אני פה

אני פה

ליהי, ברור שגעגעתתי! פשוט לא הגבת לי אז לא הוספתי אותך מורנו'ש!!! חחחחחח היה מעולה וגם אני התגעגעתי! צילמנו את זה אני ל שחיתי ישלי אלרגיה למלח ייתר חחחחחחח אממ תהני מאמי מאוד חם שם תלבשי קצר!! חחח ושיהיה לך ממש כייף!!! נועו'ש! מה איתך? התגעגעתי סו מאץ!! חחח למה לא נכנסת המון זמן?? את הורסת את חתיכה את מלכה וגם יפה! חחחח... ליאת,חחחח, לא ביקשתי פירוט אבל תודה! חחח עכשיו אני מכיר אותך לכולם אני התגעגעתי נורא!

מאמי

סליחה אני מצטער אנחנו הכרנו ממש ממזמן.. חח או שלא חח לא יודע מאמי אם היה לי את האיסיי שלך אז סליחה מראש את מוזמנת לחדש את הקשר. אממ אני לא זוכר אבל באזור המלונות לייד מלון קלטון משו כזה חחחחח

חחח זה בסדר, אה ליד המלונות?

פשששש יפה יפה... איזור המלונות זה הדרום אנחנו צפון ים המלח, בשבילי ליסוע לשם זה שעה שעה וחצי...

חחחחח מגניבון!!!

חח אממ, אוקיי צריך להזכר בשם. צליל.?? חחח אני אחרי אוכל ואני מעופף קצת חח ואחרי ים המלח מאוד מלוח שם לא יודע למה.. חחחחח

חחחחחחחחחחח כן צליל, זה נשמע

מוזר, אבל אני שונאת להכנס לים המלח כבר 13 שנה אני גרה פה, ואני שונאת להכנס אליו, זה שורף כל כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך, אני יותר אוהבת למרוח בוץ של ים המלח

מאמי אני לא בבית

אני אצל אחי... יש לו אינטרנט... לטובתי חח אז התגעגעתי מאוד ונכנסתי לפורום, צעד נבון לאדם צעד טיפש לחיים חחחחח סתם, המלח הזה המלח.. חחח מאמי, את תעשי בוץ ביום ראשון??

נצל"ש

רק רציתי להגיד שאני הולך לראות טיוי, חח המון רעש פה!!! אצל אחי... עוד מעט אני צריך לסוע הבייתה ואז אני אתחבר ומקווה שתיהיו שם. מורן סורי, אני ניסיתי להתחבר מפה אבל לא הולך חח אם אני מקלקל להם את המחשב אני לא אהיה חיי. חח הם רק שלשום עשו אינטרנט...

lilush123

New member
יגאל זה הודעה מלירון היא לא יכולה

להיות במחשב.. תראה לירון פגועה ממך הרבה הרבה.. היא אמרה לי שהיא לא רוצה לדבר איתך ועם אתה חושב שזה בקשר ל-1 באפריל אני גם יודיע לך גם מחר ובעוד יומיים. היא גם אומרת עם אתה רוצה לדעת למה תשאל אותה במסרים ולא במסנג'ר. ליהי

sapir161

New member
גלושששששששששששששששששש

געגעתייייייי וואייייייייייייייייייייייייי תתקשר אליי או שתתחבר למסן או לצא'ט בזמן הקרוב

למעלה