אני לא אוהבת דק

ענבר.

New member
אני לא אוהבת דק

אני אומרת למוכרת בחנות שמיכות. זה לא דק, היא מתעקשת. אני מחפשת כירבולית עבה, וזו דקה ולא מחממת, אני אומרת לה. זה לא דק, היא חוזרת על מישנתה, זה רק נראה דק וחוצמזה, אם לובשים בגדים חמים מתחת ומתכסים בזה, זה גם מחמם... הרסה אותי. המוכרת. עם משפט מחץ שכזה אפילו אסקימוסים יקנו אצלה מקרר קטן.

magy

New member
השמיכה דקה?

ראית את גיברת אריסון עם השלום שמתחיל בתוכה? אם היית נותנת 5 מיליון דולר למרכז... היית באה גם את עם השמיכה הדקה.....ונואמת "השלום מתחיל בתוכי"............כמה שהיית רוצה........ וואלה....איך שזה לא היה קשור לכלום אחרי נאום הקלינטונים.........המבריקים..........

ענבר.

New member
אם היו לי 5 מליון דולר

הייתי מכסה את הקרנבל קרוז בשמיכות. עברתי אצלה איזה שהוא קורס בתחום הכלכלי והתרשמתי ממנה דוקא לחיוב. אולי נאומים לא הצד החזק שלה.

קודם כל דק זה טוב

אם זה דק ומספיק ארוך אפשר לקפל לשניים. דבר שני בקשר למקרר הקטן- זה עושה קוביות קרח?

למה כל דבר צריך להסביר לך?

קטן שעושה קוביות זה בשביל שאם יש לך רק כוסית כזאת שמתאימה רק להקפיץ טקילה ובא לך להגיש למגי ספרייט עם קרח כמו שהיא אוהבת אז קוביה קטנה תתאים לזה בדיוק.....

ענבר.

New member
פנהמותק

אני את הטקילה שלי אוהבת נקיה מקוביות, למה להקפיא את התולעת? שמגי תקפיץ לה לבד בזמנה הפנוי.

למעלה