אני לחוצה מזה שאני חסרת תועלת..

princesa4

New member
אני לחוצה מזה שאני חסרת תועלת..

לא יודעת מה קורה בחיי ...עד שסוף סוף היום התחלתי לעבוד באופו עצמאי במפעל ולהתקדם והרגשתי שכן אני יכולה למצות את עצמי בעבודה , קר משהו מפתיע ..אני מודעת שעשיתי היום טעות אבל ביחס למה שהרגשתי... אש ככה האחרית המחלקה שלי אישה מדהימה , לפי מה ששמעתי עליה ולפי מה שהספחק לי להכיר אותה היא חברמנית וחייכנית והכל ..אהבתי אותה מאוד.. אני אחת כזאת שלוקח לה זמן להסתכל למקום ולאוירה חדשה.. אחרי כמה ימים שהתחננתי לאמא שאני לא רוצה לעבוד שם כי יש שם רק רוסיות והעבודה נראית לי מוזרה .. עד שהתחלתי להרגשי שאני שווה משהו .. אתמול האחראית עשתה ישיבה והודעיה לבנות שזה לא בסדר מצידם לאחר אחרי ההפסקות.. בהפסקות מארגנים לנו מי שרוצה מזמינים בגט עם שוארמה .. אז הוא הגיע לי 5 דקות לפני סיום הארוחה .. כל הבנות נכנסו חוץ מעובדת אחת ותיקה שהחליטה להישאר שם [האחראית היתה בהפסקה בישיבה ] , אז החלטתי לשבת איתה עוד 5 דקות .. אחרי זה רצתי מהר לשירותי ובדרך ראיתי את האחראית שלא אמרה לי מילה על זה .. מאוחר יותר היא נתנה לי לנקות דלתות , הרגשתי כמו מנקה ולמרות זאת עשיתי כל מה שהיא ביקשה , אפילו שעבדתי וניסיתי להיות הכי טובה ... כשחזרתי הביתה עם ההסעה , התקשרה אלי מישהי חמודה בכח אדם שסיפקה לי עבודה , והפתיעה אותי לרעה... היא אמרה לי שהאחית שלי ביקשה שמחר אני לא אבוא ..כאילו היא לא יכולה לבוא אליי אישית ולומר לי את זה ..מאוד פגע בי.. ישר תהיתי מהי הסיבה .. הרי שניסיתי להיות הכי טובה היום ובצעתי את המטלות שלה , ואני בטוחה ב1000 אחוז שהיא לא פיטרה את העובדת הותיקה שלה ובחרה בי ..מחר היא תעשה נאום עלי ..יענו תיתן דוגמא שלילית על מי שמאחר לה , ואולי היא לא היתה מרוצה מהעבודה שלי ..אני בוכה וזולגת דמעות..היום דווקה התקשרתי לבנות והשווצתי שמצאתי עבודה ופתאום בוום נחתה עליי הידעיה הפוגעת הזאת..אמא שי דרשה ממני להישאר שם , ואמרה שתחנות דלק לוקחים בפרוטקציה ועשתה לי כאבי ראש ובסוף היום הרגשתי מועקה בלב .. שאני חסרת תועלת ושלא צריכים אותי בשום מקום.. אמרתי לזאת מכוח אדם שהתקשה לא מזמן שאני לא מבינה מה המניע , והיא אמרה שאני לא מתאימה לעבודה במפעל שלה , ושם יהיה לאחרית כח אדם עבודה , היא תציע לי..מאוד מאוד נפגעתי.. קיצר האחראית שלי במפעל אשכרה ניצלה אותי לנקיון .. אני רוצה להתקשר אליי , אבל אני פגועה עד כדי כך שאני לא אעשה את זה..אני יהיה תמיד על הכוונת .. גם בצבא בייתי חסרת תועלת , ךא הייתי מבצעת עבודת פקידות , אז המפקד שלי הטיל עליי עבודת עירייה לנקות פחים וכדומה .. כל פעם ששואלים אותי מה עשיתי בצבא ..אני מרגשיה חנק.. כשהייתי באה למפקד בטיענה שיש לו עוד חיילים במחסן ,ף הטא היה מוציא תירוצים ומאיים עליי בריתוקים ..הרגשתי שאני חסרת תועלת ..והיה לי עוד אחראי שתכלס עבדתי אצלו , וכשהיעיתי אומרת לו שאני יוציא גימלים ..הוא היה מה זה טוב ביחס למפקד הראשע במחסן ..הוא אמר לי שעברתי בכל המחסנים ..וגם קצין מחסנים רצה להעביר אותי בבסיס ותמיד נלחמיתי להישאר בבסיס גם אם זה לבצע "עבודת עירייה"..כואב לי הלב.. מישהי מסרה לי מסר שהיא מחפשת עובדים לתחנת הדלק.. מחר אני אגש לכח אדם לקבל טופס 101..מה לעשות להתקשר לאחראית המפעל או שאין טעם?..אני מרגישה מועקה שאמא תבוא היא תנזוף בי .. וכמו שהיא תמיד אומרת לי ......... "לך אין ראש , אז תעשי מה שאומרים לך .."

צר לי לקרוא

את שכתבת. אני חושבת שיותר מכל נשארתי עם המילים דוקא של אמא שלך ולא של אותה אחראית במפעל שפטרה אותך: "לך אין ראש אז תעשי מה שאומרים לך". אני מניחה שממשפט כזה לא צוברים הרבה בטחון עצמי בחיים. לא ברור לי מדוע את רוצה לפנות לאותה אחראית שפטרה אותך, האם כדי לומר לה שאת כועסת? או שאולי את רוצה לברר את נסיבות פיטורייך? חשוב להבין מדוע מפטרים אותך בשעה שאת חשה מנוצלת וקורבן של המערכת. יתכן שמשהו את לא מבינה או מפרשת נכון שגורם לך להתפס על ידי האחראים בצורה אחרת ממה שאת חושבת על עצמך. ואולי ההסבר של אותה אחראית מפעל יגרום לך להבין מדוע פיטרה אותך - אולי זה דבר שלא נתת עליו את הדעת, כמו למשל בימים ראשונים של העבודה למשוך עוד זמן בהספקה (למרות שהבגט הגיע מאוחר). הסיבה בגללה מנהלת כ"א היא זו שהודיעה לך על פיטורייך- יתכן ונעוצה בכך שכך נהוג במקום התעסוקה או שאולי לאחראית לא היה נעים לעשות את ה"עבודה המלוכלכלת". בכל מקרה, בקשי מאחרים עזרה בכל הנוגע לאיך את נתפסת על ידי מעסיקים, תני על כך את הדעת ונסי לשפר. בהצלחה בעבודה חדשה - איזה שלא תהיה וכולי תקווה שתתחזקי טל

למעלה