אני לא יודעת אם אפשר...

לימונדה

New member
אני לא יודעת אם אפשר...

לקרוא לזה תאונת דרכים בכלל, אבל אמא של ילד מאוד חמוד ומאוד צחקן מהכתה שלי, נפגעה קשה מאוד בפיגוע שבו התפוצצה מונית ממש לא מזמן. זה אמנם לא משפיע על חיי, אבל אני מאוד חרדה לו, ואני חרדה לאימו- שכן היא בהיריון. אני לא ממש צריכה תמיכה- רק אוזן קשבת. נראה לי משום-מה כי זהו המקום המתאים לפרוק את הרגשות שהצטברו בי בקשר לזה ביומיים או שלושה האחרונים. פתאום התחלתי לקלוט, שהפיגועים יכולים לפגוע בכל אחד! עד עתה אני לא הכרתי איש שנפגע בפיגוע. תמיד הייתי עצובה כשקראתי או שמעתי על פיגוע באמצעי התקשורת, אבל זה מעולם לא הגיע קרוב אליי. ו...זהו. פשוט רצית לספר. שלכם: לימונדה.

עופרי-

New member
כל דבר יכול לקרות לכל אחד

כל תופעה אתה לא מאמין עד שהיא דופקת אצלך בבית. וזה יכול לקרות לכל אחד בעיקר כשהתופעה מקבלת מימדים עצומים. פיגוע, לצערנו יכול להגיע לכל אחד. היו פיגועים בהרבה ערים. פעם בשוק. פעם באוטובוס. פעם בבית קפה. אתה לא יודע מראש. תאונות דרכים? זה גם יכול לקרות לכל אחד וכמו שאמרנו, לא בהכרח באשמתך. ייתכן שאתה נהג שנוסע על 30 קמ``ש אבל זה שלפניך עוצר פתאום או שזה שמאחורה נתקע בך בעוצמה וכו`. לבנון? גם היא הגיעה לכל אחד כמעט במדינה הזו. זה לא פייר. כי עכשיו הכנסתי משהו שהוא לא קשור. לבנון. אבל רציתי. כי בשבילי זה קשור. בשבילי זה הכי קשור בעולם. את תמיד חושבת שזה לא יגיע אלייך. ובסוף, זה תופס אותך לא מוכנה.

למעלה