אני מאוכזבת

Jovencita linda

New member
שאלה בקשר ליוסי

אתמול או היום בבוקר הוא אמר משפט .. . . . ואז הוא אמר קם בזמן מה זה היה?

ליאורי13

New member
שתלך ל@&^&)&&%$

למה באים ומתחנפים אליה? היא צריכה לכבד כל אחד שם בבית כמו שאותה מכבדים כערבייה רכלנית,בכיינית,חשה רגשי נחיתות ובצדק למה בכלל הכניסו ערבייה אם לא להלהיט את העניינים?

ShukyD

New member
תמיד אומרים לא לעשות הכללות

לא דעות קדומות סטריאוטיפים אבל איך אפשר? תראו איך היא מלאה באנטי ובכעס, איך היא באה ראש בקיר ואיך היא מתאכזבת כשלא הולכים נגדה ומצד שני עושה דרמות כשהיא מקבלת בדיוק מה שהיא רוצה היא חושבת שהיא כל כך חזקה ועוצמתית נתנו לה סולם לרדת מהעץ מה קשה לה? מה? מפחדת שהמשפחה שלה תנדה אותה כשהיא תצא משם? זה כבר תלוי בה ולגמרי בה במאה אחוז מפחדת לדבר על דת כדי לא להחליט? הרי כל אחד והדיעה שלו, כל אחד והאמונה שלו ואם את לא מבינה בזה מספיק כדי להביא את דעתך אז איך את קוראת לעצמך דתיה בכלל? גם כן קדמה, ממש בחורה מודרנית וחופשיה. זיוף היה תמיד ותמיד ישאר וההכללות בלתי נמנעות והם יאבדו אליה את הסבלנות בהמשך, הכל יתפוצץ.

ליאורי13

New member
היא מכניסה את עצמה לכל הבכי והמרירות

ג'נין, שבאים לדבר איתך על דת,ערבים וכדומה,תגידי מפורשות שאת לא רוצה לדבר על זה,כך תמנעי מעצמך ובני הבית ויכוחים מיותריםועכירות

Jovencita linda

New member
למה?

אז מה אם היא ערבייה? וכמו שעינב או מישהי משם אמרה הלוואי שכל הערבים יהיו כמוה

שי מגעיל אותי,

הוא נותן דוגמאות על אנשים אחרים במקרה הזה זה לאון. אני לא אוהב אנשים שנעשים "תומכים" ו"מבינים" על הגב של אנשים אחרים...

ליאורי13

New member
שי !!! תדבר פחות,לא תמיד צריך לדבר

כדי שישמעו אותך שי, פקה פקה בללללעע בלעעע...... שתיקה יפה לחכמים, תראה את צבר כדוגמא ותפנים

ערן הזה, כמה תירוצים בכדי לא להגיע

למסקנה שהוא נשנש בהחכחשה!

ליאורי13

New member
מסתבר שגם לשקר הוא לא יודע

הוא מספר סיפורי סבתא ערן:"אני ז %#$ אני עשיתי מלא בחורות...." ערן אל תערבב אותנו אנחנו לא ילדים בגן ומי שעושה הרבה בנות לא משוויץ

Jovencita linda

New member
אז...

הוא לא נפתח מהר אז מה? אפרופו צבר ראיתם מה לאון החמוד אמר? שהוא דלוק עליו או משהו כזה...!

למעלה