אני מזההה שמח!!בקשר לשיר שלנו למרות

With You

New member
אני מזההה שמח!!בקשר לשיר שלנו למרות

שזה לא קשור לפורום תשמחו איתי!!,הייתי בהקרנת הבכורה של השיר שלנו והייתי עם כול השחקנים ונישקתי את אפרת ואת נינט והיה מלא צחוקים עם כולם ודיברתי מלא עם סער בדישי וגם כולם שמה מזה נחמדים!!ואכלתי איתם פה ושם דברים והיו מלא סלבס!!!!גם חלק שלא קשורים לשיר שלנו והם התייחסו אלי מזה יפה!!!יהודה לוי הוא כזה קרוע חחח הוא שאל אותי למי לחתום אז אמרתי לדור יעני לי ואז הוא רשם לידור ואז יובל אברמוביץ וכמעט כולם רשמו לידור ותיקנו חחח זה היה קורע והפרק ממש ממש מהם אני מת על הפרק הזה אבל אני לא ירשום ספויילרים כדי שאתם תראו את הפרק ותהנו ממנו כמו שאני נהנתי!!ד"א שנינט חתמה לאחות שלי רן היה מזה נחמד ובא ושאל אותי אם אני רוצה חתימה!!חח זה לא נראה רגיל כי אני אמור לבקש חתימה אבל גם ככה הייתי מבקש :)הוא ממש ממש נחמד וגם איתו תפסתי שיחה!!

מה?????????. איזה כיף!!!!

איזה כיף לך...... גם אני רוצה!!!!!!!!! איך הגעת לשם???. וואי איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הדרוש13

New member
יאאאאא אסה כיף לך!!!!|המומה|

ווי ממש כיף לך הייתי מתה להיות במקומך!!! תגידי, איך הגעת לשם?

דייי איזה כיף לךךךךךךךךךךךךך אעאעאע

רן בא ודיספ' איתך מעצמווו???ראיץת את הפרק בהקרנת בחורה?איך??? יא איתכםםם...גם אני רוצה להיות בעלת פרוטקציותתתתתתתת!!!!!!!יההההההההההההה לידור חחחחחח ...................אני גם רוצה דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי.. אבל גם אני יהיה סלב וגם איתי רן ידבר חחחח|אשליות....!!!אךךך|

lilo the sexit

New member
זה לא פייררררררררררררר

יש לי במשפחה דוד שהיה אבל היה מנכל הפועל נצרת עילית ו... וזה לא שווה כי אני בת וכל זה... ולילדים אחרים אפשר לעשות פרוטקציות וכל אלו! לילד מהכיתה שלי אז דוד שלו אז חבר של דוד שלו הוא מפיק של נינט משו כזה

אוווף../images/Emo70.gif הייתי מתה להיות במקומך../images/Emo70.gif

רנוש מושלם שלי חולה עלייך המון המון המון

למעלה