אני עצבני בטירוף !

מצב
הנושא נעול.
אני עצבני בטירוף !

יש איזה קובץ אחד במחשב של אחותי ... אז העתקתי אותו בדיסקט למחשב שלי ...

עכשיו שאני פותח את הדיסקט במחשב שלי אני רואה שאין בו שום קובץ .. אבל בעצם אני רואה שיש עליו 720kb שזה גודל הקובץ.

למה אני לא רואה את הקובץ ? ואיך אני יכול לראות אותו ?
ואם אני לא יכול לראות אותו ... אז מה אני יכול לעשות ?

תודה
גלעד

nando

New member
תבדורק האם אפשרת...

הצגת קבצים ש Attribute שלהם הוא Hidden ואם לא שנה זאת בהתאם באקספלורר

eYaL

New member
ממ

שני המחשבים עובדים על אותה מערכת הפעלה?

eYaL

eYaL

New member
אם כך אז...

אני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך עוד על מידע שעובר בדיסקטים היום.. אבל נסה קודם לעשות עותק נוסף (בדיסקטים תמיד משהו נדפק) ובכלל,כדאי שיהיה איזה צורב בבית..תמיד טוב eYaL

יש צורב.

חדש ! אבל אני לא אצרוב קובץ כזה קטן על דיסק .. והצורב גם במחשב שלי .. ככה שאני לא יכול לצרוב משהו מהמחשב של אחותי ... בכל מקרה .. תודה. גלעד.

eYaL

New member
בעעעעע

זה שזה קובץ קטן לא אומר שלא צריך לצרוב.. הדיסק לא יסגר אם תצרוב קובץ אחד אתה יכול לצרוב את הקובץ על דיסק שיש בו כבר משהו צרוב במידה ולא סגרת את הדיסק או פשוט לצרוב על דיסק חדש,ולהשאיר פתוח בכל אופן,דיסקים היום לא ממש יקרים...אז שווה eYaL

בהחלט.

אבל עדיין .. הצורב במחשב שלי והקובץ במחשב של אחותי .. תגיד .. למה שצוות תפוז לא יעשה שברגע שמישהו מגיב לי באיזה פורום .. אני מקבל איזה הודעה באיי סי קיו או משהו בסגנון .. זה מציק שכל כמה זמן צריך לבדוק אם מגיבים לך בפורום ... אבל בטח זה משהו קשה מאוד שלא לרמה שלכם בכלל. בטח זה משהו שרק אני יכול לעשות :) או שמא אני מדבר שטויות ..

eYaL

New member
זה כבר קיים :cool:

אם תשים לב..יש סימון בשליחת ההודעה ``ברצוני לקל הודעה במייל על תגובות להודעה זו`` סמן את זה כשאתה שולח הודעה,ותקבל מייל כאשר תקבל תגובה eYaL

מצב
הנושא נעול.
למעלה