אני לא יודעת מה איתכם אבל...

natali138

New member
אני לא יודעת מה איתכם אבל...../images/Emo58.gif

אני לא מחכה לראות את הסדרה יותר. עונה ראשונה ושנייה היו פשוט מדהימות בעיניי - לא יכלתי לחכות - ראיתי אחד אחרי השני בלי לעצור... בשלישי... זה פשוט... לא אותו הדבר... כן, יש טוויסטים ואקשן, אבל זה אקשן צפוי, כאילו כבר ראינו את זה איפשהו. וגם הקטעים שהכי אהבתי היו, של GG, שכמעט ואין עכשיו... היא רק מקריינת לעיתים - אבל אין לה קשר ישיר לשחקנים, לא משפיעה עליהם ועל מה שהם עושים. פשוט דיי משעמם. הדמות של ג'ני נהייתה מגוכחת, בלייר וצ'אק פשוט מסתובבים סביב הזנב של עצמם בלי להגיע לשום מקום. גם כשמכינים אותי מראש שהולך להיות פרק סוף... אני כל הזמן מחכה למשהו שיקרה - אבל בסוף מתאכזבת. מה אתם אומרים? אני לבד בעסק?

../images/Emo58.gif תראי ..

יש הבדל ענק בין העונות 1-2 לשלישית. וברור שהראשונות הרבה יותר יפות . <: אבל השלישית לא כזאת גרועה. העלילה אמנם שונה ממה שבדר"כ מאפיין את GG . ואת צודקת מאד בקשר לגוסיפ גירל עצמה. היא רק מקריינת לפעמים וכבר לא קשורה לעלילה ולפעמים אני תוהה למה עדיין קוראים לסדרה ככה . >: אבל נראה.. אולי העונה הרביעית יותר יפה D:

DingDonge

New member
קוראים לסדרה ככה

כי היא עדיין מפרסמת רכילויות. אנשים עדיין יודעים הכל עליהם בגלל האתר שלה העונה השלישית הרחקה רחוק מדי אבל היא בהחלט ראויה להיקרא אחת שיודעת... עוד קצת וכבר לא

חח זה הרגשה אישית שלי ,

ועדיין יש רכילויות כמו בכל סדרה וזה קצת איבד אתזה D:

JAP Noa

New member
|בעד| הפסקתי לראות.

לחלוטין ולגמרי. קצת באסה כי ממש אהבתי את הסדרה פעם, אבל באמת שהייתי מכריחה את עצמי לראות. משעמם רצח.

Born To Try1

New member
לדעתי

החצי הראשון של העונה ברובו היה באמת משעמם. החצי השני מגובש יותר, טוב יותר, ממש כמעט "אחת שיודעת" שאני מכירה, אז מבחינתי נכון לעכשיו, הם חזרו למסלול. ואכן, אין ספק שעונות 1,2 טובות יותר אבל למרות זאת, זכינו העונה בכמה פרקי זהב שהיו טובים יותר מכמה פרקים מהעונות הראשונות אני חושבת ש3X12-The Debarted למשל היה אולי הפרק הטוב ביותר שאי פעם היה באחת שיודעת. וגם שהיו פרקים פחות טובים, בגדול-נהניתי. כי נכון שהעונה הזאת שונה אבל יש בה גם משהו מרענן
חוץ מזה מבחינתי הדובדבן שעל הקצפת זה צ'אק ובלייר
הן הדמויות שמשכו אותי לסדרה והן אלה שמחזיקות אותי צמוד
ומבחינתי הקסם עוד לא נגמר

../images/Emo58.gif

אני לגמרי איתך בדעה לגבי דמותה של ג'ני, הזוגיות של צ'אק ובלייר (ממש זוג בני 50!!!מייגע!) וכן, ללא ספק בעונה הראשונה והשניה הGG הייתה הורסת דברים לדמויות, מסבכת ויוצרת עניין ועכשיו סתם מקריינת ויש תכלס עוד הרבה פאקים אחרים בעלילה ובדמויות וכו'....אבל, אם לא משווים כל הזמן בין העונות (וכן אני יודעת שזה קצת קשה וזה מתבקש) אז דווקא זאת עדין סידרה חביבה שבהחלט מעבירה את הזמן כשמשעמם ולכן אני עדיין צופה בה.

natali138

New member
הגדרת את זה בדיוק כמו שזה

"סידרה חביבה שבהחלט מעבירה את הזמן כשמשעמם ולכן אני עדיין צופה בה" אבל לא חבל? "אם לא משווים כל הזמן בין העונות" לא מצליחה - באסה..

../images/Emo58.gif

אני אישית נהנת מהעונה השלישית... אני אישית גם קראתי את רוב הספרים של הסדרה ואני זוכרת שאפילו בהתחלה ניסיתי להשוות בין הסדרה לספרים... אבל עם הזמן הבנתי שהסדרה והספרים אלו שני דברים שונים והתחלתי להפריד בינהם... ככה אני גם עושה עם העונה הראשונה והשניה כנגד העונה השלישית.... אני אוהבת את צ'אק ובלייר ביחד למרות שכרגע הם פרודים אבל גם למדתי לא לטפח ציפיות ממש על מנת לא התאכזב בקלות...

jasika siton

New member
אממ כנסי..

ברור שאת צודקת שאת אומרת שהעונה השלישית לא יפה כמו הראשונות. גם אני כמו הרוב כאן, בעונות 1+2 הייתי מחכה בציפייה לפרק הבא וחושבת על זה הרבה וממש הייתי חיה את הסדרה.. הייתי ממליצה עליה לכולם ואומרת שזאת הסדרה הכי טובה שנעשתה. ואני עדיין חושבת ככה על העונות הראשונות. העונה השלישית לדעתי התחילה על הפנים וכבר לא היה לי חשק לראות אותה. אבל לדעתי הפרקים האחרונים שלה בערך מפרק 15 היא אומנם לא חזרה להיות מה שהיא הייתה, אבל היא בהחלט השתפרה ואני ממש אוהבת את הדרך שהיא ממשיכה.. אני חושבת שאת צריכה לתת לה עוד צ'אנס ולא להפסיק לראות אותה

natali138

New member
ברור שאני אמשיך לראות!

מה נראה לך?? מי יוותר על זה...
אבל זה קצת כמו לראות אבודים עכשיו. זה פשוט לא אותו הדבר...

למעלה