אני לא מאמין

keton13

New member
אני לא מאמין

אנשים אני מכיר אנשים שאשכרה מאוהבים(ואני מדבר על מאוהבים) בשחקנים האנשים אפילו לא מכירים אותם אישית אתם ממש מפגרים אהה? ממש מסכנים

keton13

New member
לא

לא דיברתי על זה יש אנשים שאני מכיר אפילו אישית אני מזהה אהבה been spending most our lives living a gangsta's paradise been spending most our lives living a gangsta's paradise keep spending most our lives living a gangsta's paradise keep spending most our lives living a gangsta's paradise

מאוהבים ../images/Emo23.gif בשחקנים

אתה ממש ממש ממש צודק במקרה שלי אני לא מאוהבת בשחקנים אני רק אומרת איזה חתיך איזה חמוד כמו ביונתן שיינברג אני אומרת איזה חמוד הוא והוא הכי חתיך שם אבל אני לא מאוהבת בו אפשר לקרוא לזה לפעמיים סהר+שיינברג אבל זה לא אומר שהתאהבתי בו ויש מקרה אחר של אהבה לשחקן ושכולם מכירים אותו וחצי מהבנות פה בארץ מאוהבות בו וזה הראל סקעת לכל הבנות שמאוהבות בהראל סקעת אני יכולה לומר דבר אחד שהוא אפילו לא מכיר אתכם (הוא לא מכיר את חלקם) ואם הוא מכיר וראה חלק זה לא אומר שהוא מכיר אתכם מהבחינה הפנימית למה סתם לפנטז למשהו שבחיים לא יקרה??? תלמדו מכמה בנות אחרות: הם אומרות שהם פלוס מישהו אבלאל תתאהבו בהם!!!!!! תאהבו מישהו שיש לכם סיכוי איתו לא מישהו שאפילו לא מכיר אתכם

keton13

New member
יש פה בעיה

אנשים לא בוחרים להתאהב כל זה ואני ממש מצטער על המילה ממסכנות מסכנות פנימית. אני לא רוצה להרחיב יותר בשביל לא לפגוע באף אחד אבל תבינו אהבה לא מחפשים היא תבוא

shaisagi

New member
צודקקקק

עצוב לראות איך בנות בגילאים 15-17 מקבלות עצות כ"כ חכמות מ-keton13 שהוא בסה"כ בן 14(לפי הפרטים)... אני אומר שכל אחת תעשה אצלה "סדר בבלגן" ואולי אז היא תבין שההתנהגות הזאת שלה לא תורמת לה...כי גם להערצה יש גבולות!

keton13

New member
בעיה רצינית מאוד

אם יש פה מישהו חכם הוא יכול להבין ממה זה נובע

למעלה