אני מפחדת מהלידה

pazita52

New member
אני מפחדת מהלידה

אז ככה אני כבר בשבוע ארבעים ואחת (לידה ראשונה) ועוד לא עברתי את הקטע של הפחד מהלידה ובכללי אני אמורה ללדת בשבוע הקרוב..
אם לא אלד בקרוב אז יהיה זירוז ואני ממש פחדת מהלידה עצמה מגיל מעוד קטן היו לי הרבה מקרי אישפוז אם זה בגלל משהו בריאותי עד לתאונות דרכים וכל הזמן ממש פחדתי להיות שם ונכנסתי לפאניקה עד כדי כך שכל פעם הייתי על ״סמים״ בואו נגיד את זה ככה כדי שאני לא אפריע לרופאים לעשות את מה שהם צריכים לעשות כי אחרת פשוט הייתי משתגעת

אני יודעת שבעלי יהיה שם ויתמוך בי אבל אני חוששת שזה לא יעזור וכבר אין לי מושג מה לעשות ויש לי מחשבות נוראיות על זה
כל הנשים שעברו לידה אולי תוכלו לכתוב לי איך הכל ילך כדי שפחות או יותר אדע למה לצפות?

תודה רבה לכל מי שתענה/יענה

mitmit11

New member
את מוזמנת לפורום הסמוך לקריאת סיפורי לידה

פורום הריון ולידה - תמיכה. במאמרים שלנו יש מאגר של סיפורי לידה.
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/default/110/משפחה/הריון_ולידה_-_תמיכה
&nbsp
כל לידה שונה מהותית מאחרת. לא ניתן לדעת מראש מה קורה. מי שיולד זו את. האופא לא מיילד, המיילדת לא מיילדת, היא מקסימום מנחה אותך. גוף האשה בבסיסו יודע ללדת ולכן לכי עם האינסטינקטים שלך. כמובן שבמקרה והחרדה שלך עמוקה מאוד את יכולה לבחור בניתוח קיסרי אך חשוב שתדעי את ההשלכות היות וזה ניתוח בטן לכל דבר ועניין.
&nbsp
שיהיה בהצלחה ובקרוב

iפעתi

New member
דולה יכולה לעזור לך

אומנם זה רגע אחרון לתאם דולה,
אבל דולה טובה תמכה בהרבה לידות ויודעת איך להתנהל.
אני חששתי מהלידה, ותיאמתי עם דולה. כבר מהרגע שדיברתי איתה, הייתי יותר רגועה, מכוון שהרגשתי שיש על מי לסמוך.
אם תרצי, אתן לך בפרטי את הטל של הדולה שלי. הייתי מאוד מרוצה ממנה.

רוצה לחזק מה שאמרו מעליי

גם אני מאוד חששתי מהלידה, ונעזרתי בדולה, יש דולות עם הסמכה בתרפיה - נקרא BOT - תרפיה מונחית לידה, זה מאוד עוזר בעיקר לחרדות (אם תרצי שם וטלפון בפרטי).
&nbsp
מאוד עזר לי גם לקרוא סיפורי לידה, אני התרכזתי בעיקר בסיפורי לידה טבעית (וכמה קיסרים ליתר ביטחון).
&nbsp
לגבי הזירוז, גם אני עברתי, בשבוע 41+4, באיזה בית חולים את מתכננת ללדת?
זה היה ממש בסדר, אני מאמינה מאוד שהגישה שלך היא מרכיב חשוב מאוד מחווית הלידה שלך, בהרבה מקומות קראתי דברים מלחיצים על זירוזים, אבל שלי היה ממש בסדר ומהיר, העברתי את הצירים בדשא של הבית חולים, במקלחת של מחלקת טרום לידה והכל התקדם סבבה, אני לא אפרט לך פה הכל אבל אם יש לך שאלה ספציפית אשמח לענות.
&nbsp
סה"כ כשאת כבר ממש בתוך תהליך הלידה, את די מתעלמת מכל מה שמסביב ומתכנסת (דימיון מודרך גם עוזר מאוד)
שיהיה בהצלחה בנתיים ותנסי להתרכז בתינוק/ת המתוק/ה שתכף תחבקי
כל השאר פשוט יקרה.

למעלה