אני מנסה אבל אוף

shusta

New member
אני מנסה אבל אוף

הייתי עכשיו שבועיים בחו"ל, נהנתי מאד.
ההורים שלי באו לקחת אותי והיה אחלה. לא בקשתי מהם אבל הם התעקשו ואבא שלי הגיע.
ובסופ"ש הגיעה השיחה...... נו מה עם בן זוג? את יודעת הזמן עובר? (אני בת 37)
הם בין היתר גם רוצים נכדים כמובן. אני לא רוצה ילדים. אני מאד רוצה בן זוג וגם מחפשת. אבל מה לכל הרוחות הם רוצים? הוא לא נופל לי מהשמיים. הם לא ממש הורים שדיברו איתנו (אנחנו 4) על עיניינים אישיים אני לא מרגישה נוח לדבר איתם. לא נעימות לי כל השיחות האלו. אני לא יודעת איך להפסיק את השיחות האלו והן תמיד מסתיימות שאני מתעצבנת ואומרת להם להפסיק.
אני מנסה תמיד לשמור על ארשת אופטימית. אבל לפעמיד נמאס לי. במיוחד נמאס לי שאני רואה שמסביבי לחברות הולך יותר קל ממני.

FineSilverMan

New member
מודעת לפורום אל-הורות?

זה לא פשוט למצוא עבור חלק...
אבל אם רוצים, משקיעים...

shusta

New member
.....

שמעתי עליו ואף נכנסתי. לא ממש התחברתי אליו.
ואני רוצה ומשקיעה אבל זה מתחיל להעיק עליי.............

FineSilverMan

New member

גם אני די באותה סירה.
התחלתי לצאת לדייטים לפני כשמונה שנים ובתקופה הזו ידעתי כמה ניסיונות ארוכים יותר, אבל בעיקר דייט אחד או שניים והלאה לבחורה הבאה...

אז עכשיו אני נמנע מדייטים שנראה מראש שאין סיכוי... ומחכה למישהי שתציל אותי ממגדל השן...

CraZ

New member
כששאלות מתחילות להעיק

פשוט תגדעי את השיחות האלה מראש, זו דעתי לפחות. תזכרי שעם כל הכבוד לזה שאכפת למשפחה שלך ממך, אלה עדיין החיים שלך. חוץ מזה אני מאמין גדול שכשזה צריך לבוא זה יבוא, אין לזה מגבלת גיל. מה שחשוב זה לחיות את החיים איך שנרצה. השאר כבר יפול במקומו.

sanaya7

New member
אהבתי את הגישה

הלוואי והיתי יכולה להתייחס לזה ככה, כמה פשוט ככה נכון...

sanaya7

New member
שאלה טובה..

אני לא מצליחה להתייחס לזה בקוליות כזאת, כמו שאתה מתייחס. מפריע לי שאין לי זוגיות כבר שנים. אני כן בן אדם זוגי, וכול שנה שעוברת מתסכלת אותי יותר ויותר.
אמרתי לעצמי כבר אלף פעם ש"כשזה צריך לבוא זה יבוא" אבל איכשהו זה לא מרגיע...

CraZ

New member
אני יכול להבין

מניח שאני בגישה הזו כי השניה סתם גורמת למפח נפש, פחדים ותהיות. אני פשוט חושב שהחיים קשים מספיק גם בלי זה. אולי תנסי לאמץ לעצמך גישה דומה רק בגלל שלמי יש כוח לתסכול הזה?.. אם זה כבר ככה לפחות אפשר להנות ממה שכן יש בחיים ועל דברים אחרים בהם שאולי את לא רואה מכל ההתעסקות עם עצמך בנושא הזה

sanaya7

New member
אתה צודק

אני מאוד משתדלת להיות בגישה אופטימית וקלילה. חלק מהזמן מצליחה וחלק... פתאום את ניצבת מול התהום הזה, בור השחור הזה מלא בדידות וייאוש ומתגלגלת לשם לאט לאט...טוב, זה יעבור לי...זה דיכי של הסתיו
. וזה בכלל לא שירשור שלי, אז סורי. ותודה לך על האמפתיה| חיבוק|

CraZ

New member
בכיף

כולם בדיכי לפעמים, מאחל לך שתצאי ממנו במהרה |חיבוק|

supersonic777

New member
מזכירה לי מישהי שגם לא רוצה ילדים...

ואומר לך מה שאמרתי לה..
אם את לא רוצה ילדים,את צריכה לחפש מישהו כמוך.
את מצמצמת אפשרויות להכיר.

צריך להבהיר להורים שאת בנאדם מבוגר

לא שאמא שלי תמיד מבינה את זה, אבל אני מנסה להבהיר לה מדי פעם...
אני משתדלת לא לערב אותה בכל מה שקורה לי ולא קורה לי, אבל היא יודעת שאני אלהורית, ומקבלת את זה.
חתיכת תיק רציני אם ההורים עדיין מצפים ממך לנכדים...
לא חשוב כמה ההורים שלך עשו למענך, עדיין חיפוש בן זוג (וילדים למי שרוצה) זה משהו שאת עושה בשבילך ולא בשבילם. ואם את לא רוצה לדבר על זה איתם, הם צריכים לכבד את זה.

shusta

New member
כן צריך ואני

מבהירה להם גם אבל עדיין הן עושים בשם ההורות שלהם כי הם דואגים ורוצים שיהיה לי בן זוג ועדיין מצפים לנכדים. את מוזמנת להסביר להם שזה בשבילי ולא בשבילהם. ועדיין הם יממצאו סיבה לדבר על זה. במיוחד שאין לי כ"כ הרבה חברים.

למעלה