אני מתאהב.....

אני מתאהב.....

אז נכון , הקליפים שלה לא עולים מיליונים והיא לא הולכת חשוף כמו כריסטניה אגילרה אבל היא כבר הצליחה בעזרת קולה לפוצץ כמה רמקולים ... קבלו את...אנסטסיה ! היא גדולה והשיר החדש שלה פשוט מעולה .והכי יפה זה שהיא רק הולכת ומשתבחת , אם לשפוט לפי הסינגלים שלה. מחכים ,מחכים ,ובסוף יש תמורה לסבלנות.

אחותה האבודה של גבריאל

סליחה, אבל מה הקטע עם המשקפיים? מילא שהיא נשמעת כמו זקנה, מתלבשת כמו בריטני ספירס ובאופן כללי מאמצת את הלוק של וונדה שפרד המעאפנה, אבל המשקפיים האלו? האם אצל אנסטסיה (היא תתעקש שתקראו לה "אנסטז´יה". מצידי שלא תתעורר) הזמן עצר מלכת בקולקצית חורף 95?

:) liat

New member
...

היא עיוורת בעין אחת או שיש לה בעיה עם העין הזאת אז היא תמיד מסתירה את העין (בין אם זה עם פוני או משקפיים).

מממ...מעניין, לא חשבתי על זה..

הרי כל אמן צריך שיהיה לו איזה סוג מסוים של אפיון - מייקל ג´קסון אימץ את הפדופיליה, בריטני ספירס אימצה את מדיקל סנטר... אבל אני מצטרף לקרלוס בקביעה - אנסטסיה גדולה ! למרות..וזה למרות מאוד קטן...שהשיר החדש קצת פופי אפילו בשבילה באיזה עשר שניות...אבל אני אשתוק מעכשיו !

MARMELAD

New member
האמת על אנסטסיה ורכילות על גבריאל

אז אנסטז´יה היא באמת זמרת נהדרת לטעמי. היא אמנם מעודכנת אופנתית בערך כמו אורנה דץ, אבל חייבים לאמר שהקול שלה ענק. חוץ מזה, היא מצליחה בצורה שיטתית לבחור שירים שחייבים לציין שהם הומואים לחלוטין. רק על הפתיחה של השיר החדש ( Paid my Dues ) אפשר לתת לה
ענקי. רבאק, היא נשמעת כמו כל דראג קווין ניו יורקית שמכבדת את עצמה. ההערכה שלי - אם היא ממשיכה ככה יש לנו גיי אייקון חדש. חוץ מזה שהיא גם רקדנית מוכשרת בטירוף. על גבריאל תמיד היו שמועות (שעוד לא ראיתי הוכחות להן בשום מקום) שפשוט חסרה לה עין. אם אתם זוכרים, בהתחלה היא תמיד הופיעה עם רטייה. אח"כ זה הפך למשקפי שמש או פוני א-לה סוס פוני במחזור. אבל נסלח לה, היא חומד.

רקדנית מוכשרת ? ../images/Emo123.gif

בסנגל הראשון שלה אותה "רקדנית מוכשרת" התביישה בישבנה אז כפילה רקדה לצלילי השיר, בסינגלים הבאים היא כלל לא רקדה ועכשיו ? מה היא עושה ? אפילו לא את ריקוד ה"פופקורן" הכה זכור לטובה, שלא תבינו לא נכון השיר עצמו ענק אבל הריקוד ? מרמלד פישלת...

MARMELAD

New member
בטח שהיא רקדנית מוכשרת..

היא בכלל התחילה את הקריירה שלה בתור רקדנית... צפניה, פישלת...
ולגבי הכפילה, גם אני שמתי
וחשבתי שאני סתם פרנואיד

A.L (boy)

New member
אנסטסיה בלי משקפיים...../images/Emo11.gif

רבותיי, שימו לב להשקעה הניכרת - גם סריקה, גם עיצב גרפי - וגם... הפתרון לתעלומה הגדולה שמעסיקה רבים מבכירי ה- CIA - אז איך באמת נראת אנסטסיה בלי משקפיים (תשובה: לא פחות ממדהים...). אךךךךך לשטוף ת´עניים... (אה, איזה משחק מילים?!)...

