אני לא מאמינה

אני לא מאמינה../images/Emo24.gif

סוף סוף הכל נגמר. פיליס זוכתה!
איזו תחושת רווחה. נשאר לטפל רק באחיות הקרציות ליב ודרו שממש מתעלקות. מישהו יודע מה יהיה עם משפחת קרלטון אחרי שאשלי תספר את האמת???

python 4

New member
כאב לי הלב על דיאן..

הסצנה האחרונה של הפרק היום היתה אחת החזקות ביותר השנה לדעתי. "אני אוהבת אותך, ג'ק, זה הפשע היחיד שלי"
אני מקווה שלא יטפלו אליה עכשיו ויעזבו אותה במנוחה. וכן, זה משמח שסוף סוף העלילה הצפויה הזו מאחורינו!

../images/Emo47.gif ד-יאן ג'נקינס הביאה את זה על עצמה!

מגיע לה! אמן שיכלאו אותה ויזרקו את המפתח ובכל זאת... "אני אוהבת אותך, ג'ק, זה הפשע היחיד שלי" - איי.... אהבה יכולה לגרום למעשים קשים... איי...

Kalla

New member
כואב הלב על דיאן? ממש לא.

לא שפיליס טלית שכולה תכלת ולמען האמת אני מתקשה לסלוח לה על פשעי העבר (וביניהם רצח), אבל כל זה לא רלוונטי בהתייחסות לדברים הנוראים והאובססיביים שעשתה דיאן, שנשפטים בזכות עצמם. הבעיה היא שבאופרות סבון הפושעים אף פעם לא נענשים באמת ולאורך זמן כי צריך לשמור אותם בתוך העלילה, ולכן אנשים שמבצעים פשעיים נוראיים או לא נתפסים כלל או מוצאים את עצמם תוך זמן קצר אזרחים מכובדים עם דף חלק מבחינת יחס החברה אליהם. דיאן היא דמות בזויה ושנואה במיוחד ולדעתי מגיע לה כל העונש שבעולם, אך אפילו בלי ספוילרים ברור שהיא תקבל הרבה פחות ממה שמגיע לה, אם בכלל.

Kalla

New member
אם זכרוני אינו מטעני,

זו הייתה חברתה סשה שידעה יותר מדי על אבהותו של בנה דני עוד בתקופה שהיא ניסתה ללכוד את דני רומולוטי, שהיה מאוהב בכריס, בטענה שקרית שדני הקטן הוא בנו הביולוגי (ואם לא בדיוק על זה, אז על משהו אחר דומה, אבל היא רצחה בטוח).

EFRATY10

New member
היא לא נפטרה כתוצאה מדליפת גז תאונתית

במלון שבו היתה,או שפיליס גרמה לתאונה הזו?

Kalla

New member
ככה קוראים לזה היום, תאונה?

זו תאונה בדיוק כמו שכשכריס כמעט נדרסה למוות וניצלה רק בזכות פול זו הייתה תאונה. לכל תאונה יש גורם, ובשני המקרים האלה הגורם היה פיליס.

Kalla

New member
אז מה?

כל הפושעים נתפסים, נשפטים ונמצאים אשמים?

EFRATY10

New member
זה די תמוה.כי בדרך כלל בסרטים הכל נפתר.כאן זה

נשאר בגדר תעלומה.

Kalla

New member
כנראה שלצורך העלילה הגלובלית העדיפו

לא להתמקד בזה כי היו זקוקים לפיליס בעלילות האחרות שהיא הייתה דמות מרכזית בהן, ולא רצו "לשרוף" אותה על ידי משפט רצח או סטיגמות שלא היו מאפשרות לה להמשיך "לעבוד" על אנשים תמימים.

מה פתאום שיעזבו אותה במנוחה,

היא צריכה להיות בכלא וג'ק ופיליס יגדלו את קייל. ה-נ-ק-מ-ה האולטימטיבית.

junny

New member
נגמר?

כל כך מהר? איך זה קרה? אני חייבת לראות את הפרצוף של דיאן. פיליס וג'ק התחבקו? גילו לכול העולם שהם שיקרו?

nimix

New member
אחח איזה פרק טוב

סוף סוף רואים את ג'ון סילבה במיטבו שהוא חקר את דיאן או מה? ...NICE והכי אהבתי איך ג'ק אמר לדיאן: "תצרכי למצוא מקום ישיבה אחרף המקום הזה תפוס" והיא מסתכלת עליו בתדהמה מבולבלת חחח

KOBEMANIA

New member
איך פיספסתי את הפרק../images/Emo10.gif

כ"כ רציתי לראות את סוף המשפט!

חבר'ה.... יש לי הרגשה שזה לא נגמר....

נורא קויתי שזאת הייתה דיאן אבל אני מתחילה לחשוב שזאת באמת לא היא האמת לא הייתי בטוחה עד הרגע האחרון אבל אתם זוכרים שדיאן אמרה בשלוות נפש כזאת לעו"ד שלה שהיא לא עשתה את זה ואמרה לפיליס שהיא עשתה את זה..... כזכור פיליס שומעת קולות... יש לי הרגשה שהיא עצמה עשתה את זה והדחיקה את זה..... ז"א היא עצמה מאמינה שהיא לא עשתה את זה אבל בעצם היא עשתה את זה... טוב נחכה ונראה (אני באמת מקווה שזאת דיאן.......)

למעלה