וגם את צודקת, שהמטרה היא להכניס פחות ממה שמוצאים על מנת לראות תוצאות, אבל את לא יכולה לא לאכול בכלל, מה שבסוף מביא לתוצאות כמו שקרה לך... מה שאני מציעה לך זה ללכת לחדר כושר בין ארוחת צהריים לארוחת ערב, גם בגלל שאז את עוד שבעה מארוחת צהריים (אכילה ממש סמוכה לפעילות הגופנית עלולה להקשות ולהפריע) ואז כשאת חוזרת את אוכלת ארוחת ערב מסודרת, וכך לא תצטרכי להגיע למצב שתאכלי מרוב לחץ דברים משמינים, וגם קראתי לא מזמן כתבה בעיתון מנטה (שאגב, ממש מומלץ) שבין 7-5 אלו שעות השיא של הגוף בדרך כלל. ואם לא מסתדר לך מה שאמרתי קודם, לפחות תדאגי מראש תמיד, להכין לך סלט ירקות או משהו בריא אחר אבל משביע (!!) שתאכלי לאכול מיד כשאת חוזרת, לפעמים ה"זלילה" הזאת שאת מתארת (ומוכרת לכולנו...) נובעת מהצורך להכניס משהו לקיבה בדחיפות, וכמובן שסלט ירקות או דברים בריאים אחרים לא תמיד נמצאים בהשג יד וכו´... לכן אני ממליצה לנסות את זה... מצטערת שיצא קצת ארוך
ועוד עצה קטנה אחת שפתאום נזכרתי, מקריאת ההודעות שלך... חשבתי שאולי אם תמצאי מישהו/י שמבין בזה אפילו קצת יותר ממך, יכול להיות סתם חברה או ידידה, שתכלי לעבור את התהליך הזה עם עוד מישהו, שגם יעודד אותך, וגם ידריך אותך, שייך? בהצלחה!!

סופי1

New member
הכול סבבה, אבל יש בעיה

את מצטערת על מכתב ארוך? את לא צריכה, אני מתה על מכתבים ארוכים! בקשר לחברה או משהו כזה... כול החברות שלי נמצאות מילימטר מלהיות אנורקסיות, הן כול הזמן טוענות שהן שמנות ובקושי אוכלות-אסור לי לבקש שינסו לרזות עוד... אני מנסה עם אמא שלי, אבל היא סטודנטית אז לוח הזמנים שלנו לגמרי שונה, והיא קונה הרבה ממתקים רק בגלל שהם במבצע-שונאת את זה. כעיקרון אני לא סובלת בחדר כושר, רק מהלחץ בלימודים. אני חייבת להצליח, נמאס לי ללכת עם מעיל כשחם רק כדי להסתיר את הבטן שלי! לא נראה לי שיש לי ברירה אני חושבת שאני חייבת ללכת לדיאטנית, ואולי לומר לה שהייתי מעדיפה אם היא היתה פחות תקיפה או משהו כזה... תודההההההההה

suger

New member
אם...

הייתי יותר גדולה, הייתי אומרת לך שאת אפילו לא צריכה דיאטיקנית ואת יכולה ל-ב-ד אבל בגלל שאת בת 14 את כן צריכה ליווי אולי תנסי את שומרי משקל? יש קבוצות לנוער והם ממש טובים. הם ילמדו אותך שזה לא דיאטה, זה פשוט "דרך חיים" את תלמדי שם איך לאכול בצורה רגילה ונורמלית ותרזי בקצב טוב ואח"כ גם תשמרי על המשקל שלך, ברור שיש עליות ומורדות אבל בסופו של דבר אני בטוחה שתרזי... ב ה צ ל ח ה ולכל שאלה וסתם תמיכה- אנחנו כאן!!!

סופי1

New member
אין לי כסף לשומרי משקל...../images/Emo10.gif

גלשתי הרבה באתר של שומרי משקל, שלחו לי מחירון, זה עולה לפחות חמש מאות ש"ח למשפחה שלי ממש אין כסף עכשיו... הייתי חוסכת לבד אבל אין סיכוי שאני אצליח. LLLLL החמודה שלחה לי את שיטת הנקודות של שומרים משקל, עם קצת מזל אני אצליח....... תודההההההההההה

yabi

New member
את לא צריכה ללכת

יש לך כבר את התוכנית,להשקל את יכולה בבית מרקחת.(זה מה שאני עושה)ואת העידוד את מקבלת מכאן,יש יותר מזה????

סופי1

New member
יש לי בעיה עם התפריט...

אני מפחדת שאת כול הנקודות שאני אוכל לאכול אני אמלא בממתקים, פשוט רציתי ללכת לדיאטנית כדאי שניצור תפריט של: מה בדיוק לאכול וכמה, באיזו שעה והכול.. אבל אני לא רוצה ללכת לשוטרת הזאת! צודקת, אין יותק מזה, הכי חשוב זו התמיכה,וכאן יש הרבה ממנה, אז לכול אנשים הפורום התומכים: תודה!

טטנוס

New member
לא...לא מפגרת בכלל!!! ../images/Emo24.gif

סופי יקרה שלי... היית היום בחדר כושר. זה כבר מקור לגאווה. אז מן הסתם, לאחר פעילות גופנית הגוף שלך מוציא אנרגיה ורוצה אותו בחזרה. זה כמו עם מכונית...לאחר שנגמר לה הדלק, צריכים למלא אותו שוב. ומה יקרה אם לא נמלא אותו שוב? פשוט מאוד. המכונית לא תיסע. האוכל הוא מקור האנרגיה של הגוף שלנו, כפי שאת בוודאי יודעת, על מנת שהגוף שלנו יתפקד כראוי, חייבים לאכול מה שהוא דורש, בכמויות נכונות. הטוסטים היו מיותרים. כן, על זה אין וויכוח. אך אין טעם להתצטער אחרי שאכלת. אני מאמינה בלחשוב פעמיים לפני מעשים. ואם עושים אותם- אז בלב שלם. זה שתבכי על זה אחר כך רק יחמיר את המצב... יכול להיות שהעלית את מה שהורדת בחדר הכושר. זה בהחלט אפשרי...אך תחשבי על זה ככה: זה כאילו אכלת מבלי לעלות. מפני שאת הכל כבר שרפת בחדר כושר. וחוץ מזה שהגוף שלנו הוא לא מכונה. לא כל מה שנכנס אמור להשרף שוב. את רק בת 14, את תהני מהחיים שלך ואל תהיי עסוקה יותר מדי בחישובים. תאמיני לי, כמה שפחות תתעסקי עם האוכל- כך פחות יכנס לך לפה
ואם את ממש רעבה, אבל כבר אכלת מספיק להיום, תאכלי מסטיק או פרי או ירק. ... ובקשר לדיאטנית הזאת...אל תלכי אלייה יותר! היא ממש חצופה... אם אין לך כרגע את היכולת הכלכלית ללכת לקופת חולים, את יכולה גם בלי. אני מאמינה בך ובכוחות שיש בך, ואת יכולה להצליח גם בלי הדיאטנית... אני כאן בשבילך חמודה... מתי שרק תרצי
טטי

למעלה