אני פותחת שירשור של תיאורים...

אני פותחת שירשור של תיאורים...

אז ככה, פה אתם מתארים לדעתכם את השחקנים... כלומר, לא את הדמות בסדרה, אלה את השחקן... לדוגמא : לא לרשום תומר=חתיך... לרשום אדם=חתיך... אדם = כוסון, חמוד, נחמד, מתחשב (לפי מה שאני התכתבתי איתו...) רועי = כוסון, חמוד... אני לא ממש מכירה אותו כי לא התכתבתי איתו... יונתן = כפרה עליו, חתיך, חמוד...אני לא ממש מכירה אותו כי לא התכתבתי איתו... גור = חכם כמו בסדרה, חמוד וחתיך...מסכן...(בגלל התאונה) אני לא ממש מכירה אותו כי לא התכתבתי איתו... שרון = כוסית, חמודה, נחמדה ... אלמה = כוסית, חמודה... אני לא ממש מכירה אותה כי לא התכתבתי איתה... ספיר = כוסית, חמודה...אני לא ממש מכירה אותה כי לא התכתבתי איתה... מיכאלה = כוסית, חמודה... אני לא ממש מכירה אותה כי לא התכתבתי איתה... סיכום כללי : כולם יפים, כולם חמודים, כולם חכמים, כולםמוכשרים
מואהההההההההההה חולה על כולם

שלי...

אדם:כוסון חמוד(לפי מה שהוא רושם בפרום והיחס שלו).. רועי:כוסון חמוד ומושלם חיחיחי!!! יונתן:חתיך חמוד ומושלם!!! גור:חמוד מוכשר יפיוף מאמי נשמה נחמד (אני מכירה אותו הכי טוב מכל הדמויות כי אני מדברת איתו בגלל זה הוא הכי הכי!!!) ספיר:חמודה נחמדה יפה כוסית !!!! אלמה:נחמדה חמודה יפה והכללל!!! שרון:יפה חמודה נחמדה אין מילים!!! מיכאלה:טוב אין לי מה להגיד אליה כי היא בכלל לא מיתכתבת איתנו בפרום אז...אולי אחרי שהיא תתארח בבלוג טיוי נכיר אותה יותר טוב...

למעלה