אני מעיין ואני מכורה להכי גאים שיש!

maayan15

New member
אני מעיין ואני מכורה להכי גאים שיש!

וממש שמחה שסוף-סוף פתחו פורום כזה! שאני אומרת מכורה להכי גאים שיש אני מתכוונת שיש לי מיליון ושתיים תמונות במחשב, כל הפרקים מוקלטים, בריאן כטפט ואני תמיד חושבת עליהם. אני הכי הכי אוהבת את בריאן ושונאת (ממש מממש ממש ממש ממש שונאת) את ג´סטין (הילד הדפוק הזה). את מי אתם הכי אוהבים? אצלי זה-בריאן-מייקי-מלאני-אמט-דבי-דפני-לינדסי-ויק וטד- ג´סטין שלכם מעיין, מכורה בנשמה

maayan15

New member
למה אני שונאת את ג´סטין?

למה לא?! ג´סטין הוא קוקסינל בטירוף, הוא דפוק, אידיוט, מפגר, ילדותי, מעצבן. אני ייתן דוגמא: שבריאן שאל אותו עם הוא עובר דירה (עונה 1) אז הוא: איכפת לך ממני, איכפת לך ממני, אתה כ"כ אוהב אותי- כמה דפוק מצידו! לא לדבר על העובדה שהוא הרחיק את בריאן שלי ממייקי ובאמת בלי שום קשר לאוהבים את ג´סטין לא אוהבים את ג´סטין לא אהבתם יותר את בריאן של העונה הראשונה-בריאן ´ אני לא עושה חברים/התנצלויות/חרטות/...´ יותר מאשר את בריאן ש(בו נודה...) קצת התביית בעונה השנייה? בריאן פשוט מתאים יותר להיות ציפור חופשייה ולא ב"יחסים" (גם עם הם פתוחים...), והיחסים עם ג´סטים קצת (אם זה אפשרי) הרסו לי אותו. שלכם (חולה על בריאן), מעיין

faith2

New member
בלעעע...........

ככה! אמט
-ג´סטין-בראיין-מייקו´ש-דב-מלאני וליזי אותו הדבר-טד-ויק אבלל אמט ג´סטין ובראיין כמעט אותו הדבר ........ ואממ...אני יותר אוהבת את מראיין של העונה השניה...

pompii

New member
אני...

הכי אוהבת את ג´סטין, אחר כך בראין-מייקי-אמט-מלאני ולינדזי-דבי-טד-ויק אה ושלא נשכח את גאס הקטן

ruthyanat

New member
אני חושבת ש

אין דמויות שאני אוהבת יותר או פחות..ואני לא מדרגת אותן כי אני פשוט אוהבת את הסדרה עצמה ואניגם ממש לא מאושרת מהמסחור שלה...........

ruthyanat

New member
בפורומים אני מתכוונת

אני לא אוהבת איך שאנשים ממסחרים אותה---העלילה הייתה ועודנה מצויינת כמו תמיד

maayan15

New member
מסיבות שאני לא מבינה...

כולם פה חולים על ג´סטין... מוזרים! ו.. איך אפשר לשנוא את מייקי??? מעיין

faith2

New member
אממ מייקי חמוד אבל...

ג´סטין
לפי דעתי ג´סטין הכניס נמון לסידרה...נער תיכון (כבר לא אבל...) שיש לו רומן אם גבר...ואממ...יאיו פתאום נפל אסימון.....מה עם דפני?? מזמן לא ראיתי אותה

אני17

New member
גסטין ממש חמוד!

אין כמו גסטין!! והוא ובריאן ביחד זה פשוט מצויין!!! ואפשר לשנוא את מייקל כי הוא מעצבן! אני אישית לא שונאת אותו (אני לא שונאת שם אף אחד) אבל אני יכולה להבין למה אנשים שונאים אותו!!

רינת4

New member
ג´סטין הוא ממש מתוק!

אז נכון, הוא ילדותי לפעמים. אבל זה הגיל... חוץ מזה שגם לשאר לא הייתי קוראת "בוגרים", ולכן הוא מצליח להשתלב ביניהם כל כך טוב. מייקי הוא חמוד, אני לא שונאת אותו, אבל מעצבנת אותי הקנאה שלו בג´סטין. בפרק האחרון, למשל, כשהוא אמר לו שהוא אצל בריאן רק בגלל שבריאן מרגיש אשם, אני בטוחה שראיתי אצלו מן סיפוק מעצבן בעיניים. או כשבמסעדה, כשבריאן נישק אותו(על הלחי, בסך הכל) הוא נראה כל כך שמח, כאילו זה מה שעשה לו את היום-כמו ילד קטן שקיבל סוכריה.ביג-דיל: בסך הכל נשיקה על הלחי... ברגע שיהיו למייקל חיים משלו, הוא יהיה הרבה יותר נסבל. חוץ מהקטע הזה(עם בריאן וג´סטין), אין לי שום דבר נגדו. להיפך!

maayan15

New member
הוא מתוק!

אז הוא שמח שבריאן נישק אותו על הלחי (אבל לא כ"כ שמח אל תגזימי) ותחשבי- הוא מאוהב בבריאן כבר 16 שנה אז מותר לו לשמוח! ובקשר למה שהוא אמר לג´סטין, כמו שהוא עצמו אמר, הוא לא התכוון לזה ככה... הוא לא רצה לפגוע/להעליב את ג´סטין הוא אמר את האמת כדי להסביר לג´סטין מה קורה הוא... הוא יותר מדי טוב בשביל לפגוע במישהו בכוונה... שלכם (עוד שעתיים ו45 דקות...) מעיין

למעלה