אני עוזב את הפורום היה נחמד !!!

אני עוזב את הפורום היה נחמד !!!

לכל חבריי הפורום הנכבד הזה הגיע הזמן והשעה המתאימה לפרוש כנף ולעוף קיבינימט אני עוזב את הפורום לטובת הלימודים אני לא יהיה כאן פרק זמן של חודש וחצי בערך עמכם הסליחה בן לוי אוהב אותך אתה איש יקר למערכת שמרו עליו אההה יאללה ביי לכם להתראות קצת לפניי החופש הגדול אלמה אני תמיד יאהב אותך מושלמת שלי ביי ביי

ללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אושרייייייייייייייייייייי.... אל תעזובב כפרההההה..!!!!!! טוב... אבל אם אתה חייבתת.. אז ביייוושש....(לבינתיים)... ונדבר באייסי.. א!ה2ת א!תך הכ******** הכ******: 0פ*7!שש!!

אושרי אחיייייי אני מתה עליךךךךךךךךך

אושרי אל תלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך טוב נו אבל אתה חייבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז ביי לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך נדבר כשתחזורררררררר
אוהבת אותך...

yuviz

New member
אושרי.. בהצלחה בלימודים!!

אפילו שאנחנו לא מכירים, עצוב לי שאתה עוזב =[[[[!!!!! אל תעזוב.. בקשה?? אפחד לא רוצה שתעזוב!! ודר"א אתה וטל נפרדתם או משהו כזה?

אני כמו אושרי../images/Emo7.gif

ינטוש את האינטרנט אולי לכמה ימים או לשבועות.. אני חייבת להשתפר במקצוע שיקבע לי את העתיד.. אוהבת את כולם ואני אתגעגע ואולי אני יכנס בימים הקרובים. אוהבת את כולם!!!!, לירון נ.ב-מחר {יום רביעי} אני נוסעת לטיול שנתי אז נתראה יום חמישי בערב

אושרי!!../images/Emo7.gif

אל תלך.... אני מקווה שנדבר אם תחזור... בהצלחה בלימודים... אוהבת אלמה

אושרי...../images/Emo7.gif

כל הפורום ממש עצוב שאתה הולך..כולל אני!!! אז..רציתי להגיד לך בהצלחה ענקית בלימודים ושאני יתגעגע מאוד.. שתסיים ת'לימודים ויהיה לך פחות עמוס תחזור..אנחנו נחכה לך!!!!!! אז באהבה...מור!!!!

למעלה