A.L (boy)

New member
תראו כמה דברי הבל בהודעה אחת... ../images/Emo54.gif

"מה כל הקטע עם המשקפיים...?" אז אם היית מתעניין קצת (מה שאתה לא כנראה, כי לא ממש איכפת לך, אבל בכל זאת הייתי מציע, שלא תיצא טמבל...אופס מאוחר מידי!), אנסטסיה לקויית ראיה כבר מכיתה ד´, ככה שמשקפי השמש הצבעוניות הם בחלקם משקפי ראיה... "נשמעת כמו זקנה..." עד שלבחורה יש כל ייחודי, עמוק ופנומנלי, אתה כבר קוטל אותה, או שזאת סתם צרות אופקים, או סתם טעם רע... "מאמצת את הלוק של וונדה שפארד המעאפנה..." מצטער חבוב אבל נפלת על מישהו שיש לו את כל הדיסקים של וונדה שפארד (8 במספר מתוכם שניים שאין בארץ), והוא מעריץ מספר אחת שלה (אפילו באותה מידה לאנסטסיה), אני באמת שלא קולט איך בנאדם יכול לומר על זמרת נשמה (תרתי משמע), שיוצרת מוסיקה משל עצמה (כן, כן... לכל המעצבנים האלה שחושבים שזמר הוא זמר רק אם הוא כותב ת´מילים לשירים שלו...דרך אגב - גם אנסטסיה שותפה לכתיבת כל השירים הפצצתיים באלבומה החדש) - מעאפנה, איך, איך...שיואו על האטימות... "הזמן עצר מלכת בקולקציית חורף 95..." מה אתה מקשקש תגיד לי??? אנסטסיה לא אופנתית? אני דווקא חושב שלא אנסטסיה צריכה משקפי ראייה - אלא אתה... - תתעורר (בניגוד למה שאתה מאחל לה... למרות שהיא אף פעם לא "התעקשה" שיקראו לה אנסטייז´ה...יא מעצבנן). נ.ב אז אני מניח שלא תקנה את הדיסק החדש שלה... באמת שלא מגיע לך אותו!

A.L (boy)

New member
אתה כנראה יודע את זה מצויין בתור

בנאדם שאין לו דיסק אחד שלה אפילו; בתור רומס ייחודיות איכותית כפייתי, עם טעם של תרופה מהבית מרקחת השכונתי [אפילו הטעם של התרופה שגידי גוב שתה בסין (וכמעט מת) יותר טוב משלך]. נ.ב אה...ועוד משהו: כנראה שבבוסטון כולם ילדים, כי בכל חנות שנכנסתי האלבומים שלה נמכרו...

A.L (boy)

New member
אנסטייז´ה + בונוס...

קודם כל - וידויי... אנסטסיה היא מבחינתי אחת הזמרות הטובות ביותר בסצינת הפופ, ולא סתם פופ - פופ איכותי עפילו (כן, יש דבר כזה, תשמעו את "Not That Kind" & "Freak Of Nature" ותבינו על מה אני מדבר). אני יודע שישנם אנשים שיאמרו כי היא שרה מהאף, הקול שלה מעצבן, שונה, בלה בלה בלה... אני מסתכל על זה מזווית קצת שונה. אנסטסיה, פרפורמרית באמת מצויינת עם נוכחות במה אדירה (מומלץ לראות ת´הופעה שלה עם אלטון ג´ון בסטאר וורלד), קול שחור ועוצמתי (לא מומלץ לעבור את הרמה ה- 20 של הווליום במערכת כשההורים בבית...) אך עם זאת עדיין שונה וייחודי. לא סתם היא זכתה בטקס פרסי - M.T.V האירופאי כזמרת הפופ הטובה ביותר. האלבום החדש - קצבי, מסוגנן, פאנקי, גרובי לעיתים, להיטים בטוחים כמו: Freak Of Nature, One Day In Your Life וזה עוד מבלי להזכיר את פאי מיי דיוז, בו היא מפגינה איכויות ווקאליות יוצאות מן הכלל. כן, אני מעריץ, עליתם על זה. בקליפ החדש היא ממש שווה, ורק כדי לגרות אתכם עוד קצת - קבלו טאפט שעיצבתי - מי שרוצה - מוזמן להוריד ולמכז בשולחן העבודה! cause´ she´s not that kind of girl...

Ericsson

New member
Anastacia

מישהו אולי יכול לכתוב לי מאיפה אפשר להוריד את השיר שלה - PAID MY DUES ?

למעלה