אני נערה עם חרדות ומחשבות טורדניות

miria4

New member
אני נערה עם חרדות ומחשבות טורדניות

שלום, בזמן האחרון נפרדתי מהחבר שלי וזה קרה מאז שהתחלתי עם הטיפול הטרופתי. הפכתי להיות אפטית אליו. וכנראה התנהגתי בחוסר התחשבות שלא בכוונה, פשוט כשהמחשבות לא עוזבות אני ממש מוטשת, כאילו כל הזמן במילחמה תמידית. לא נשאר לי כוח אליו ואני רק רוצה לישון. הוא היחיד שהיה לי. לפניו בן לא התייחס אלי. אין לי חברים ואני מאוד בודדה. אין לי גם חברות וגם לו אחת. אמא שלי האדם היחיד שיש לי בעולם. אני מנסה לפתח קשרים חברתיים אבל זה לא הולך כי אני כל הזמן מוטשת ועייפה. אני מחפשדת פסיכולוג או פסיכוטרפיסט באשדוד, או עמותה שיש בא קבוצת תמיכה שאני יכולה להשתתף בא. כדי שאוכל לדבר על כל מה שעובר עליץ כי אני לא מצליחה להכיל את עצמי. קשה לי כל כל ...... אשמח שמשהו מקצועי יוכל לענות לי וגם שאר החברים בפורום. תודה

עזרה וסיוע

היי לך,
ברוכה הבאה לפורום. הגבתי לך בהודעה למעלה ונתתי לך את הפרטים של "הפוך על הפוך" באשדוד.
אני חושבת שהמקום הזה יכול להתאים לך.
כל הכבוד על רצון להתמודד ולהיעזר!
מגיע לך לקבל את העזרה שלה את ראוייה.
עדכני אותי אם פנית אליהם ואיך הדברים מתקדמים.
בהצלחה
רותם

miria4

New member
שלום רותם

המון תודה רותם! אני בהחלט אפנה אליהם. לא ידעתי שהם קיימים באשדוד. אני כל כך רוצה לדבר עם משהו. כבר חצי שנה
אני ואמא שלי מחפשות תמיכה רגשית באשדוד. ושום דבר לא קורה! אני כבר היום אתקשר אליהם....
אעדכן אותך בהמשך!

miria4

New member
רותם

קודם כל תודה רבה על תגובתך! באמת ! אבל כפי שזכור לי העמותה הזאת היא לנוער ולחברה צעירים. אני עברתי את ה- 40.... אולי יש עמותה דומה למבוגרים?

למעלה