אני צריך את הבשר שלי

taz512

New member
אני צריך את הבשר שלי

אנשים אני עומד מולכם שד עצוב. אמא שלי מאיזשהי סיבה לא מובנת לא קנתה אוכל היום שישי הזה, משהו על זה שקוניםן יום ראשון. מה שאומר שאין כלום בבית שלי, יש חלב מיונז וקצת גבינות. בקיצור המצב נואש. אני לא יודע מה לעשות, אני מתדרדר פה לאכילת ירקות עוד שניה, אני כבר לא יודע מה לעשות. תעזרו לי אנשים טובים תעודדו אותי. אני חייב את המנת בשר שלי, לדעתי היום לחא יוצאים לדיסקוטק, יוצאים למסעדה. ויפה שעה אחת קודם!!! טאז, השד הנואש

Roobie

New member
אם כיסך ריק...

לך על האפשרות הזולה - ברגר-קינג ולמה ברגר קינג ולא בורגר-ראנץ´ או מקדונלדס? אני זוכר שקראתי איפשהו שאצלם יש את הכי הרבה בשר ביחס לכסף או משהו כזה... בתאבון ותאכל עוד המבורגר בשבילי כי אני... לא יכול לאכול את זה בתקופה הזאת

leeloo

New member
אני נאלצת לחלוק על דעתך

בתור אחת שעבדה לפני שנים רבות בבורגר ראנץ´, יצאה עם מישהו שעבד במקדונלדס, והייתה ידידה טובה של מישהי שעבדה בבורגר קינג, גיליתי שהבורגר קינג הכי טוב. אומנם גם מקדונלדס וגם בורגר קינג מקפידים על אותה רמת ניקיון והגייניה (שלא נדבר שבכלל לא קיימת בבורגר ראנץ´..), אבל גם הצ´יפס ובמיוחד ההמבורגר הרבה יותר טעימים בבורגר קינג.. ואם המחירים זהים, אז כבר עדיף באמת ללכת לשם.. אבל מי כבר הולך למסעדות פסט פוד? בקוסמוס פתחו מעין "בורגר ראנץ´" משלהם, והארוחות שלהם זולות מאוד (15 ש"ח, אם אני לא טועה + צ´יפס + שתייה), וההמבורגרים גדולים וטעימים...

danistar

New member
אין כמו הברגר קינג ../images/Emo21.gif

אם כבר לאכול את הג´אנק הזה ( ואני ממש לא מתייחס אליו כאל בשר באמת , אותי בקושי תמצאו במקומות הללו , רק במקרה חרום אמיתי ) הברגר קינג מנצחים ובגדול . הם פשוט הכי טעימים . אבל בינינו אני מעדיף המבורגר אמיתי שעשוי מבשר טוב ואת זה אני יכול לאכול בשקט אצל הורי .. רומנים אמיתיים שאצלהם הכל עשוי מבשר ולא תחליפים. אמרו פעם שהצ´יז בורגרים של הרשתות הללו כשרים למהדרין .. בקציצה במילא אין בשר ובגבינה אין חלב .. הכל סינטטי ..

גועל נפש ברגר קינג ../images/Emo21.gif../images/Emo68.gif

אולי לא אצלכם, אבל כאן בכרמיאל הם דוחים ושוחים בשמן. הלכתי פעם אחת בפתיחה, עוד פעם אחת כי הכריחו אותי, וסבלתי מהרבה כאבי בטן ובחילות אח"כ (וכן, זה כן קשור למה שאכלתי). הכל מוצף בשמן. בעיקר ההמבורגר, שוחה במים חומים-שחורים מגעילים...
והריח של ההמבורגר נוראי. אני אישית, מעדיפה מקדונלדס. למה? כי המנה שאני אוכלת גדולה לי מספיק (משום מה אני שובאת מדאבל רויאל ולא מהטריפל הזה עם טבעות הבצל בברגר קינג). אני גם אוכלת עם אקסטרא צ´יז, מה שבברגר קינג לא מאפשרים. ובברגר קינג מקבלים מעט מידי צ´יפס...
לא יודעת מה אתכם. אבל לי משתלם לאכול במקדונלדס. חחחח. אבל מה אכפת לי
אמא שלי הכינה אתמול המבורגרים מבשר אנטריקוט טרי, ואנחנו טוחנים הכל לבד.. זה היה.. אממ... טוב?!
כן...
טוב

אז גם אני חולקת על דעתך...

כיום אני עובדת בבורגראנץ´, ואני חייבת לציין שבסניף שלי מקפידים מאוד על הניקיון וההיגיינה.

leeloo

New member
טוב לדעת..

כי גם בסניף שאני עבדתי בו וגם בסניף בעיר שכנה שסיפרו לי עליו, ההגייניה פשוט הייתה מכה לא מהעולם הזה.. לנקות שמן מהכיור, וישר לרוץ אל ההמבורגר ולשים אותו "על האש".. מחריד.. עשה לי טראומה מספיקה שאני לא אוכל יורת בסניף של בורגר ראנץ´, אלא אם כן, אני אבקר אצלך, או אהיה מורעבת מספיק בשביל להתעלל בעצמי..

Roobie

New member
שמע...

אתה יודע שאני תומך בלקנות כחול-לבן, אבל זה לא אומר שצריך לוותר על האיכות לגמרי. אני יודע מה הולך בסניפי בורגר-ראנץ´ מבחינת ההיגיינה, ולכן אני מעדיף לוותר על האפשרות הקרובה מבחינתי (בורגר-ראנץ´ - ליד הבית-ספר) ולנסוע כמה דקות לברגר-קינג (במרכז המסחרי הגדול של מודיעין).

מיטללל

New member
אבל אבל..

בוגראנצ´ זה הכי טעים. שאתם מדברים על היגיינה וניקיון, אתם מדברים מאוד ספציפי על סניף מסויים. לא באופן כללי.

למעלה