אני מאוכזבת

אני מאוכזבת

צבר כזה אאוט סיידר! כולם שרים,מדברים והוא לא זורם,ישן,מרוחק. מה שנקרא להיות יפה ולשתוק.

ShukyD

New member
להיות יפה ושתוקה

חחח אשר : "נכון ההיא מהמרפסת שמתקלפת וכמה בוכים על המים שמתקלפים"

ShukyD

New member
כאילו לצאת בסדר ליד הערביה

עם כל הכבוד לג'נין יש לנו בעיות יותר דחופות מלהצטייר טוב בעיניה או להצטלם טוב בעיני התקשורת השמאלנית של ערוץ 2 ומה שצריך לעשות זה להגן על אינטרסים שלנו בין אם זה בטחון או כלכלה או משאבים או כל דבר אחר וכן, גם במחיר של מלחמה כולם מדברים על מלחמה בכזה פחד נוראי כאילו בחיים לא נלחמנו כאילו הפסדנו בכל מלחמה בעבר וזו בדיוק הגישה שמפילה אותנו אז בבקשה לפתוח עיניים ולהבין דבר פשוט עדיף להלחם היום מאשר שישמידו אותך מחר עם כל הצער והכאב שבמלחמה יש דברים שפשוט צריך לעשות

ShukyD

New member
הוא לא סגור על הדיעה שלו

והוא מסתבך עם עצמו בנסיון להיות בסדר עם כולם

יניבל1

New member
האמת שלא ראיתי את זה כמה שעות

אבל למה אתה מתגעגע לליאון? כבר תלו את הקוקסינל הזה למוות?

כי הערביה מתחילה להתבכיין ושי חופר

אם כבר "דרמה קווין", לאון עושה את התפקיד הזה הרבה יותר טוב ממנה ושי....

ShukyD

New member
אבל כמו שאמרתי

יש שיחות כאלה ויש שיחות כאלה וצריך להכיר את כולם ולא רק לחפש את הכיף והצחוקים כל הזמן אם אתם באמת רוצים להבין מי נגד מי ומי מה באמת ואחרי זה כשאנשים באים ומדברים איתי על אינטיליגנציה רגשית הם לא יכולים מצד שני לבוא ולהגיד זה משעמם רוצים צחוקים או לא יודע מה רוצים ציצים לפי ציצים לא מרגישים בנאדם צריך לראות הכל

יניבל1

New member
שוקי יצאת שקשוקי

ציצים זה לפני הכל , ממילא האנשים שם משעממים תחת ואפילו אני הפסקתי לצפות בחרא הזה תצתרפו לעצומה לביטול הצנזורה המינית המקוממת הזאת בתוכנית , כי עם הצנזורה הזאת אין טעם לצפות בתוכנית הזו דקה נוספת

ShukyD

New member
אז אל תצפה יותר

אף אחד לא מכריח אותך זו רק ההתחלה ואנחנו עוד לא יודעים מה קורה בינתיים זה מעניין יתחילו משימות ועניינים, נחכה ונראה

יניבל1

New member
מה-זה מעניין

מה בדיוק יש לך? ערן מנסה לעשות פוזות על הבנות עם שיחות נפש מראות כמה "עמוק" הוא איתי כנ"ל שי מרים את הקול ומנסה להראת לכולם שהוא מבין יותר מכולם בכל דבר אפשרי צבר זורק לבנות סיסמאות בשקל עם הקול הנעים שלו והן בטוחות שהוא מינימום פרויד וגומרות במכנסיים תכלס הדבר היחיד שעוד תופס בתוכנית הזו זה יוסי , הבן אדם הזה הוא כזה קריקטורה, שנאי לא בטוח שאפילו אלי פיניש מסוגל לעשות חיקוי ברמה שלו

מממ, אני כל היום חורש לפסיכומטרי

ואין לי זמן לנשום השיחות המשמימות שלהם זה הדבר האחרון שאני צריך, אסתפק גם בקרן עם תחתונים חח... היא ממש הסטייל שלי היא גם ממש חמודה...

ofergpr

New member
צבר הוא אחד מאלה

שככל שיעברו הזמן יהפוך להיות יותר מרכזי באח הגדול לדעתי, הוא ושי שטרית ממש ישלטו לקראת הסוף.... ויוסי ישאר כי הצופים בבית לא יסכימו להדיח אותו :)

ofergpr

New member
גם נראה לי

שונסה תישאר עוד הרבה ב האח הגדול, היא אחת כזאת שאי אפשר שלא לאהוב פשוט...

ShukyD

New member
חחח מסכן יוסי

הוא אומר דברים מה זה נכונים וכולם יוצאים עליו "מה תעשה עכשיו מלחמה בשביל מים וזה" הפחדנות הישראלית זה למה אפילו מול קייטנת טרור כמו חיזבאללה אנחנו לא חזקים

למעלה