אני ממש מבואסת...

dafgol

New member
אני ממש מבואסת...

קיבלתי היום הצעת עבודה מחברת כ"א, עבודה שלצערי אני צריכה לסרב לה....תשאלו למה ? או שאלה נפלאה באמת... העבודה מ 7:30 בבוקר עד 17:30 אחה"צ, נמצאת במרחק 30 דקות נסיעה ברכב פרטי במקרה הטוב, בתחבורה ציבורית מעל שעה.... כדי להיות שם ב 7:30 אני צריכה לצאת גג ב 6:50 מהבית, בהנחה שאני עם רכב ואין פקקים, בחזרה אני במקרה הטוב ב18:30 בבית (עם הרכב אצלי ואין יותר מידי פקקים ). הגן של רז נפתח רק ב 7:00 ושל בר ב 7:30, זה אומר גם שאני צריכה מעבר למעון ולגן גם מטפלת שתוציא ותשמור עליהם, זה אומר לראות אותם בערך שעה שעתיים ביום. וחישוב מהיר יוצא שלא רק שאני לא מרוויחה מזה כסף....אני עוד יוצאת במינוס ( גן,מעון,מטפלת וכו'...) איך לאלף עזאזל אפשר לעשות את זה? הבחורה בחברת כ"א אמרה לי שאם אשנה את דעתי עד מחר - שאחזור אליה בטלפון....חחחחחחחחחח ממש מתסכל...... דרושה עבודה בחצי משרה בדחיפות, המוצא הישר\ה יקבלו ממני
ענקי ו

לולי72

New member
דפנה באמת מעצבן

אבל, לא להתייאש, אני בטוחה שאחרי פסח את תמצאי משהו, העיקר, לא להתייאש ולהיות אופטימית. ועדין בבית משפט מחפשים קלדניות.......

dafgol

New member
הו שלומלום לך

בדיוק עכשיו בעלך יצא מפה עם ה
שלנו...... אמרתי לו שיראה כשהוא חוזר אם יש אור בחלון שיביא את המפתחות או שישים כבר בת.ד. לגביי קלדנות...אני לא מתאימה לזה

LANIT1

New member
דפגול.. ואי מעט מתסכל גם אני

הייתי בסיטואציה דומה ובחרתי כמוך בחצי מיסרה למרות שהעבודה הארוכה היתה לדעתי לטווח ארוך ובמפעל מסודר. אבל החלטתי ללכת לעבודה הזמנית חצי משרה כיום כמעט משרה מלאה.. ועוד כמה חודשים אצטרף למעגל שוב.. אבל לדעתי הילדים הרוויחו אותי והמשפחה זה הכי חשוב.. לא? אז מצד אחד הפסדתי אבל כמו שאמרת לחפש מטפלת לקחת להחזיר גן וכדומה החלטתי שאת הכסף הזה אני פשוט אפסיד ובעצם לא ארוויח. בכל מקרה אם יהיה לך משהו מעניין בתחום מזכירות , הנהלת חשבונות סוג שתיים, ותפ"י - תכנון פיתוח ויצור אשמח לשמוע ממך... בהצלחה בכל מקרה וחג שמח

dafgol

New member
../images/Emo51.gif דארלינג ../images/Emo50.gif גם לך ../images/Emo23.gif

דפנה היכן את גרה?

ובמה את מחפשת לעבוד? אוליי אני יכולה לשאול את אחיי או אחיותיי במגדל העמק אקווה שאוכל לעזור אל יאוש פסח הוא התחלת השנה היהודית - השנה שמתחילה בחודש ניסן הרימי ראש ומחשבות חיוביות איתך לאורך כל הדרך

dafgol

New member
אני מפה מהמטרופולין מגדל העמק ../images/Emo6.gif

אני מחפשת בכל דבר האמת...כל זמן שזה חצי משרה. ( בהשכלתי למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי מלון אבל ברור ל ישלא אמצא פה כלום בתחום, עבדתי בתחום כשגרנו בחיפה) מחפשת גם עבודת מזכירות\פקידות whatever...
כל דבר שיתאים לי.....חשבתי לשאול בדואר ...אולי צריך מישהו שיוציא את הצבי לטיול כל בוקר
שחשבת עלי
חג שמח לך לאבי ולבנות

דפנה תזכירי לי אחרי החג

יש לאחים שלי אולם במגדל העמק ובטוח שמישהו מכיר מישהוו שצריך אז אנחנו לא מדברים בחג בגלל שפה זה 3 ימים (פעמיים קוראים את ההגדה 2 לילות ברציפות) ANYWAY תזכירי לי אחרי החג חג כשר ושמח לך ולבני משפחתך:)

S r 35

New member
אוי דפנה - אני כל-כך מזדהה איתך

את יודעת כמה קש אני אוכלת בעבודה שלי. עד כמה אני לא אוהבת אותה ועד כמה, עם כל הצניעות, היא לא משקפת כלל את כישורי ויכולותי. אבל כרגע הילדים עומדים בראש סדר העדיפויות שלי ובשבילם אני בולעת את הצפרדע הענקית הזאת. מאחלת לך למצוא עבודה במהרה והכי חשוב להיות בריאה

למעלה