אני צכה עזרה =]

Ben Dor

New member
אני צכה עזרה =]

שמעו...עשיתי כבר פעמיים ראסטות כה...פעמיים פירקתי אותם... כי הם היו על הפנים... הראשונות היו עבות כמו לא יודעת מה... השניות היו ממש טובות וזה אבל...משורש אחד יצאו לי 2 ראסטות...=\ אז אי אפשר היה לעשות שורשים וכו'... ואני ממש רוצה לעשות חדשות אבל טובות...לא מעפנות כאלה... אם מישהו יודע על מישהו מישי שעושים איכות טובה וזה...דברו איתי... תודעע =]

eviaman

New member
על תסתרקי, על תחפפי... ויהיה לך ...

NATURAL MISTIC בשיער.. ORIGINAL DREADLOCKS IS THE BEST

Ben Dor

New member
הבעיה שיש לי שיער די חלק...

סתומרת יש לי חלק-חלק כמו פאן חלק מתולתל....קיצר לי כל מיני סוגים...

FreestyleBoy

New member
4 חודשים לא הסתפרתי אני מת

לעשות ברגים כאלה כמו של אתיופים בשיער או צמות צמודות משהו כזה בערך עוד כמה זמן אני צריך לחכות? זה מייאש

Dtiup

New member
קודם כל..

כשהיו לך 2 דרדז משורש אחד יכולת לעשות שורשים.. זה א'. ב'.. ארז עושה טוב אבל לוקח מלא כסף לפי מה שידוע לי.. ראסטות טבעיות יקחו לה הרבה הרבה הרבה זמן... בינתיים היא תראה כמו קופיקו בלי להעליב.. ואני חושב שזה לא מה שהיא רוצה הרי אין לנו שיער כמו של שחורים... ובקשר לבחור שרוצה קורנס( צמות צמודות) שהיעשר יגיע לך בערך עד מתחת לסנטר... משהו בכיון... בהצלחה..

nayabingi

New member
chill youth

ממי "ידוע" לך שאני לוקח הרבה כסף ??? אני הראשון ולמיטב ידיעתי היחיד שמתמחר לפי רסטה כך שמה שאתה רוצה הוא מה שאתה מקבל יען כי רצית רסטות דקות שמצריכות עבודה אינטנסיבית - שלם בהתאם - רצית רסטות עבות ומועטות במספרן גם כן שלם בהתאם - - בניגוד למקומות ואחרים שמתמחרים עבודה שרירותית אני מתמחר בהתאם לעבודה .... ואגב ... יקר זה לעשות חרא רסטות במספרה בת"א תמורת 1000 ש"ח ולא לקבל אחלה עבודה תמורת ממוצע של 400 ש"ח ולסיום - על איכות לא מתפשרים - וכן גם משלמים .... שיהיה שבת שלום BLESS

Dtiup

New member
BIG UP

לא פסלתי אותך... תמיד טוב לשמוע מהמקור... בקשר לעבודה אתה צודק מאה אחוז... על דבר טוב משלמים, פרט לכל המספרות. אז מעכשיו אדע להעריך מחדש את העבודה שלך. ONE KIVE

למעלה