אני צריך את העזרה של כולם!

atcbl

New member
אני צריך את העזרה של כולם!

OK אני תלמיד שעולה ליב´, והשנה אני מכין פרויקט במחשבים,והחלטתי שהוא יהיה על סוכרת. אני רוצה שהתוכנה הזו תענה על כול הצרכים של חולה סוכרת ממוצע. לדוגמה: יהיה אפשר לכתוב את כל התוצאות,ולהכניס את טבלת האינסולין האישית שלכם,והוא יגיד לכם כמה אינסולין אתם צריכים כאשר תכנסו את תוצאת הבדיקה. יהיה גם גרפים - אם לדוגמה תרצו לראות את ההבדלים בין הממוצעים של 5 החודשים האחרונים,רשימת טלפון של הרופאים שלכם,תזכורות ועוד... בקשתי אילכם היא שתגידו לי מה אתם חושבים שצריך שיהיה בתוכנה שכזאת? אני יודע שיש תוכנה מסויימת באנגלית ולכן אני רוצה לעשות אותה בעברית(ושתתאים למחשב הכי פשוט שיש) תודה מראש... אמיר

אמממ....

לדעתי הדברים החשובים ביותר שצריך להיות בתוכנה כזאת הם: *גרפים (מכל מיני סוגים). *חיבור למכשיר, שיכול לחשב את הממוצע בחודש-חודשיים האחרונים. *אפשר לרשום שם את התפריט שהדיאטנית נתנה לך. *לבעלי המשאבות כדי להשים גם דף שבו רושמים את הבאזל, לדעתי זה די מעצבן לבדוק כול הזמן במכשיר (משאבה). *אפשר גם להוסיף דף חדשות- של האגודה או מאכלים חדשים ללא סוכר וכדומה... *קישורים לאתרים או כתבות. זהו, אלו הרעיונות שעלו במוחי... מקווה שעזרתי. נ.ב:בהצלחה בבנית התוכנה!!!

slightly

New member
עוד רעיון

ערכים תזונתיים של דברי מזון שונים, כגון מנות פחמימות או אינדקס גליקמי.

10shosh

New member
וגם יכול להכניס את מספר הפיחמימות

שאכלנו בנוסף לתוצאות הבדיקות אולי גם משהו שיחשב את הממוצע התלת חודשי לראות עם זה מתאים לA1C

למעלה